مدرسه البرز

 

مدرسه البرز تورنتو کانادا

مرکز آموزشی البرز یک دبیرستان خصوصی واقع در تورنتو، انتاریو است. مدرسه البرز تورنتو کاملاً توسط وزارت آموزش‌وپرورش انتاریو تائید شده است.

البرز مدرسه چند فرهنگی است و متشکل از دانش‌آموزان مختلف که از دانش‌آموزان کانادایی بین‌المللی و محلی تشکیل شده است. این تنوع به همه دانش‌آموزان ما کمک می‌کند که به یکدیگر احترام بگذارند و تفاوت‌ها و شباهت‌های را درک کنند. معلمان البرز یک گروه اختصاصی از متخصصان هستند که متعهد به آموزش جامع  و برتری تحصیلی هستند. این مدرسه دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا یاد بگیرند، رشد کنند و به بزرگ‌سالان مسئول و مولد تبدیل شوند همچنین هدفشان آموزش دانش‌آموزان برای دستیابی به بالاترین توانایی‌های آموزشی است. این مدرسه دانش‌آموزان را از کلاس ۹ تا ۱۲ می‌آموزد. هدف این است که اطمینان حاصل کنند که هر دانش‌آموز البرز برای دانشگاه واجد شرایط خواهد بود. آمادگی برای دانشگاه یکی از اولویت‌های مهم است و حصول اطمینان از اینکه اکثر دانش‌آموزان برای انتخاب دانشگاه خود واجد شرایط هستند. البرز تمام دوره‌های دبیرستان را با تأکید بر ریاضیات و علوم پیشرفته، علوم رایانه و دوره‌های زبان انگلیسی ارائه می‌دهد.

در مدرسه البرز، تلاش برای توسعه فضای دوستانه، برتری علمی، تفکر انتقادی و یادگیری مادام‌العمر، افراد مسئول و ثمربخش با ارزش‌های اخلاقی، انضباط شخصی، احترام به دیگران و محیط‌زیست، جامعه‌شناختی و قدردانی از تنوع فرهنگی، اعتمادبه‌نفس و آمادگی برای مقابله با چالش‌های زندگی می‌باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *