دانشگاه kwantlen polytechnic

دانشگاه پلی تکنیک Kwantlen (معمولاً به اختصار KPU) یک دانشگاه پلی تکنیک در مقطع کارشناسی ارشد در انگلیس کلمبیا ، کانادا است که دارای پردیس هایی در نیوتن ، ریچموند ، کلورودیل ، والی و لنگلی است. KPU با ثبت نام در بریتیش کلمبیا با داشتن ۲۰،۰۰۰ دانشجو و ۱۴۰۰ عضو هیئت علمی در پنج مکان خود یکی از بزرگترین موسسات است که شامل منطقه مترو ونکوور است. KPU در بیش از ۱۲۰ برنامه متنوع ، آموزش کارشناسی و کارشناسی شامل مدرک لیسانس ، مدرک کاردانی ، دیپلم ، گواهینامه ، کارآموزی و استناد را ارائه می دهد. این مدرسه تا حد زیادی به عنوان یک دانشگاه پلی تکنیک در مقطع کارشناسی فعالیت می کند ، اما همچنین به عنوان یک مدرسه حرفه ای با ارائه کارآموزی برای مشاغل ماهر و همچنین دیپلم در آموزش حرفه ای برای تکنسین های ماهر و کارگران در نقش های پشتیبانی در حرفه هایی مانند مهندسی ، حسابداری ، مدیریت تجارت ، پرستاری ، فعالیت می کند. پزشکی ، معماری و جرم شناسی.

دانشگاه پلی تکنیک Kwantlen در سال ۱۹۸۱ به عنوان پاسخی به نیاز روز افزون به آموزش های حرفه ای گسترده در سراسر دره فریزر ، به عنوان کالج کوانتلن تأسیس شد. در سال ۱۹۹۵ ، آن را به یک دانشگاه دانشگاهی تبدیل شد. در سال ۲۰۰۸ ، دولت استان قصد خود را برای اصلاح قانون دانشگاه برای تعیین کالج دانشگاه كوانتلن دانشگاه پلی تکنیك اعلام كرد. قانون تغییر نام کالج دانشگاه به دانشگاه در ۲۹ مه ۲۰۰۸ موافقت سلطنتی دریافت کرد و KPU به عنوان دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن در تاریخ ۱ سپتامبر سال ۲۰۰۸ شروع به کار کرد. 

KPU در ۲۴ اکتبر ۲۰۰۸ عضو اتحادیه دانشگاه ها و کالج های کانادا (AUCC) شد. همچنین در ارتباط با KPU عبارتند از: انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU) ، کالج ها و موسسات کانادا (CICan) ، انجمن دانشگاه های مشترک المنافع (ACU) ، دفتر آموزش بین المللی کانادا (CBIE) ، و انتشارات دانشگاه کانادا ( CUP)

گزارش دانشگاه Globe and Mail Canada Canada KPU را در بین مؤسسات برتر بعد از متوسطه نسبت به ثبت نام در كانادا قرار داد و با کسب نمرات بیشماری در رشته “A تا B Range” در دسته هایی از جمله كیفیت آموزش و یادگیری ، آمادگی شغلی ، رضایت دانش آموزان و اطلاعات فناوری. در مجله Maclean که در مجله Maclean منتشر شده ، KPU نیز در بین مؤسسات برتر کانادا نسبت به مشارکت دانش آموزان ، شیوه های آموزشی و کیفیت آموزش ذکر شده است. 

دانشگاه ها

پردیس های KPU همه در سرزمین اصلی تحتانی بریتیش کلمبیا است. آنها در:

  • KPU Tech (Cloverdale)

که قبلاً با نام KPU Cloverdale شناخته می شد ، دومین جدید از پنج پردیس KPU است که در آوریل ۲۰۰۷ افتتاح شد. پردیس جدید Cloverdale جایگزین امکانات قدیمی سالن دانشگاه نیوتن شد که از زمان آغاز کار Kwantlen به عنوان خانه برای آموزش تجارت بوده است. ساختمان جدید Cloverdale به عنوان ساختمان LEED Gold تأیید شده است و برنامه های Trades & Technology KPU را شامل می شود ، که شامل سرویس دهی لوازم ، سرویس خودرو ، نجاری ، مزرعه ، سنگ تراشی ، قطعات و انبارداری ، جوشکاری ، لوله کشی ، ارتباطات ایمنی عمومی و فناوری های CADD است.

  • KPU لانگلی

پردیس لانگلی محل مدرسه دانشکده باغبانی دانشگاه است – که شامل آزمایشگاه میدانی ، گلخانه ها و باغ ها نیز می باشد. پردیس Langley همچنین محل برگزاری برنامه های موسیقی KPU است و شامل فضاهای عملکردی و سالن اجتماعات نیز می باشد. KPU Langley همچنین برنامه های علمی ارائه می دهد ، و آزمایشگاه های زیست شناسی ، آبجو ، شیمی ، فیزیک و زمین شناسی با تجهیزات استاندارد در صنعت دارد. 

  • KPU ریچموند

اولین پردیس رسمی KPU بود که در سال ۱۹۸۱ با جدا شدن مؤسسه از کالج داگلاس تأسیس شد. در سال ۲۰۱۸ ، این دانشگاه با افزودن دانشکده طراحی Chip & Shannon Wilson ، بازسازی های اساسی انجام شد. این پردیس در حال حاضر دارای برنامه های مد و طراحی KPU و همچنین بسیاری از دوره های هنری و تجاری از جمله موارد دیگر است. در ژانویه سال ۲۰۱۸ ، تاسیسات جدید دانشکده طراحی Wilson به طور رسمی در کنار پردیس KPU Richmond درهای خود را باز کرد. این شامل آموزش استودیوها و آزمایشگاهها ، فضای گالری و پرینترهای سه بعدی است.

  • KPU سوری

که اغلب به عنوان پردیس اصلی خوانده می شود ، بزرگترین پنج دانشگاه است و رشته های مختلفی را در چندین دانشکده ارائه می دهد. این مکان اصلی برای دانشکده تجارت دانشگاه و دفتر رئیس جمهور است. تمام KPU Sport + تفریحی خارج از سوری فعالیت می کنند ، جایی که مرکز بدنسازی و بدنسازی دانشگاه به همراه بسیاری از امکانات تفریحی در آن قرار دارند.

  • KPU Civic Plaza
  • KPU Civic Plaza ، جدیدترین و کوچکترین دانشگاه در KPU ، در بهار ۲۰۱۹ در ۳ Civic Plaza ، یک آسمان خراش جدید در مرکز شهر افتتاح شد. پردیس ۵ طبقه پایین ساختمان را اشغال می کند. این طرح با هدف تمرکز به سمت تحصیلات پس از کارشناسی ارشد برای دانشجویان بالغ و همچنین کسب و کار طراحی شده است. انتظار می رود این پردیس در اوایل سال ۲۰۱۶ افتتاح شود ، اما به دلیل مشکلات ساخت و ساز با آسمان خراش به طور مداوم به تأخیر افتاد. 

KPU بیش از ۱۲۰ برنامه مختلف در هفت دانشکده مجزا دارد – پیشرفت تحصیلی و شغلی ، هنر ، تجارت ، طراحی ، بهداشت ، علوم و باغداری و معاملات و فناوری – در جایی که دانشجویان می توانند مدرک ، دیپلم ، گواهی ، استناد را کسب کنند یا برای تکمیل فعالیت کنند. 

آموزش کشاورزی ارگانیک

KPU دو مزرعه را اداره می کند که آموزش “مدرسه مزرعه” را به عنوان یک برنامه آموزش مداوم غیر اعتباری ارائه می دهند. این مدارس که در ریچموند و تساووسن واقع شده اند ، به دانش آموزان آموزش می دهند که شیوه های کشاورزی پایدار را بکار گیرند و شامل برنامه جوجه کشی مزرعه برای فارغ التحصیلان شوند.

کتابخانه ها

KPU به استثنای مرکز مدنی ، کتابخانه ای در همه دانشگاه های خود دارد. بزرگترین كتابخانه در محوطه دانشگاه سوری است كه مجموعه های متمركز با برنامه های كوچك در ریچموند ، لانگلی و كلووردال وجود دارد. دانشجویان و دانشکده های KPU از طریق این کتابخانه به میلیون ها مورد دسترسی دارند ، از جمله مقاله های ژورنال و روزنامه های آنلاین ، چاپ و کتابهای الکترونیکی ، پخش رسانه و سایر موارد. موارد دیگری از دیگر مناطق کانادا و سراسر جهان را می توان از طریق خدمات وام رایگان بین کتابخانه ای به کتابخانه نیز دسترسی داشت.

ثبت نام دانشجویی

KPU سالانه بیش از ۲۰،۰۰۰ دانشجو ثبت نام می کند و سالانه بیش از ۱۲۰۰۰ دانش آموزان FTE (معادل تمام وقت). منطقه KPU (ریچموند ، دلتا ، سوری ، وایت راک و لانگلی) بیش از ۸۰۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد.

دانشکده و کارمندان

از پاییز ۲۰۱۶ ، تعداد اعضای هیات علمی و کارمندان بیش از ۱۴۰۰ نفر است. در حالی که برخی دانشکده ها نیز درگیر تحقیق هستند ، نقش اصلی آنها آموزش کارشناسی است. KPU برای دهمین سال پیاپی در سال ۲۰۱۷ به عنوان کارفرمای برتر ۵۰ BC شناخته شد.

آموزش تعاونی

KPU آموزش های تعاونی را در چندین برنامه درجه از جمله لیسانس هنر ، لیسانس مدیریت بازرگانی ، لیسانس فناوری و همچنین برنامه های دیپلم ارائه می دهد. این برنامه ها علاوه بر مطالعات منظم ، ترم های اختصاصی برای کار در محل کار را دارند که مطابق با رشته تحصیلی آنها است.

قابلیت انتقال برنامه

KPU دوره های قابل انتقال زیادی را به مؤسسات آموزشی دیگر ارائه می دهد ، که غالباً منجر به انتقال مستقیم به مطالعات سال دوم یا سال سوم در سایر موسسات دوره متوسطه می شوند. برای کمک به این امر ، KPU بخشی از وب سایت راهنمای انتقال BC است ، یک منبع آنلاین برای برنامه ریزی و درک انتقال در آموزش بعد از دوره متوسطه.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *