تحصیل MBA بدون GMAT در کانادا

MBA در کانادا بدون GMAT: کالج های برتر

طیف متنوعی از موسسات دانشگاهی وجود دارد که MBA را در کانادا بدون GMAT ارائه می دهند و به برخی مدارک متناوب یا سایر نمرات آزمون رقابتی نیاز دارند. بیایید نگاهی بیندازیم به برخی از دانشگاهها و کالج های مهم که می توانید بدون مجبور به پاک کردن GMAT ، مدرک کارشناسی ارشد خود را در مدیریت بازرگانی دنبال کنید.

  • دانشگاه Lakehead ، Thunderbay و Orillia

دانشگاه Lakehead برای کسانی که مایل به مطالعه یک برنامه در مدیریت هستند ، نمره آیلتس را در حدود ۶٫۵ می پذیرد. علاوه بر این ، دانشگاه مجموعه ای از برنامه های MBA نیمه وقت و تمام وقت در تخصص های متنوعی از مدیریت و مدیریت بازرگانی را ارائه می دهد که می توانید انتخاب کنید.

 

  • موسسه فناوری نیویورک ، ونکوور ، بریتیش کلمبیا

موسسه علمی مهم دیگری که MBA را در کانادا بدون GMAT ارائه می دهد ، انستیتوی فناوری نیویورک نامزدهای دارای معدل پایه ۳ یا بالاتر را برای برنامه های مدیریتی خود قبول می کند. همچنین این مؤسسه مشخص کرده است که نمره IELTS متقاضی باید بالاتر از باند ۶٫۵ باشد تا واجد شرایط پذیرش باشد.

 

  • دانشکده تجارت و اقتصاد لازاریدیس ، دانشگاه ویلفرد لوریه

برای برنامه ارشد کارشناسی ارشد در امور مالی ، دانشکده تجارت و اقتصاد لازاریدیس از الزامات نمرات GMAT چشم پوشی کرده است. این یک برنامه آخر هفته کار نیمه وقت است که متخصصان شاغل می توانند برای کسب مدرک تحصیلات تکمیلی در امور مالی ، دنبال کنند.

 

  • مدرسه بازرگانی Ivey ، تورنتو

در لیست دانشگاههای ما MBA در کانادا بدون GMAT ، دانشکده بازرگانی Ivey سزاوار ذکر ویژه است زیرا یک برنامه MBA اجرایی نیمه وقت برای کسانی که مایل به تحصیل در این کشور در حین کار هستند ارائه می دهد. در این برنامه ۱۵ ماهه ، شما نیاز به شرکت در کلاس های ماهانه یک بار به مدت چهار روز متوالی دارید. برای این دوره ، مدرسه متقاضیان

را ملزم به ارائه یک نسخه دقیق و جامع از رزومه خود به عنوان جایگزینی برای نمرات GMAT می کند.

 

  • دانشکده بازرگانی Whiteman ، دانشگاه Siracuse

دانشگاه Siracuse یک برنامه MBA آنلاین ارائه می دهد که می تواند بدون پاک کردن آزمون GMAT پیگیری شود. شما می توانید این دوره را از هر نقطه در جهان مطالعه کنید و به طور خاص برای متخصصان شاغل طراحی شده است که می خواهند از طریق مدرک MBA در حالی که مشاغل احتمالی خود را ادامه می دهند ، به عمق مدیریت دنیای تجارت بازگردند.

 

  • دانشکده تجارت Schulich ، دانشگاه یورک

دانشکده تجارت Schulich یک برنامه MBA اجرایی را ارائه می دهد که اجباری از نامزدها برای واجد شرایط بودن برای GMAT را ندارد. از جمله دانشگاه های مشهوری است که MBA را در کانادا بدون GMAT به دست می آورد و مدارک تحصیلی متقاضی را برای تشخیص واجد شرایط بودن برای دوره انتخابی خود می داند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *