دانشگاه آتاباسکا

دانشگاه Athabasca AU

یک دانشگاه کانادایی است که متخصص در آموزش از راه دور آنلاین و یکی از چهار دانشگاه جامع علمی و پژوهشی در آلبرتا است. این دانشگاه در سال ۱۹۷۰ تاسیس شد و اولین دانشگاه کانادایی بود که در آموزش از راه دور تخصص داشت.

نمایندگی دانشجویی

دانشجوی لیسانس

دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه Athabasca توسط اتحادیه دانشجویان دانشگاه Athabasca نمایندگی می شوند. دفتر مرکزی AUSU در AU ادمونتون قرار دارد ، اگرچه شورای دانشجویان ممکن است اعضای هر منطقه ای را که دانشجویان AU در آن زندگی می کنند انتخاب کرده اند.

AUSU از ۱۶ ژوئیه ۱۹۹۲ رسماً درگیر شد و به عنوان یک جامعه ثبت شده آلبرتا رسمیت یافت تا اینکه طبق قانون یادگیری پس از متوسطه ، اتحادیه های دانشجویان در آلبرتا به رسمیت شناخته شوند. در ۱۳ سپتامبر ۲۰۰۴ ، فرماندار ستوان آلبرتا حكم تشكيل انجمن “دانشجويان دانشگاه دانشگاه آتاباسكا” را تأييد كرد.

AUSU خدماتی را به اعضای خود ارائه می دهد از جمله: جوایز دانشجویی ، اشتراک رایگان در سایت lynda.com ، مجوز رایگان ترسیم هوشمند ، وکالت دانشجویی و ارزیابی دوره دانشگاه Athabasca. [49] رسانه های دانشجویی در دانشگاه Athabasca توسط انتشارات رسمی مجله صدا تهیه شده است. این مجله که قبلاً بر روی کاغذ چاپ شده بود ، از سال ۲۰۰۱ به طور انحصاری بصورت آنلاین و با فرمت HTML و PDF منتشر می شود.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی

دانشجویان بازدید و برنامه در مقاطع تحصیلات تکمیلی توسط انجمن دانشجویان فارغ التحصیلان دانشگاه Athabasca نشان داده شده اند. این سازمان در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد ، و توسط آموزش پیشرفته آلبرتا تأیید شد.

بورسیه ها و بورس های تحصیلی

دولت کانادا از یک ابزار جستجوی Bursaries Aboriginal Bursaries حمایت می کند که در آن بیش از ۶۸۰ بورس تحصیلی ، بورس تحصیلی و سایر مشوق های ارائه شده توسط دولت ها ، دانشگاه ها و صنعت برای حمایت از مشارکت در بعد از دوره متوسطه است. دانش آموزان دانشگاه Athabasca برای دانشجویان بومی ، ملل اول و متسیس شامل: بنیاد منابع تاریخی آلبرتا. بورس تحصیلی بومی دانشگاه Sync rude Canada Ltd./Athabasca؛ فرانک و آگنس کاردینال Neheyiwak بورساری؛ جایزه هارولد کاردینال Essay برای دانشجویان بومی؛ بورس تحصیلی برای دانش آموزان Métis؛ بورس تحصیلی رئیس جمهور AU برای یک دانش آموز Blue Quills؛ اولین نسخه پشتیبان فناوری مردم.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *