کالج ادوکا – educa center

به فرانسوی: Collège ucducacentre) تنها کالج فرانکفون در بریتیش کلمبیا است. هدف کلی این است که به مردم مهارت های زبانی دو زبانه را فراهم کنیم – این که گویندگان فرانسوی به زبان مادری خود آموزش ببینند و در عین حال مهارت انگلیسی را دریافت کنند. این دوره آموزش های حرفه ای در سطوح مختلف ، آموزش ابتدایی برای بزرگسالان ، خدمات توسعه حرفه ای و خدمات منجر به اشتغال و ادغام مهاجران به زبان فرانسه را ارائه می دهد. یکی از زمینه های اصلی کار دوره های فرانسه برای افراد انگلیسی زبان است. این دانشکده دارای چندین دانشگاه در مناطق مختلف استان و یادگیری الکترونیکی در پردیس مجازی است.

تاریخ و رسالت

این دانشکده از سال ۱۹۷۶ فعال است و در سال ۱۹۹۲ بعنوان جامعه غیرانتفاعی گنجانیده شده است.

مأموریت این کالج این است که با تأسیس یک کالج جامعه ، نقش رهبری در توسعه ظرفیت های شخصی ، حرفه ای و اجتماعی فرانکوفون و فرانکوفیل داشته باشد.

دانشگاه ها

این کالج دارای سه محوطه دانشگاه در بریتیش کلمبیا است: ونکوور ، ویکتوریا ، پرنس جورج که مکمل کمپین مجازی مجازی است تا کلیه مناطق دور افتاده در سراسر استان را تحت پوشش خود قرار دهد و مطابق با برنامه های دانشجویی خدمات ارائه دهد. این دانشکده بیش از ۵۰ نفر از کارمندان تمام وقت و پاره وقت دارد و بیش از ۱۵۰۰ نفر ثبت نام می کنند.

برنامه ها

اداره / نظارت

آموزش (کمک آموزشی ، آموزش خردسالی)

مراقبت های بهداشتی (اوتیسم و ​​علوم رفتاری ، پزشک متخصص ساکن ، مراقبت تسکین دهنده) ،

زبان و ارتباطات ، گردشگری و میهمان نوازی (مدیریت رویداد).

کلیه دوره ها و برنامه ها نیز به عنوان آموزش از راه دور به طور کامل به زبان فرانسه ارائه می شود. تحصیلات دانشگاهی از پیشنهادات ادامه تحصیل و آموزش های سفارشی در موضوعات مشابه تکمیل می شود.

خدمات و منابعی که به دانشجویان ارائه می شود

راهنمایی دانشگاهی و شغلی ، مشاوره اشتغال ، پشتیبانی ادغام از مهاجران ، کارگاههای آموزشی ، آزمایشگاه زبان ، مراکز سوادآموزی ، فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحقیقات اشتغال ، آزمایشگاه مراقبت های بهداشتی و آزمایشگاه رایانه.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *