کالج اکانگان

کالج اوکاناگان یک موسسه عمومی ، پس از دوره متوسطه است و دارای بیش از ۱۲۰ گواهینامه ، دیپلم ، مدرک و برنامه هایی از جمله برنامه های کارآموزی و معاملات قبل از کارآموزی است. بزرگترین محوطه دانشگاه آن در کلونا ، بریتیش کلمبیا ، کانادا واقع شده است. کالج اوکاناگان در سال ۱۹۶۳ تأسیس شد و از آن زمان بزرگترین کالج در بریتانیا کلمبیا در خارج از سرزمین تحتانی و ویکتوریا با بیش از ۸۵۰۰ دانشجو تمام وقت در چهار پردیس منطقه ای شد و دومین مدرسه بزرگ تجارت در بریتانیا کلمبیا است. تقریباً هزار دانشجو بین المللی از بیش از ۴۰ کشور در حال حاضر در کالج اوکاناگان تحصیل می کنند. این کالج همچنین یکی از سریعترین جمعیت در حال رشد دانشجویان بومی هر دانشگاه در استان را دارد. دانشکده اوکاناگان در سال تحصیلی ۲۰۱۵-۱۶ برنامه نویسی آموزشی را به ۱۶۸۰ دانش آموز بومی ارائه داده است (بیش از سه برابر تعداد شرکت کنندگان در سال ۲۰۰۵- ۲۰۰۶).

تاریخ

کالج اوکاناگان اولین کالج در بریتیش کلمبیا بود و اولین بار در سال ۱۹۰۶ در Summerland ، قبل از میلاد افتتاح شد.

کالج اوکاناگان با ریشه های مربوط به سال ۱۹۶۳ ، همواره نقش مهمی در توسعه منطقه داشته است. این نام به کالج دانشگاه Okanagan (OUC) c تغییر یافته است. ۱۹۹۵ ، اما کالج Okanagan نام قدیمی در ۱ ژوئیه ۲۰۰۵ دوباره به تصویب رسید ، زیرا OUC به کالج Okanagan و UBC Okanagan تقسیم شد.

دانشگاه ها

در سال ۲۰۰۶ کالج اوکاناگان چهار پردیس اصلی ، Kelowna ، Penticton ، Vernon و Salmon Arm و همچنین بسیاری از مراکز دسترسی کوچکتر را اداره کرد.

برنامه ها

این کالج طیف گسترده ای از برنامه ها را در هنرهای دانشگاه و علوم ، تجارت ، تجارت ، بهداشت ، فناوری ، آموزش پایه بزرگسالان (ارتقاء) ، آموزش ویژه بزرگسالان و ادامه تحصیل ارائه می دهد.

برنامه هایی که ممکن است مورد توجه دانشجویان بین المللی باشد عبارتند از: دوره های ESL / آموزش زبان ، برنامه های شغلی و تجاری و دوره های چهار ساله در هر دو سیستم کسب و کار و اطلاعات رایانه ای. بسیاری از دانشجویان برنامه انتقال دانشگاه را نیز انتخاب می کنند که به دانشجویان امکان انتقال صاف و صرفه جویی در هزینه ورود به بسیاری از معتبرترین دانشگاه های کانادا را می دهد. این برنامه شامل دوره های تاریخ ، ادبیات ، روانشناسی ، شیمی ، زیست شناسی ، فیزیک و مطالعات جنسیتی است. دانشکده ها دانشگاهیان دارای تحصیلات دانشگاهی هستند که به دانشجویان خود بسیار اهمیت می دهند. کالج همچنین دارای سابقه طولانی در تورهای تحصیلی موفق ، تبادل دانشجویی و برنامه های آموزشی گروهی سفارشی است.

این کالج همچنین دارای تعدادی از برنامه های منحصر به فرد برای این موسسه است ، از جمله برنامه های مدیریت پایدار مدیریت ساخت و ساز (SCMT) مستقر در خارج از مرکز عالی جیم پتیسون در پردیس پنتیکتون. این برنامه آموزش های عملی ، دستی را در تکنیک ها و فن آوری های ساختمان سبز در حال ظهور و در حال ظهور ارائه می دهد.

فارغ التحصیلان قابل توجه

افرادی که در کالج اوکاناگان شرکت کردند عبارتند از:

جینت آرمسترانگ

مورین گروبن

رایان هولمز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *