دانشگاه لینکلن نیوزیلند

دانشگاه لینکلن
Lincoln University (New Zealand)

دانشگاه Lincoln موقعیت خود را در رتبه‌بندی در سال ۲۰۱۸ بهبود داده و ۲۴ رتبه بالا رفته و به جایگاه ۳۱۹ جهانی رسیده. Lincoln متخصص در بهبود دانش، ثروت و بهره‌وری زمین در نیوزیلند است و در میان ۵۰ دانشگاه برتر جهان در زمینه کشاورزی و جنگلداری می‌باشد.
پردیس‌های دانشگاه لینکلن:
دانشگاه لینکلن دو پردیس بسیار زیبا در جنوب نیوزلند دارد . پردیس Waihora که بزرگ‌تر از پردیس TELFORD است و در کانتربری قرار دارد و پردیس TELFORD که در اتاگو جنوبی قرار گرفته است . با ادامه تحصیل در این دو پردیس شما می‌توانید یک دوره تحصیلی منحصربه‌فرد و زندگی جدیدی را تجربه کنید.
پردیس Waihora
این پردیس امکانات بسیار عالی در خصوص محل اقامت و خوابگاه را در محیطی به وسعت ۵۸ هکتار و در فضای سبز بی‌نظیر و محیطی بسیار پویا ارائه می‌نماید .
شما در این پردیس با بیش از ۳۵۰۰ دانشجو از نقاط مختلف دنیا و با فرهنگ‌های مختلف روبه‌رو و آشنا خواهید شد . این پردیس با امکانات مدرن آموزشی ، کتابخانه‌ای جامع ، و آزمایشگاه‌های فن‌آوری اطلاعات ۲۴ ساعته ، رستوران ، آژانس مسافرتی و امکانات ورزشی در سطحی بین‌المللی و بستری مناسب برای دانشجویان در این پردیس فراهم آورده است.
پردیس Telford
این پردیس در قلب اتاگو جنوبی واقع و تجارب ارزشمندی را در زمینه آموزش‌های عملی در مزارع را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.
پردیس TELFORD با وسعت ۲۰ هکتاری خود شامل کارگاه‌های آموزشی ، ورزشگاه ، کتابخانه و زمینه‌های کشاورزی این اجازه را دانشجویان می‌دهد تا تجربه کافی و بسیار خوشایندی را در این پردیس تجربه نمایند.
انواع بخش‌های دانشگاه لینکلن:
⦁ دانشکده کشاورزی و بازرگانی
⦁ حسابداری
⦁ تجارت محصولات کشاورزی
⦁ مدیریت کسب‌وکار
⦁ قانون کسب‌وکار
⦁ اقتصاد
⦁ مدیریت مزرعه داری
⦁ دارایی
⦁ جنگلداری
⦁ مدیریت باغبانی
⦁ توسعه بین‌المللی روستایی
⦁ بازاریابی
⦁ مدیریت منابع
⦁ ارزش‌گذاری و مدیریت اموال
⦁ دانشکده کشاورزی و علوم زیست‌محیطی
⦁ زراعت و علوم گیاهی
⦁ بیوشیمی و زیست‌شناسی سلولی
⦁ بوم‌شناسی و حفاظت محیط‌زیست
⦁ علوم غذایی
⦁ باغبانی
⦁ میکروبیولوژی
⦁ تغذیه و سلامت
⦁ بیماری شناسی گیاهی
⦁ علوم خاکشناسی
⦁ آمار و مدل‌سازی محاسباتی
⦁ سم‌شناسی
⦁ دانشکده محیط‌زیست، جامعه‌شناسی و طراحی که در چهار بخش به شرح ذیل فعالیت می‌نماید:
⦁ گروه مدیریت محیط‌زیست
⦁ گروه انفورماتیک و فناوری‌های توانمند
⦁ گروه گردشگری، ورزش و جامعه
⦁ دانشکده معماری خاک‌برداری
⦁ بخش مطالعات دانشگاهی و زبان انگلیسی که این بخش دانشگاه دو برنامه ارائه می‌دهد:
⦁ دوره‌های زبان برای دانشجویانی که نمره موردنظر برای پذیرش مستقیم را به دست نیاوردند.
⦁ دوره‌های پیش‌نیاز برای دانشجویانی که ازنظر علمی شرایط پذیرش مستقیم را نداشته و نیاز به افزایش صلاحیت علمی خوددارند.
یکی از دلایل اصلی موفقیت این دانشگاه، ترکیب منسجم مباحث نظری و عملی در برنامه‌های آموزشی است. کارفرمایان سطوح بالایی عملی این دوره‌ها را تأیید کرده و تدریس مباحث نظری این دانشگاه نیز با پژوهش‌هایی در سطح جهانی صورت می‌گیرد. هیچ دانشگاه دیگری در نیوزیلند  به ازای هر عضو تمام‌وقت هیئت‌علمی برای پژوهش، نرخی تا بدین حد بالا نپرداخته است.
دانشگاه لینکلن، مدیریت پژوهشی ملی و بین‌المللی طیف وسیعی از حوزه‌ها را بر عهده دارد. پردیس این دانشگاه به‌طور خاص، میزبان واحد پژوهش اقتصاد و کشاورزی (AERU)، مرکز راه‌حل‌های محاسباتی پیشرفته (CFACS)، گردشگری، مرکز پژوهش تفریحی و آموزشی (TRREC)، مرکز کیفیت خاک و محیط‌زیست و مرکز حفاظت از طبیعت اسحاق (Isaac) است.
این دانشکده، پایگاه مرکز ملی فن‌آوری‌های پیشرفته حفاظت از محیط‌زیست، یکی از تنها هفت مرکز پژوهشی دولتی در نیوزلند و تنها مرکز جزیره جنوبی محسوب می‌شود. این مرکز نقش مهمی در پژوهش‌های حفاظت از محیط‌زیست در نیوزلند دارد و با تحقیقات کشاورزی، محصول و غذا و دانشگاه مسی در ارتباط است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *