دانشگاه کوکیتالم

کالج کوکیتلام یک موسسه اعطای مدرک تحصیلی پس از متوسطه خصوصی در کوکیتلام ، بریتانیا کلمبیا است. در سال ۱۹۸۲ تأسیس شد و توسط وزارت آموزش پیشرفته انگلیس کلمبیا مجاز به ارائه آموزش پس از دوره متوسطه در B.C. تحت قانون اجازه نامه درجه کالج کوکیتلام برنامه های زیر را ارائه می دهد: یک برنامه انتقال دانشگاه ، یک برنامه کاردانی برای تحصیلات دانشگاهی ، یک دوره ارشد دبیرستان و یک برنامه مطالعات انگلیسی.
پردیس ها:
پردیس اصلی Coquitlam واقع در فاصله پیاده روی از ایستگاه Skytrain مرکز شهر لوگید واقع در نزدیکی مرز حومه Burnaby / Coquitlam در ونکوور بزرگ.
پردیس ماهواره ای سوری – واقع در نزدیکی ایستگاه پادشاه جورج Skytrain در سوری ، حومه بریتانیا کلمبیا بزرگ ونکوور.
تاریخ
کالج کوکتیتام در سال ۱۹۸۲ به عنوان یک کالج بین المللی تأسیس شد ، در ابتدا دوره های متوسطه و دبیرستان و دوره اول و دوم دانشگاه را ارائه می داد ، اما دوره های رسمی مطالعات انگلیسی در سال ۱۹۸۶ اضافه شد. در سال ۱۹۹۱ ، کالج کوکیتلام یکی از اولین کالج های خصوصی بود که به راهنمای انتقال BC اضافه شده است ، ابتکار عمل تحت نظارت توسط BCCAT برای تسهیل در انتقال اعتبار دوره در بین موسسات بعد از متوسطه. در سال ۲۰۱۳ کالج کوکیتلام مجاز به ارائه مدرک کاردانی هنر در سال ۲۰۱۸ در محوطه اصلی دانشگاه کوکیتلام به یک پردیس ثانویه در ساری ، بریتیش کلمبیا پیوست.
کالج کوکیتلام به نام حومه ای که در آن قرار دارد ، نامگذاری شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *