کالج اسپرات شاو

کالج Sprott شاو (SSC) یک کالج خصوصی حرفه ای در کانادا است که مقر آن در بریتیش کلمبیا است. با گذشت سالها ، Sprott Shaw دوره های خود را برای ارائه برنامه هایی در زمینه مراقبت های بهداشتی و پرستاری ، تجارت ، اداره ، تجارت و طراحی و آموزش های خردسالانه گسترش داده است. در ۱۶ مکان دانشگاهی خود که در دانشگاه تعیین شده اند ، آنها بیش از ۱۳۰ برنامه دانشگاهی را با محوریت شغلی ، تاریخ شروع ماهانه ، برنامه ریزی انعطاف پذیر و کمک به موقعیت شغلی در اختیار دارند.

تاریخچه

در سال ۱۹۰۳ ، رابرت جیمز اسپروت با ویلیام هنری شاو از کالج های شاو برای افتتاح موسسه بازرگانی ونکوور همکاری کرد ، و به زودی پس از آن ، آن را به مؤسسه تجاری Sprott شاو تغییر نام داد. پس از اولین کالج ، آنها پردیس های بیشتری را در شهرهای غربی کانادا از جمله ونکوور ، نانائیمو و ویکتوریا باز کردند.

با باز شدن پردیس ویکتوریا در سال ۱۹۱۳ ، طولانی ترین مکان ایستاده با بیش از ۱۱۶ سال کار مداوم است. برخی از دوره های محبوب که در پردیس اصلی ویکتوریا تدریس می شوند عبارتند از: حسابی تجاری ، فروشندگی ، تجارت کسب و کار ، کد قاره ، استنوگرافی ، تلگراف ، تحریر ، انگلیسی عملی و مقدماتی ، خدمات ملکی و حسابداری. به ویژه برای دوره حسابداری ویکتوریا ، Sprott Shaw اولین مدرسه در سال قبل از میلاد بود که توسط حسابداران Chartered برای امتحانات خود به رسمیت شناخته شد. تا سال ۱۹۲۱ ، زنجیره Sprott Shaw بزرگترین مدرسه تجاری در غرب کانادا با ۱۲ مدرسه بنر در سراسر کانادا و برخی از مناطق در ایالات متحده بود.

در سال ۱۹۶۴ ، ارنی هندرسون از کالج های هندرسون اسپرت شاو را خریداری و به دست آورد و تا زمان مرگ وی در سال ۱۹۷۴ صاحب آن بود. مکتب ویکتوریا توسط فرمانده رابرت N.G خریداری شد. (بود) اسمیت ، که تا سال ۱۹۸۸ ، زمانی که تری هاکت مدرسه را خریداری کرد ، آن را اداره کرد.

در طول دهه ۱۹۰۰ ، Sprott شاو به طور خاص برنامه هایی را برای آموزش نیروهای نظامی پس از جنگ جهانی دوم طراحی کرد. این آموزش شامل کد مورس ، پخش رادیو و هواپیمایی بود. در این مدت ، دانشکده همچنین یک ایستگاه پخش برای مدرسه ایجاد کرد ، با یک اتصال سیگنال که می تواند به دور از هاوایی بخواند. این ایستگاه توسط جک کالن و ارنی رز پخش شد که آنها نیز فارغ التحصیل مدرسه بودند.

Sprott Shaw علاوه بر اینکه پیشگام رادیو تجاری در سال قبل از میلاد مسیح بود ، یکی از اولین مدارس پروازی استان را آغاز کرد. در تمام سال های زندگی ، روح پیشگام این کشور شاهد ۱۲ رکود اقتصادی ، دو جنگ جهانی و رکود بزرگ بوده است.

امروز ، Sprott Shaw به ۱۶ دانشگاه در کلمبیا بریتانیا رسیده است. تا به امروز ، Sprott Shaw قدیمی ترین مؤسسه آموزشی فعال در بریتیش کلمبیا است.

برنامه های Sprott شاو با بهره گیری از اصول نظریه آموزش بزرگسالان ، بسیار بیشتر از آموزش اداری است ، زیرا دانش آموزان هم اکنون می توانند برای مشاغل پرستاری ، بهداشتی ، تجاری ، مدیریتی ، بازاریابی ، معاملات ، طراحی ، مهمان نوازی ، گردشگری ، آموزش و … آموزش دهند. بیشتر. در طی یک قرن گذشته ، Sprott Shaw تمرکز جدی در تجهیز دانش آموزان به مهارت های مربوط به مشاغل پرمعنای در صنایع با رشد بالا داشته است.

 

در سال ۲۰۱۲ ، این مدرسه ، که قبلاً به عنوان کالج جامعه Sprott-Shaw شناخته می شد ، در کالج Sprott Shaw و کالج Sprott Shaw Degree بازسازی شد. در سال ۲۰۱۳ کالج Sprott Shaw Degree به دانشکده مدیریت Acsenda تغییر نام داد.

اسپروت شاو فارغ التحصیلان متمایز از جمله هنرمند مشهور جهان ، امیلی کار و بیل هیوز که مدیر عامل سابق ونکوور کانکس بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *