دانشگاه UNBC

 دانشگاه بریتانیا شمالی کلمبیا (UNBC)

 

یک دانشگاه کوچک و پرتحرک است. پردیس اصلی در پرنس جورج ، بریتیش کلمبیا واقع شده است.

UNBC همچنین دارای پردیس های منطقه ای در شمال بریتیش کلمبیا در پرنس روپرت ، تراس ، سوزن و فورت سنت جان است. قانون قابل اجرا ، قانون دانشگاه کلمبیا در بریتانیا شمالی ۱۹۹۶ است. در سال تحصیلی ۲۰۱۹-۲۰ ، ۳۵۷۰ دانشجو در UNBC ثبت نام کردند.

در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ UNBC با مجله Maclean به عنوان دانشگاه شماره یک در کانادا در گروه مقطع کارشناسی ارشد قرار گرفت. از سال ۲۰۱۹ ، UNBC به مدت ۱۲ سال مستقیم در رده سوم گروه خود قرار گرفت.

در سال ۲۰۰۷ ، این دانشگاه علامت تجاری “دانشگاه سبز کانادا” را بدست آورد. UNBC به دلیل عرض جغرافیایی شمالی ، عضو دانشگاه قطب شمال است.

پردیس های دانشگاه بریتیش کلمبیا شمالی

پردیس شاهزاده جورج در کرنبروک هیل واقع شده است ، مشرف به شهر پرنس جورج از غرب ، و به دلیل معماری ابتکاری خود بسیار مشهور است.

برنده جایزه مرکز نوآوری و طراحی چوب ، طراحی شده توسط مایکل گرین معماری ، بلندترین ساختار مدرن تمام الوار در جهان پس از اتمام بود و به عنوان تسهیلات تحقیق و آموزش کاربردهای چوب استفاده می شود.

ساختمان های جداگانه با یک آگورا که تا حدودی پایین تر از سطح زمین است پیوند خورده است.

این سیستم گرمایش کارآمد متصل به کلیه ساختمانهای اصلی دانشگاه است. به UNBC اجازه می دهد تا هدف خود را برای گرم کردن دانشگاه از طریق گاز زدایی گلوله های چوبی تمیز و تمیز از جمع آوری شده از زباله درختان کاج که توسط اپیدمی سوسک های کاج کوهی کشته شده اند ، دنبال کند.

ساختمانهای موجود در UNBC به منظور نمایانگر چشم انداز شمالی طراحی شده اند. منطقه باغ زمستانی Canfor دارای پله های آبی روان در زیر سقف مشبک چوبی است که نمایانگر جنگل های بارانی ساحل غربی است.

این کافه تریا دارای یک طرح فانوس دریایی است که نمایانگر خط ساحلی ناهموار شمال بریتیش کلمبیا است.

یکی دیگر از ویژگی های ساختاری ، یک جفت قله های شیشه ای مثلثی ، کوه ها و عملکردهایی را به عنوان چراغهای فراتر از کتابفروشی UNBC نشان می دهد.

در ۱۳ اکتبر ۲۰۱۰ ، UNBC جایزه رهبری پایداری پردیس توسط انجمن پیشرفت پیشرفت پایداری در آموزش عالی (AASHE) را برای پروژه انرژی زیستی خود ، که هدف آن کاهش استفاده از سوخت های فسیلی با تأمین ۸۵ درصد از اهداف است ، به دست آورد. نیاز به گرمایش در UNBC است.

مدیریت ثبت نام در UNBC

دانشگاه بریتانیا شمالی کلمبیا متعهد است که بهترین تجربه آموزشی ممکن را به دانشجویان خود ارائه دهد. در حالی که برخی از حوزه های تحصیلی بدون محدودیت در اختیار دانشجویان جدید است ، برای اطمینان از بالاترین کیفیت محیط یادگیری برخی دیگر باید با در دسترس بودن فضای مناسب و دستورالعمل ها محدود به ثبت نام شوند.

به استثنای برنامه های حرفه ای ورودی اول ، دانشجویان ورودی سال اول با توجه به درجه علاقه خود در UNBC پذیرفته می شوند و باید حداقل انتخاب اول گروه درجه (مثلاً لیسانس هنر یا لیسانس علوم) را در مورد آنها نشان دهند.

فرم درخواست. تا زمانی که دانشجویان رشته اصلی را اعلام کنند ، براساس گروه مدرک اعلام شده خود ، به هر دو رئیس کالج اعزام می شوند. پس از پذیرش ، در صورت نیاز به انتخاب منتخب بین گروه های درجه ، تأیید رئیس دانشکده برای برنامه های دانشگاهی از جمله عمده مورد نظر لازم است.

انتقال از یک برنامه حرفه ای ورودی اول به یکی از گروه های مدرک تحصیلی فقط با تأیید معاون دانشکده برای برنامه های دانشگاهی از جمله رشته های مورد نظر مجاز است.

دانشجویان نقل و انتقالات فقط در چارچوب اعلامیه اعلان پذیرش در نظر گرفته می شوند و براساس در دسترس بودن فضا و صلاحیت آن ، با معیارهای تعیین شده در قسمت عمده انتخاب پذیرفته می شوند.

مهلت برنامه

دانش آموزان بین المللی

نیمسال سپتامبر ۱ مارس

نیمسال ژانویه ۱ ژوئن