دانشگاه امیلی کار

دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار (ECUAD) (که قبلاً انستیتوی هنر و طراحی امیلی کار بود) یک مدرسه عمومی و هنری بعد از متوسطه هنری است که در ونکوور ، بریتیش کلمبیا ، کانادا واقع شده است. در سال ۱۹۲۵ به عنوان دانشکده تزئینی و هنرهای کاربردی ونکوور به عنوان اولین موسسه اعطای مدرک در بریتیش کلمبیا تأسیس شد و به طور خاص برای دانشجویان هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی ایجاد شد. در سال ۱۹۷۸ به نام هنرمند کانادایی “امیلی کار” نامگذاری شده است

برنامه ها

امیلی کار در زمینه طراحی پایدار ، عکاسی ، رسانه های جدید ، هنرهای تجسمی ، رسانه ها ، رسانه های تعاملی ، انیمیشن ، طراحی صنعتی ، طراحی محصول ، سرامیک ، مجسمه سازی ، طراحی ارتباطات ، تصویر سازی و هنرهای زیبا تخصص دارد.

برنامه های کارشناسی ارشد شامل:

لیسانس هنرهای زیبا در انیمیشن ، فیلم / فیلم ، تصویرگری ، هنرهای تجسمی ، هنرهای زیبا عمومی ، یا عکاسی

کارشناسی طراحی در طراحی ارتباطات ، طراحی تعامل یا طراحی صنعتی

لیسانس هنرهای رسانه ای

کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در هنرهای تجسمی

کارشناسی ارشد طراحی

تحقیقات دانشگاه

در نوامبر ۲۰۰۹ ، دانشگاه امیلی کار با همکاری Lucasfilm spinoff ، Kerner Studios همکاری کرد و تأسیس یک استودیوی تحقیقاتی ۳ بعدی D استریوسکوپی را اعلام کرد. در سال ۲۰۱۴ ، دو صندلی تحقیقاتی کانادا به امیلی کار پیوستند ، و این صندلی را به عنوان اولین موسسه هنر و طراحی در این کشور با صندلی های تحقیقاتی کانادا تشکیل دادند. در سال ۲۰۱۵ ، سومین كرسی تحقیقاتی كانادا به دانشگاه پیوست.

اقامتگاه

این دانشگاه به طور مستقیم اقامتگاه خود را اداره نمی کند ، اگرچه اقامتگاه دانشجویی در مرکز رسانه های دیجیتال در محله Mount Pleasant موجود است. این مدرسه در نزدیکی یک منطقه مسکونی بزرگ واقع شده است که گزینه های مسکن خارج از محوطه دانشگاه را در اختیار شما قرار می دهد و یک وب سایت مسکن دانشجویی را برای کمک به دانش آموزان در یافتن مسکن ایجاد کرده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *