دانشگاه کراس جنوبی Southern Cross University

دانشگاه کراس جنوبی (Southern Cross University) در سال ۱۹۷۰ تاسیس شده است .در سال ۱۹۹۵ اولین دانشجویان بین المللی در آن پذیرفته شدند که در همان سال اول از بیست کشور مختلف جهان پذیرش داشته است. این دانشگاه یکی از دانشگاه های معاصر استرالیا دارای دانشکده های Lismore و Coffs و Gold Coast است و پردیسی از آن در سیدنی و ملبورن (برای دانش جویان بین المللی) واقع شده است. در این دانشگاه دانشجویان بیش از ۶۰ کشور جهان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرش می شوند.

اگر قصد اخذ پذیرش از این دانشگاه یا قصد اخذ و پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا را دارید می توانید با مشاورین موسسه ویزا موندیال تماس بگیرید تا در این خصوص شما را یاری کنند. همچنین در خصوص اقدام برای بورسیه تحصیلی کشور استرالیا مشاورین ویزا موندیال در کنار شما خواهند بود. سایت ویزا موندیال در اطلاعات مربوط به تحصیل در استرالیا، نحوه اخذ پذیرش تحصیلی استرالیا، اخذ ویزای تحصیلی استرالیا، بورسیه تحصیلی استرالیا و تحصیل در دانشگاه های استرالیا جامع ترین اطلاعات را در اختیار متقاضیان قرار میدهد. تمامی پروسه ویزای تحصیلی کشور استرالیا توسط مشاور رسمی مهاجرت به استرالیا و عضو انجمن MARA انجام میپذیرد.

رنکینگ دانشگاه کراس جنوبی استرالیا (SCU)

 • رتبه ۱۵۰ در سال ۲۰۱۶ در بین دانشگاه های جهان در آموزش عالی تایمز
 • رنکینگ ۱۰۰ در بین دانشگاه های زیر ۵۰ سال جهان
 • شماره یک برای حمایت از دانشجویان بین المللی

دانشکده های دانشگاه کراس جنوبی استرالیا (SCU)

 • دانشکده هنر و علوم اجتماعی
 • دانشکده کسب و کار و گردشگری
 • مدرسه هتل سیدنی | ملبورن
 • مدرسه آموزش و پرورش
 • دانشکده محیط زیست، علوم و مهندسی
 • مرکز علوم دریایی ملی
 • کالج Gnibi از مردم بومی استرالیا
 • دانشکده علوم بهداشت
 • دانشکده حقوق و عدالت

مدارک تحصیلی مورد نیاز برای اخذ پذیرش از دانشگاه کراس جنوبی استرالیا (SCU)

 • مدرک سال۱۲ تحصیل در استرالیا و یا تحصیلات معادل با آن در خارج از کشور.

* شرایط ورود به مقطع لیسانس هنرهای تجسمی: متقاضیان باید نمونه ای از کارهای هنری (شامل عکس ها و اسلایدها) یا یک نوشته، یک ترانه ی موسیقی و یا اجرای تئاتر را که روی یک ویدئو در قالب VHC و یا DVD ضبط شده است، ارائه کنند.

* شرایط ورود به مقطع لیسانس رشته کسب و کار در مدیریت هتل: انجام مصاحبه ورودی است..

هزینه ها و شهریه ی دانشجویان بین المللی دانشگاه کراس جنوبی استرالیا (SCU)

هزینه های شهریه برای دانشجویان بین المللی به رشته و مقطع ثبت نامی و همچنین دانشکده ای رشته ی مورد نظر بستگی دارد. هزینه های شهریه ی سالیانه ی دانشگاه کراس جنوبی استرالیا در سال ۲۰۱۶ تقریبا بین ۱۹,۲۵۰ تا ۲۴,۷۰۰ دلار استرالیا می باشد.کارشناسی حقوق شهریه بالاتری تقریبا برابر با ۳۰,۰۰۰ دلار دارد.همچنین شهریه  کارشناسی ارشد با پایان نامه ۲۰,۹۵۰ تا ۲۶,۴۶۰ (دو ساله)است . شهریه دکترا ۲۰۹۵۰ تا  ۲۶۴۶۰ (چهار ساله )است.

بورسیه ها و کمک هزینه های بین المللی دانشگاه کراس جنوبی استرالیا (SCU)

دانشگاه کراس جنوبی کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه نمی دهد.تنها تعداد محدودی کمک هزینه تحصیلی برای پروژه های تحقیقاتی به دانشجویان بین المللی ارائه می گردد.

* بورسیه های دوره های تحقیقاتی:

– IPRS (بورسیه های بین المللی مقطع کارشناسی ارشد پژوهش محور): مختص دانشجویان ارشد و دکتراست و هزینه ی شهریه و بیمه ی سلامت دانشجو برای دانشجویان کارشناسی ارشد به مدت دو سال و برای دانشجویان دکترا یا دکترای حرفه ای به مدت سه سال است.

– جوایز کارشناسی ارشد استرالیا (APA): این جوایز هزینه های دانشجویان ارشد را تا ۲ سال و دانشجویان دکترا را تا ۳ سال به اضافه تمدید یک نیمسال پوشش می دهد. مبلغ آن برابر با ۲۶,۲۸۸ دلار است و بر اساس موفقیت های تحصیلی دانشجویان تعلق می گیرد.

دانشجویان می توانند از هردو بورسیه (APA ,IPRS) نیز استفاده کنند.

-بورسیه کشور استرالیا برای تحقیقات:

کشور استرالیا نیز به دانشجویان دکترا  در زمینه تحقیقاتی بورسیه اعطا می کند. برای هر سال مبلغ ۲۰۰۰۰دلار در سال و برای داشنجویانی ک با سازمان ها و یا دانشگاه های میزبان همکاری دارند تا سقف ۴۰۰۰۰ دلار و مبلغ ۱۰۰۰۰ دلار نیز برای کمک هزینه پروژه های مقطع دکترا در نظر گرفته شده است.

وضعیت مسکن و خوابگاه دانشگاه کراس جنوبی  استرالیا (SCU)

این دانشگاه گزینه های اقامتی زیادی را برای دانشجویانش فراهم می کند و به طور عمده به دو گروه خوابگاه های داخل پردیس و خوابگاه های خارج از پردیس تقسیم بندی می شوند:

* خوابگاه های داخل پردیس

 • کالج ویلسون: هزینه ی اجاره ی هفتگی:( ۱۴۰تا ۱۵۰ دلار- بدون سرو غذا)

یک محل اقامت اختصاصی برای دانشجویان کالج لیسمور است.این خوابگاه ۱۳۵ نفر ظرفیت دارد.این کالج دارای خانه های ۴ خوابه یا ۶ خوابه است. این خانه ها مبله هستند و اتاق خواب و مطالعه فردی برای هر دانشجو در نظر گرفته شده است.و همچنین دانشجویان بیمه هستند.این کالج در نزدیکی دانشکده لیسمور در منطقه رودخانه شمالی واقع شده است.

 • کالج لیسمور: هزینه ی اجاره ی هفتگی:( ۱۶۲تا ۱۷۳ دلار)

این کالج دارای آپارتمان ۶ خوابه ، ۴ خوابه ، ۳ خوابه و دو خوابه می باشد. اپارتمان ها مبله و دارای وسایل رفاهی مناسب می باشند.این خوابگاه بسیار نزدیک خلیج بایرون و بالینا است.ظرفیت این خوابگاه۳۷۳ نفر می باشد.

 • کالج Coffs Harbour هزینه ی اجاره ی هفتگی:( ۱۸۳ دلار)

این کالج دارای خوابگاه های  مدرن،۴ خوابه، دارای سالن تفریحی است. و ظرفیت این خوابگاه ۹۵ نفر می باشد.

*خوابگاه های خارج از پردیس

 • اقامتگاه خانگی Homestay (210 تا ۲۵۵ دلار)

این گزینه شامل اقامت با یک خانواده و به اشتراک گذاشتن تسهیلات و بعضی از وعده های غذایی است.

 • منازل اجاره ای

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *