دانشگاه کاپیلانو capilano university

 

یک دانشگاه عمومی با محوریت تدریس است که در شمال ونکوور ، بریتیش کلمبیا ، کانادا مستقر است و در یک محیط جنگلی طبیعی واقع در دامنه کوههای شمال ساحل واقع شده است ، با برنامه هایی که در آن از کریدور دریا-به-آسمان نیز استفاده می شود. ساحل آفتاب (بریتیش کلمبیا). این دانشگاه به نام رئیس جو کاپیلانو Sa7plek (صاحب لوک) که از سالهای ۱۹۹۵ تا ۱۸۱۰ رهبر مردم Squamish (Sḵwx̱wú۷mesh) بود ، نامگذاری شده است.

در سال ۲۰۱۸ ، این دانشگاه ۵۰ سالگرد خود را از زمان افتتاح در سال ۱۹۶۸ با پیام تولد نخست وزیر کانادا که اظهار داشت: “CapU توانسته است هزاران کانادایی و مردم از سراسر جهان را توانمند کند ، مشخص کرد. فارغ التحصیلان شما از همه لحاظ هنرمند هستند و مربی و مجری در هر زمینه ای هستند. مهمتر از همه ، آنها رهبر هستند.

برنامه های درجه دانشگاه Capilano توسط وزارت آموزش و پرورش ، مهارت ها و آموزش های پیشرفته دولت کلمبیا بریتانیا تأیید شده است. اختیارات اعطای مدرک دانشگاه توسط قانون دانشگاه بریتانیا کلمبیا تصویب می شود. در سال ۲۰۱۲ ، CapU اولین دانشگاه کانادا شد که از کمیسیون شمال غربی دانشکده ها و دانشگاه ها (یا NWCCU) در واشنگتن (ایالت) ، یکی از شش آژانس بزرگ منطقه ای در آمریکا دریافت کرد که توسط وزارت آموزش ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است.

تیم های ورزشی دانشگاه Capilano ، “بلوزها” ، در انجمن ورزشی دو و میدانی کالج کانادا و ۵۹ عنوان استانی در انجمن دو و میدانی اقیانوس آرام غربی ۱۴ عنوان قهرمانی کشور کسب کرده اند.

این دانشگاه در ابتدا به عنوان کالج Capilano توسط اعضای هیئت مدیره مدرسه و ساکنان شمال ساحل (Greater Vancouver) و Howe Sound در سال ۱۹۶۸ بر اساس نیاز به یک نهاد عمومی در خدمت جوامع محلی بلافاصله شمال غربی ونکوور تأسیس شد. ثبت نام اولیه ۷۸۴ دانشجو بود. در سال ۲۰۰۸ ، استان نام کالج Capilano را به دانشگاه تغییر داد و از سال ۲۰۱۹ ، این تعداد برای ثبت نام در حدود ۱۲،۷۰۰ دانشجو در سال افزایش یافته است. پیشنهادات دانشگاهی دانشگاه Capilano شامل برنامه های هنری ، حرفه ای و حرفه ای لیبرال شناخته شده در سطح ملی و بین المللی است که منجر به اخذ مدرک ، دیپلم و گواهینامه می شود.

شهرت این دانشگاه به اندازه کلاسهای ۲۵ تا ۳۵ متری کوچکتر وابسته است که تدریس و یادگیری شخصی تر را فراهم می کند. در سال ۲۰۱۸ ، همزمان با BC Stats (رهبر دولت استانی در تحقیقات آماری و اقتصادی ، اطلاعات و تجزیه و تحلیل) ، مجمع تحقیقاتی نتایج دانشجویی BC (که نشان دهنده منافع وزارت آموزش و پرورش ، مهارت ها و آموزش های پیشرفته انگلیس کلمبیا و همه موارد دیگر است شرکت های مؤسسات پس از دوره متوسطه) دریافتند که ۹۷ درصد از دانشجویان مقطع لیسانس در دانشگاه Capilano از تحصیلات خود راضی بودند ، یکی از دو رتبه برتر در استان بریتیش کلمبیا.

CapU با همخوانی پیشنهادات برنامه خود با برنامه مهارتهای شغلی برای مشاغل برای اطمینان از عدم آمادگی دانشجویان برای شغل های بیشترین تقاضا هنگام فارغ التحصیلی ، CapU دارای رتبه ۹۶ درصد محل کار در بین فارغ التحصیلان خود در دوره های کارشناسی است.

پردیس ها:

پردیس اصلی دانشگاه Capilano در ۲۰۵۵ Purcell Way در شمال ونکوور (شهرداری منطقه) ، در ساحل شمالی مترو ونکوور واقع شده است. تقریباً ۳۰ دقیقه رانندگی از مرکز شهر ونکوور فاصله دارد. بیشتر برنامه ها در این پردیس ارائه می شود. همچنین یک محوطه دانشگاهی کوچکتر نیز وجود دارد که از آن به عنوان پردیس ساحل آفتابی kálax-ay در Sechelt ، بریتیش کلمبیا یاد می شود که به جوامع ساحل آفتاب خدمت می کند. در سپتامبر سال ۲۰۱۹ ، CapU دانشجویان را به CapU Lonsdale ، جدیدترین مکان دانشگاه ، نماد توسعه کشتی سازی در لنسدال زیرین ونکوور استقبال کرد.

این دانشگاه همچنین برنامه های آموزش اوایل کودکی را در Squamish ، بریتیش کلمبیا اجرا می کند و کلاس هایی را در مرکز یادگیری تسلی در کوه کوری ، بریتیش کلمبیا برگزار می کند.

دانشگاه Capilano در قلمروهای سنتی ، اجدادی و غیرقابل دفاع از ملل Squamish ، Tsleil-Waututh ، Musqueam ، Lil’wat و Sechelt (shíshálh) واقع شده است.

بورسیه ها و بورس های تحصیلی

دانشگاه لیستی جامع از بیش از ۲۵۰ بورس تحصیلی و بورس تحصیلی را برای دانشجویان فعلی و در حال بازگشت فراهم می کند. این موارد شامل جایزه دسترسی دستیابی به دانشگاه Capilano ، جایزه وونگ و مربی ، جایزه ورزشی دانشگاه Capilano ، جایزه Xats’alanexw Siyam ، Bursary Students بومی ، بورسن بوردن لادنر Gervais Scholarship ، Mary Nil Bursary و Neptune Terminals International Experience.

اهدا کنندگان بی شماری هستند که از جمله فارغ التحصیلان سابق دانشگاه ، CapU را در امور خیرخواهانه خود در اولویت قرار می دهند و از این رو به دانشجویان شایسته (چه به شایستگی و یا نیاز) از آنها حمایت های سخاوتمندانه ای برای پیگیری رویاهای دانشگاهی و زندگی خود ارائه می شود. جوایز ورودی دانشگاه شامل: Capilano Excellence Scholarship (CAPX) ، جایزه رهبری جامعه Capilano (CCLA) ، جایزه بورس تحصیلی یادبود آنتونی کوت ، جایزه ورود مارجوری و جورج ریست ، جایزه ورودی بومی Chartwell ، جایزه ارنست ، هلن و والتر کینزل است. جایزه ورودی ، و Universal Music Canada / Verve Entrance Scholarship.

زندگی دانشگاهی

ورزشکاری

در بین سالهای ۱۹۷۴ و ۱۹۹۹ ، Capilano Blues جایزه برتر فوتبال CCAA را هم برای آقایان و هم برای بانوان کسب کرد. تا به امروز ، تیم های Capilano موفق به کسب ۱۴ عنوان قهرمانی ملی CCAA و ۵۹ مسابقات قهرمانی استانی TOTEM / BCCAA / PACWEST شده اند.

دانشگاه Capilano شش تیم ورزشی برای مردان و زنان به نام Capilano Blues دارد که در سطح استان و کشور بازی می کنند. بلوزها در مرکز ورزش و سلامتی دانشگاه Capilano در محوطه اصلی دانشگاه مستقر هستند.

رسانه دانشگاهی

روزنامه اصلی دانشجویی ، The Capilano Courier ، متشکل از دانشجویان است و مستقل از دانشگاه و جامعه دانشجویی فعالیت می کند. دو بار در ماه منتشر می شود.

دانشجویان نوشتن خلاق دانشگاه Capilano سالانه یک بار مجله ادبیات نوآورانه با عنوان The Liar را با تأمین بودجه بخش انگلیسی منتشر می کنند.

دانشکده دانشگاه The Capilano Review را در سال ۱۹۷۲ تأسیس کرد. این یک مجله هنری است که شعر ، داستان ، نمایش و هنر تجسمی را برجسته می کند. در سال ۲۰۱۵ ، این مجله به یک نشریه مستقل مستقر در مرکز شهر ونکوور تبدیل شد.

این دانشگاه همچنین در سال ۲۰۰۸ نسخه های دانشگاه Capilano (CUE) را تأسیس کرد ، اثری که نشریه کتاب انتشارات جامعه مطبوعات Capilano با تمرکز بر نویسندگی و هنرهای آوانگارد کانادایی است. هم اکنون به طور مستقل از دانشگاه به عنوان کتاب های CUE فعالیت می کند.

Capilano Radio یک تولید پادکست دانشجویی است که از سال ۲۰۱۹ آغاز شده است.

سازمانهای دانشجویی

اتحادیه دانشجویان Capilano

 

هر دانشجوی ثبت نام شده در یک برنامه اعتباری در دانشگاه Capilano عضو اتحادیه دانشجویان Capilano (CSU) است. CSU جامعه دانشجویی مقیم دانشگاه Capilano است و با پیشرفت منافع دانشجویان از دانشگاه و جامعه سود می برد. مانند سایر جوامع دانشجویی در بریتیش کلمبیا ، وظیفه CSU حمایت از دانشجویان و ارائه خدمات و رویدادهایی است که باعث بهبود تجربه دانشجویی می شود. در حالی که مدیریت و فعالیت های روزانه به هیئت مدیره متشکل از دانشجویان منتخب واگذار می شود ، که بر اساس قانون اساسی و آئین نامه های جامعه اداره می شود ، دانش آموزان در نهایت کنترل فعالیت های CSU را بر عهده دارند. هيئت مديره از پنج معاون رئيس جمهور ، هفت رابط به نمايندگي از گروه هاي علاقه خاص ، دو نماينده براي هر دانشكده ، چهار نماينده مجلس سنا و دو نماينده در هيئت رئيسه دانشگاه تشكيل مي شود. CSU تحت قانون انجمن B.C. ثبت شده است. و بودجه دریافتی از حق عضویت را که توسط دانشجویان مطابق با قانون دانشگاه توسط دانشجویان جمع آوری می شود دریافت می کند.

CSU خدماتی را به اعضا ارائه می دهد ، از جمله آن می توان به یک گذرنامه کم هزینه ، برنامه ریز روزانه ، فروش کتاب استفاده شده و مزایای سلامتی و دندانپزشکی اشاره کرد. منافع دانشجویی توسط CSU نشان داده می شود ، و نظرات دانشجویان در جلسات با مدیران دانشگاه و نمایندگان دولت های محلی ، استانی و فدرال ارائه می شود و از آنها حمایت می شود. جامعه دانشجویی همچنین با میزبانی رویدادها و حمایت از توسعه باشگاه ها و انجمن های دانشجویی ، پیشرفت جامعه دانشگاه را ارتقا داده و تجربه دانشجویی را بهبود می بخشد.

تاسیس

هیئت های مدارس شمال و غرب ونکوور ، هاو صدا و سیکلت کمیته ای برای تعیین نیاز به یک کالج جامعه برای خدمت به منطقه تشکیل دادند. پیشنهاد ایجاد دانشکده در ساحل شمالی در سال ۱۹۶۸ توسط یک پلیبسیت در شمال و غرب ونکوور و هوو صدا در سال ۱۹۶۸ تصویب شد. دولت استان تأیید کرد و کالج کاپیلانو نام خود را از افتخارات ارائه شده توسط ساکنان شمال ساحل انتخاب کرد. رئیس جو کاپیلانو از ملت Sishwx̱wú۷mesh ساحل ساللی. کالج کاپیلانو در ۱۰ سپتامبر ۱۹۶۸ با ۷۸۴ دانش آموز پس از ساعت ها در وست ونکوور ثانویه در کلاس ها شرکت کرد. بنیاد کالج Capilano در سال ۱۹۷۰ ایجاد شد تا بورس های تحصیلی و بورس های تحصیلی را برای دانشجویان فراهم کند.

در سال ۱۹۷۰ ، ساخت و ساز در محوطه دانشگاه ونکوور شمالی در منطقه لیننور آغاز شد. سه سال بعد ، پردیس دائمی ونکوور با حضور ۱،۹۶۵ دانش آموز در این دانشگاه افتتاح شد. اولین برنامه های حرفه ای در ساختمان های قابل حمل آورده شده از غرب ونکوور ثانویه ارائه شد. اولین ساختار دائمی در پردیس شمالی ونکوور ، ساختمان اصلی کتابخانه نیز افتتاح شد. در سال ۱۹۷۵ کالج Capilano مرکز یادگیری Squamish و خدمات اطلاع رسانی جامعه را در خیابان ۳۸۰۳۸ Cleveland در Squamish افتتاح کرد. [۱۲] در سال ۱۹۷۶ ، ساختمان آربوتوس در پردیس ونکوور شمالی افتتاح شد و ساختمان صنوبر در سال ۱۹۸۲ افتتاح شد. در سال ۱۹۹۱ ، ساختمان سرو ، ساختمان Sportsplex و باغبانی به پایان رسید. دو سال بعد ، یک کتابخانه جدید جایگزین کتابخانه قبلی در پردیس ونکوور شمالی شد و به اندازه سه برابر فضای کتابخانه موجود را افزایش داد. در سال ۱۹۹۶ ، ساختمان توس در پردیس شمالی ونکوور به اتمام رسید و دارای یک تئاتر اجرا ، کلاس های درس ، خدمات دانشجویی و فضای تدریس بود. مرکز مراقبت از کودک نیز در همان سال افتتاح شد. [۱۱] با توجه به موقعیت های ماهواره ای خود ، دانشگاه در سال ۱۹۷۷ پردیس Capilano k alax-ay Sunshine Coast را در Sechelt و مکان CapU Lonsdale در سال ۲۰۱۹ افتتاح کرد.

کالج Capilano اولین مدرک لیسانس خود را که یک مدرک مشترک در موسیقی درمانی است با دانشگاه باز بریتیش کلمبیا اوپ در سال ۱۹۹۰ ارائه داد و در سال ۱۹۹۲ درجه دوم موسیقی را در مطالعات جاز اضافه کرد. مدرکهای مدیریت بازرگانی برای اولین بار در سال ۱۹۹۳ ارائه شد. در آن سال ، کالج Capilano نیز اولین مدرک دانشگاهی خود را اعطا کرد ، که هم اکنون در رشته های مختلفی از هنرهای بین رشته ای ، نوشتن خلاق ، انگلیسی ، جهانی مباشرت ، روانشناسی ، علوم بین رشته ای و دانشجویان در دسترس دانشجویان است. زیست شناسی این دانشکده در سال ۲۰۰۳ توسط دولت استانی مجاز شد تا اولین کالج در بریتیش کلمبیا شود که پس از انحلال B.C به طور مستقل درجه های اعمال شده اعطا کند. دانشگاه آزاد در سال ۲۰۰۴ ، کالج کاپیلانو نیز توسط دولت استانی به عنوان میزبان مرکز رهبری و نوآوری گردشگری بریتیش کلمبیا ، در مقدمات بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۰ معرفی شد. این مرکز به مباحث مربوط به جهانگردی ، ارائه آموزش گردشگری کمک کرده و بخشی از کنسرسیوم آموزش و آموزش و مهمان نوازی گردشگری و مهمان نوازی بریتانیا کلمبیا بود. در سال ۲۰۰۸ ، این مرکز در Link BC ، یک شبکه آموزشی برای گردشگری و مهمان نوازی با سازمان های صنعت ادغام شد  که منجر به همکاری با سازمان ها و فرصت های دانشجویان شد. در سال ۲۰۰۸ ، دولت استانی کالج Capilano را به دانشگاه Capilano تغییر داد. همچنین به کنسرسیوم OpenCourseWare پیوست و روند اعتباربخشی را از کمیسیون کالج ها و دانشگاه های شمال غربی شروع کرد (که در سال ۲۰۱۲ دریافت کرد).

دانشگاه ها

پردیس اصلی دانشگاه Capilano در ۲۰۵۵ Purcell Way در شمال ونکوور (شهرداری منطقه) ، در ساحل شمالی مترو ونکوور واقع شده است. تقریباً ۳۰ دقیقه رانندگی از مرکز شهر ونکوور فاصله دارد. بیشتر برنامه ها در این پردیس ارائه می شود. همچنین یک محوطه دانشگاهی کوچکتر نیز وجود دارد که از آن به عنوان پردیس ساحل آفتابی kálax-ay در Sechelt ، بریتیش کلمبیا یاد می شود که به جوامع ساحل آفتاب خدمت می کند. در سپتامبر سال ۲۰۱۹ ، CapU دانشجویان را به CapU Lonsdale ، جدیدترین مکان دانشگاه ، نماد توسعه کشتی سازی در لنسدال زیرین ونکوور استقبال کرد.

این دانشگاه همچنین برنامه های آموزش اوایل کودکی را در Squamish ، بریتیش کلمبیا برگزار می کند و کلاس هایی را در مرکز یادگیری تسلی در کوه کوری ، بریتیش کلمبیا برگزار می کند.

دانشگاه Capilano در قلمروهای سنتی ، اجدادی و غیرقابل دفاع از ملل Squamish ، Tsleil-Waututh ، Musqueam ، Lil’wat و Sechelt (shíshálh) واقع شده است.

دانشگاه Capilano 97 برنامه را از طریق ۵ دانشکده ارائه می دهد: دانشکده هنر و علوم؛ دانشکده تجارت و مطالعات حرفه ای؛ دانشکده آموزش ، بهداشت و توسعه انسانی؛ دانشکده هنرهای زیبا و کاربردی؛ و دانشکده مطالعات جهانی و جامعه.

در دانشکده هنر و علوم ، دانشکده علوم اجتماعی (با برنامه هایی در هنر ، مطالعات دانشگاهی ، تحلیل رفتار کاربردی (اوتیسم) ، روانشناسی و مطالعات لیبرال) وجود دارد. دانشکده علوم انسانی (با برنامه هایی در زمینه های هنر ، نوشتن خلاق ، انگلیسی ، مطالعات لیبرال ، و Lil’wat Nation ، Sechelt یا زبان ملی و Squamish Nation و مطالعات فرهنگی). و دانشکده علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات یا STEM (با برنامه هایی در مسیرهای زیست شناسی ، علوم ، مهندسی و مسیرهای شغلی بهداشت).

دانشکده تجارت و مطالعات حرفه ای شامل دانشکده تجارت است (با برنامه هایی در زمینه حسابداری ، مدیریت تجارت ، مدیریت پیشرفته تجارت و خرده فروشی). دانشکده ارتباطات؛ و دانشکده مطالعات حقوقی (با برنامه هایی در مطالعات حقوقی – Paralegal ، قانون قراردادها و مدیریت حقوقی.

دانشکده آموزش ، بهداشت و توسعه انسانی شامل دانشکده دستیابی و آمادگی دانشگاهی (با برنامه هایی در مقدمات دانشگاه و آمادگی دانشگاه ، ظرفیت سازی جامعه ، رهبری جامعه و تغییر اجتماعی ، آموزش و دسترسی و اشتغال ، زبان انگلیسی برای اهداف دانشگاهی و دانشگاه برای فراگیران بومی)؛ دانشکده بهداشت متفق (با برنامه هایی در زمینه موسیقی درمانی ، مراقبت های بهداشتی و توانبخشی)؛ و دانشکده آموزش و مطالعات کودکان (با برنامه هایی در زمینه مراقبت و آموزش در اوایل کودکی ، معاون آموزشی و فوق تخصص در نوزادان و کودکان نوپا و همچنین نیازهای ویژه).

دانشکده هنرهای زیبا و کاربردی آن دانشکده طراحی IDEA (برنامه هایی در ارتباط تصویری) را ارائه می دهد. دانشکده هنرهای تصویر متحرک (با برنامه هایی در زمینه هنرهای متحرک ، صحنه سازی برای صحنه و صفحه ، فیلمبرداری دیجیتال مستقل بومی ، نورپردازی برای تصویربرداری دیجیتال و فیلم ، کار گرفتن برای تصویربرداری دیجیتال و فیلم ، انیمیشن ۲ بعدی و توسعه تصویری ، انیمیشن سه بعدی برای فیلم و بازی ها ، اصول انیمیشن و جلوه های تصویری دیجیتال)؛ و دانشکده هنرهای نمایشی (با برنامه هایی در زمینه بازیگری برای صحنه و صفحه ، مدیریت پیشرفته هنر و سرگرمی ، هنرهای نمایشی ، موسیقی ، اجرای موسیقی ، موسیقی درمانی ، تئاتر موسیقی ، تئاتر فنی و مطالعات جاز با موارد خاص در آموزش و / یا عملکرد / ترکیب).

دانشکده مطالعات جهانی و جامعه دانشکده مدیریت جهانی را ارائه می دهد. دانشکده سینمای انسانی؛ دانشکده مدیریت تفریحی در فضای باز؛ دانشکده مدیریت عمومی (با برنامه هایی در مدیریت دولت محلی ، مدیریت پیشرفته دولت محلی و توسعه رهبری دولت محلی). و دانشکده مدیریت گردشگری (با برنامه هایی در زمینه مدیریت گردشگری ، مهمان نوازی جهانی و مدیریت گردشگری ، آموزش تعاونی مدیریت گردشگری ، مدیریت گردشگری برای دانشجویان بین المللی و بازاریابی گردشگری).

دانشگاه Capilano مشارکت ها و پروژه های مشترک را به عنوان بخشی از تعهد دانشگاه به آموزش بین المللی ارائه می دهد. این دانشگاه دارای برنامه های دوره دکتری و کارشناسی ارشد و همچنین همکاری های توسعه با تعدادی از مدارس خارج از کشور است

بورسیه ها و بورس های تحصیلی

دانشگاه لیستی جامع از بیش از ۲۵۰ بورس تحصیلی و بورس تحصیلی را برای دانشجویان فعلی و در حال بازگشت فراهم می کند. این موارد شامل جایزه دسترسی دستیابی به دانشگاه Capilano ، جایزه وونگ و مربی ، جایزه ورزشی دانشگاه Capilano ، جایزه Xats’alanexw Siyam ، Bursary Students بومی ، بورسن بوردن لادنر Gervais Scholarship ، Mary Nil Bursary و Neptune Terminals International Experience.

اهدا کنندگان بی شماری وجود دارند که از جمله فارغ التحصیلان سابق دانشگاه ، CapU را در امور خیرخواهانه خود در اولویت قرار می دهند و از این رو به دانشجویان شایسته (چه به واسطه شایستگی و یا نیاز) از آنها حمایت های سخاوتمندانه ای برای پیگیری رویاهای دانشگاهی و زندگی خود ارائه می شود. جوایز ورودی دانشگاه شامل: Capilano Excellence Scholarship (CAPX) ، جایزه رهبری جامعه Capilano (CCLA) ، جایزه بورس تحصیلی یادبود آنتونی کوت ، جایزه ورود مارجوری و جورج ریست ، جایزه ورودی بومی Chartwell ، جایزه ارنست ، هلن و والتر کینزل است. جایزه ورودی ، و Universal Music Canada / Verve Entrance Scholarship.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *