دانشگاه تاسمانیا

دانشگاه ECU

دانشگاه ادیت کوان (ECU) یک دانشگاه دولتی واقع در غرب استرالیا می باشد. ECU با بیش از ۳۰،۰۰۰ دانشجوی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دارای حدود ۶،۰۰۰ دانشجوی بین المللی است که از بیش از ۱۰۰ کشور خارج از استرالیا می آیند.

این دانشگاه بیش از ۳۰۰ دوره در دو پردیس شهری در کوه لوئلی و جندالپو و یک دانشگاه منطقه ای در جنوب غربی بونبیوری واقع در ۲۰۰ کیلومتری جنوب پرت ارائه می دهد؛ بسیاری از دوره ها نیز برای مطالعه آنلاین ارائه می شوند. علاوه بر این، دانشگاه در حال مشارکت با چندین موسسه آموزشی برای انجام دوره ها و برنامه های خارج از کشور است.

بخش های مهم این دانشگاه شامل آکادمی هنرهای نمایشی استرالیا(WAAPA) است که به عنوان یکی از آکادمی های معتبر هنرهای نمایشی استرالیا شناخته می شود؛ دانشکده پرستاری و مامایی، که بزرگترین برنامه پرستاری دانشجویان کارشناسی در WA و مدرسه آموزش و پرورش که طیف گسترده ای از تخصص های آموزشی ثانویه را در WA ارائه می دهد. این دانشگاه بزرگترین ارائه دهنده دوره های روانشناسی و مطالعات جامعه در غرب استرالیا است. ECU همچنین به آکادمی WA Screen، یکی از مدارس برجسته فیلم استرالیا، خانه است

 

دانشکده ها :

 • دانشکده تجارت و حقوق رشته های گسترده: کسب و کار و قانون
 • دانشکده هنر و علوم انسانی رشته های گسترده: ارتباطات، هنر، علوم انسانی، روانشناسی، علوم اجتماعی، کار اجتماعی، جرم شناسی و عدالت
 • مدرسه آموزش و پرورش رشته های گسترده: آموزش معلم برای دوران کودکی، مدارس ابتدایی و متوسطه
 • دانشکده مهندسی رشته های گسترده: طیف گسترده ای از تخصص های مهندسی
 • دانشکده علوم پزشکی و بهداشت رشته های گسترده: علوم ورزشی و سلامت، علوم پزشکی، علوم زیستی، آسیب شناسی گفتار و پزشکی
 • دانشکده پرستاری و مامایی رشته های گسترده: پرستاری و مامایی
 • دانشکده علوم رشته های گسترده: زیست شناسی و علوم محیطی، ریاضیات، فیزیک، بیوشیمی، محاسبات و علوم امنیتی
 • آکادمی هنرهای نمایشی استرالیا استرالیا رشته های گسترده: طیف گسترده ای از هنرهای نمایشی و تخصص های مرتبط

مراکز تحقیقاتی
این دانشگاه تعدادی از مراکز را در زمینه های تحقیقاتی سلامت و سلامت؛ تحصیلات؛ محیط زیست و پایداری؛ مهندسی الکترونیک و ICT؛ اجتماعی و جامعه؛ کسب و کار و جامعه؛ ارتباطات و هنرهای خلاقانه؛ و امنیت، قانون و عدالت دارد. تعدادی از این مراکز تحقیقاتی به عنوان مهمترین مراکز تحقیقاتی ملی و مراکز تعالی در علوم و نوآوری WA طبقه بندی شده اند.

پردیس ها:

 • پردیس جندالپ مرکز دانشگاه است. تسهیلات در محوطه دانشگاه عبارتند از ساختمان بهداشتی و سلامتی جدید، یک مرکز ورزشی و تناسب اندام چند میلیون دلاری، یک کتابخانه جدید و برنده جایزهپر دانشجویی، یک نمایشگاه سینمایی در فستیوال فستیوال بین المللی فستیوال پورت فستیوال فستیوال جشنواره فستیوال Lotterywest در ماه های تابستان و در محوطه دانشگاه محل اقامت این دانشگاه همچنین بخشی از دفتر یادگیری جندالوپ است که شامل کالج ساحل غربی ساحل TAFE به شمال و آکادمی پلیس استرالیا استرالیا در شمال شرقی است. این سرویس توسط جندالپپ CAT تدارک دیده شده و نزدیک به Freeway میچل است.
 • پردیس کوه لاولی نزدیک به مرکز کسب و کار مرکزی پرت است. تسهیلات در محوطه دانشگاه شامل آموزش های گسترده رسانه ای و تسهیلات هنری، مرکز ورزشی و تناسب اندام و محل اقامت در محوطه دانشگاه می باشد. این دانشگاه همچنین بخشی از آموزشگاه کوه لویلی را با دبیرستان ارشد کوه لویلی تشکیل می دهد و به یکی از موفق ترین و شناخته شده ترین موسسات آموزشی در هنر استرالیا، آکادمی هنرهای نمایشی استرالیا (WAAPA) می باشد.
 • پردیس جنوب غربی در بونبیوری واقع شده است، دو ساعت در رانندگی در جنوب پورت. پردیس جنوبی جنوب (Bunbury) بزرگترین دانشگاه دانشگاه خارج از منطقه شهری است و بخشی از یک محوطه آموزشی شامل موسسه فناوری جنوب غربی و پردیس بهداشت Bunbury که شامل بیمارستان سنت جان بیمارستان خدا و خدمات بهداشتی منطقه جنوب غربی . این دانشگاه دارای امکانات مدرن، اندازه های کوچک، دو دستگاه فروش، یک کافه و یک اتاق مشترک است. علاوه بر این، یک دوره جامع از دوره ها و اقامت در محوطه در دسترس است. به تازگی دانشجویان زیادی برای انتقال دانش به خارج از کشور به اینترنت مراجعه کرده اند.
 • دانشگاه قبلا دو پردیس در حومه های غربی پورت داشت – Church lands و این محوطه دانشگاه در اواسط سال ۲۰۰۰ میلادی بسته شد و پردیس چراندلند تبدیل به یک املاک مسکونی شد [۵۰] و پردیس کلارمونت توسط دانشگاه استرالیا غربی به دست آمد.

در سال ۲۰۱۴ دانشگاه مرکز بهداشت ECU در جاده Dun debar در Wanneroo افتتاح شد. مرکز شامل درمانگاه Wanneroo GP Super، مرکز خدمات روانشناسی ECU، داروخانه و پزشکان وابسته به آن است.

 

 

رتبه بندی

این دانشگاه در مقیاس ۳۶ از دانشگاه های استرالیا است. و در ۲۰۱۶ Good University نرخ ECU پنج ستاره، بالاترین رتبه ستاره، برای تدریس کیفیت و فارغ التحصیل شروع حقوق و دستمزد را داراست. و در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2016  این دانشگاه را در گروه ۷۰۱+ فهرست کرده است. ECU نیز در “تایمز تحصیلات عالی” تحت فهرستی از بهترین دانشگاه های جهان زیر ۵۰ ساله نامگذاری شده است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *