دانشگاه کانبرا University of Canbera

دانشگاه کانبرا (UC)

یک دانشگاه عمومی در بروس، کانبرا، قلمرو سرمایه ی استرالیا است.

این دانشگاه در کنار   Westfield Belconnen است و نزدیک به مرکز مدنی کانبرا است. این دانشگاه ارائه دهنده ی دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد. شامل پنج دانشکده: بهداشت، هنر و طراحی، کسب و کار، دولت و قانون، آموزش و پرورش و علوم و فن آوری است.

همکاران UC با دو مدرسه ACT محلی: کالج دبیرستان UC ،  Ginninderra و دانشگاه کالبرن کانبرا، کالج کانبرا برای دانشجویان داخلی و خارجی مسیرهای مختلفی را فراهم می کند.

محوطه دانشگاه:

 • بروس

دانشگاه دارای یک محوطه دانشگاهی است که در حومه بروس واقع شده است که ۲۹۰ هکتار از ساختمان ها، جاده ها و مسیرهای دسترسی را پوشش می دهد. یک دانشگاه کوچک با یک محوطه کوچک، فقط بیش از ۲۸ ساختمان وجود دارد که هر کدام به هدف خاص اختصاص داده شده اند.

 • کتابخانه

کتابخانه دانشگاه کانبرا در ساختمان شماره ۸ واقع شده است. این کتابخانه قصد دارد مجموعه ای از منابع و خدمات آموزشی علمی با کیفیت بالا را در اختیار جامعه دانشگاه قرار دهد.

 • امکانات

سالن غذای اصلی واقع در ساختمان شماره ۱ است كه توسط یك اتحادیه كار می كند. این منطقه همچنین دارای کافه ها، پست ها، سالن آرایشگری ، شعبه ای از بانک مرکزی استرالیا، فروشگاه های عمومی، استخر های بیلیارد و سالن ها، و همچنین محل کنسرت است. در طبقه بالا اتاق های مطالعه وجود دارد که توسط دانشجویان و کارکنان رزرو می شود. یک مرکز ورزشی و تناسب اندام در ساختمان ۲۹ با امکانات ورزشی و خانه ای به نام مدیریت برمبیس راگبی واقع شده است. در ساختمان شماره ی ۴ نیز بسکتبال و اسکواش وجود دارد .

 • مسکن دانشجویی

سه واحد مسکونی برای دانشجویان وجود دارد – UniLodge که شامل Cooper Lodge، Weeden Lodge و اخیرا UC Lodge میشود.

Canberra village که توسط Campus Living Villages و Gardens دانشگاه ( واقع در حومه ی Belconnen)، توسط UniGardens Pty اداره می شود تمام گزینه ها به تمام دانشجویان، از جمله دانشجویان بین المللی ارائه می شود.

دانشکده ها:

 • هنر و طراحی

هنر و طراحی در درجه اول دانش آموزان را با مهارت هایی که در طیف وسیعی از حرفه ها در هنرهای معاصر و ارتباطات موفقیت آمیز است، فراهم می کند که شامل رشته های هنر و طراحی ،تخصص در طراحی گرافیک، مطالعات ارتباطات، روزنامه نگاری، نوشتن خلاق و شعر، مطالعات بین المللی و رسانه های هنری می شود.

 

 • کسب و کار، دولت و قانون

دولت ،کسب و کار و دانشکده حقوق دانش آموزان را با انتخاب و انعطاف پذیری همراه با تجربه دنیای واقعی فراهم می کند.

دانش آموزان می توانند در حسابداری، اقتصاد کاربردی، مدیریت بازرگانی، صنایع رایانه، ساخت و ساز، امور مالی، حقوق، مدیریت، بازاریابی، سیاست، جامعه شناسی، سیاست عمومی، گردشگری

برنامه ریزی شهری و منطقه ای مطالعه و تحقیق کنند.

 

 • تربیت معلم

دانشکده تربیت معلم دوره های طراحی شده برای پوشش همه ی مراحل توسعه معلمان که شامل دوره های پیش دبستانی، ابتدایی و ثانویه میشود را ارائه می دهد.

 

 • بهداشت

دانشکده بهداشت، متخصصان بهداشت همجوار، از جمله پرستاران، ماماها، متخصصین شغلی، متخصصین اپتومتری و دانش، روانشناسان، فیزیوتراپیست ها، داروسازان، متخصصین تغذیه، متخصصان تغذیه، رادیولوژیست ها، متخصصان گفتار، دانشمندان ورزش و متخصصان مدیریت ورزش، را برای ارائه خدمات به جامعه آماده می کنند.

 

 • علم و تکنولوژی

دانشکده علوم و فناوری دانش آموزان را در زمینه علوم محیطی، پزشکی و پزشکی، و همچنین فناوری اطلاعات، سیستمهای اطلاعاتی، مهندسی و ریاضیات آموزش می دهد.

 

رنکینگ :

این دانشگاه در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های آمریکا در سال ۲۰۱۷ رتبه بندی شده است.این دانشگاه در فهرست بهترین دانشگاه های زیر ۵۰ ساله در سراسر جهان رتبه ۹۱ را به خود اختصاص داده است.

 

بورسیه ها:

 • بورسیه ی دانشکده مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات فناوری اطلاعات کانبره

این بورسیه به دانشجویانی که در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به تحصیل هستند و قصد دارند مهارت های خود را به منطقه کانبرا برسانند اعطا می شود.

 • بورسیه ی دانشگاه بین المللی کانبرا ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی

این بورسیه به دانشجویان خارجی که درخواست برای پذیرش در یک دوره کارشناسی ارشد یا تخصص را دارند اعطا می شود.

 • UC / GBCA

این بورسیه به دانشجویان بین المللی که درخواست برای پذیرش در هر دوره در ملبورن را دارند اعطا می شود.

 • CANBERRA – GEMS

این بورسیه به تمام دانش آموزان بین المللی از GEMS که درخواست برای پذیرش در دوره ی کارشناسی و یا کارشناسی ارشد را دارند اعطا می شود .

 • بورسه ی دانشگاه کانبرا برای دانشجویان بین المللی تحصیلات تکمیلی

این بورسیه به تمام دانشجویان بین المللی که درخواست برای پذیرش در UC کارشناسی یا کارشناسی ارشد را دارند اعطا می شود.

 • AUSTRALIA AWARDS

این بورس تحصیلی معتبر بین المللی و بورس تحصیلی که توسط دولت استرالیا تامین می شود و نسل بعدی رهبران جهانی را به عنوان یک فرصت برای تحصیل، تحقیق و توسعه حرفه ای ارائه می دهد  برای دانشجویان بین المللی و نمایندگان سازمانی برای تحصیل در استرالیا فراهم می شود.

 • بورسیه ی دانشگاه کانبرا و دانشجویان دانشگاه آمیتس

اعطا شده به دانشجویان بین المللی که برای پذیرش از دانشگاه Amity، هند به هر مدرک لیسانس UC اعطا می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *