زندگی در کانادا چگونه است؟
زندگی در کانادا:اگر می خواهید به کشور کانادا مهاجرت کنید حتما این مقاله را بخوانید.با شناخت بیشتر از این کشور می توانید زندگی بهتری داشته باشید.
۱- کار دانشجویی داخل دانشگاه:
درصورت داشتن ویزای دانشجویی اولین محل برای داشتن یک شغل دانشجویی، همان دانشگاه و کالج محل تحصیل میباشد.
۲-کار دانشجویی خارج از دانشگاه:
درصورت داشتن ویزای دانشجویی معتبر شما میتوانید هفته ای ۲۰ ساعت کار قانونی داشته باشید، لازم به ذکر است توجه داشته باشید در زمان تحصیل در کانادا برای گرفتن مجوز کار دانشجویی شما باید Sin Number داشته باشید، گرفتن Sin  به صورت رایگان بوده که شما میتوانید از طریق دفاتر Canada Service  اخذ نمایید.
۳-کار همسر دانشجو:
در زمانی که همسر دانشجو با ویزای کار وارد کانادا میشود به صورت تمام وقت اجازه کار دارد، درصورتیکه با ویزای توریستی وارد کانادا شدند حتماً باید ویزا را در خاک کانادا تبدیل به ویزای کار کنند تا اجازه کار داشته باشند.
*** توجه: پذیرش هایی که شما اجازه کار با آن نخواهید داشت:
۱- دوره دبیرستان
۲- دوره های زبان
۳- دوره های پیش نیاز
*** هزینه های تحصیل و  زندگی در کانادا:
شهریه دانشگاه ها ، کالج و مدرسه در مقیاس با دیگر کشورهای انگلیسی زبان مانند آمریکا ،انگستان و  استرالیا پایین تر میباشد. همچنین دانشگاه ها ی کانادا برای مقاطع PHD بورسیه ارايه می دهند.
شهریه تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی برای هر سال از ۱۲۰۰۰ دلار کانادا شروع شده تا ۲۲۰۰۰ دلار کانادا بسته به رتبه و شرایط و امکانات دانشگاه و کالج بین بازه عددی بالاتر متفاوت میباشد.
هزینه های زندگی در کانادا بنابر شهر و ایالت می تواند متغیر باشد ولی به طور میانگین هزینه های زندگی برای دانشجویان ماهانه بین ۸۰۰ تا ۱۴۰۰ دلار کانادا می باشد.

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!