کالج راکیز – Rockies college

کالج عمومی جامعه کانادا است که در گوشه جنوب شرقی بریتیش کلمبیا ، کانادا واقع شده است. محوطه اصلی دانشگاه در کرانبروک است و دانشگاه های منطقه ای آن در کرستون ، فرنی ، گلدن ، اینورمر و کیمبرلی قرار دارند. کانادا

برنامه ها

این کالج طیف کاملی از برنامه ها – چه بصورت حضوری و چه آنلاین – را در زمینه های تحصیلات دانشگاهی ، آموزش ابتدایی بزرگسالان ، بهداشت ، جوانان و خانواده مطالعه ، مطالعات اداری ، گردشگری ، فناوری رایانه ، خدمات آتش نشانی و تجارت ارائه می دهد.

در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۱۰ ، دانشکده اولین برنامه چهار ساله خود را به نام کارشناسی مدیریت تجارت در شیوه های پایدار تجارت اعلام کرد. این اعلامیه نقطه عطف قابل توجهی در پیشرفت ۳۵ ساله کالج راکی ​​ها بود

محل

این کالج تقریباً ۸۲،۷۰۰ نفر در منطقه ای در حدود ۴۵۰۰۰ کیلومتر مربع زندگی می کند. این منطقه که به نام سنگر کوه های راکی ​​معروف است ، دارای رشته کوه های مرتفع با دره های قابل توجه از نظر زیست محیطی و سیستم های آبی است.

این مکان به کالج اجازه می دهد تا دانش آموزان فرصتی بی نظیر برای آمیختن یادگیری با یک شیوه زندگی فعال ارائه دهد. برنامه های کالج ، مانند آموزش مهارت های ماجراجویی کوهستان و سایر برنامه های گردشگری ، از محیط طبیعی استفاده می کنند تا دانش آموزان را از کلاس و به دنیای اطراف خود برسانند.

تاریخ

دهه ۱۹۷۰

با شناخت نیاز به آموزش کارآموزی ، در سال ۱۹۷۱ ، جیمز پترسون ، معدنچی سنگ سخت در معدن سالیوان در کیمبرلی ، BC و عضو هیئت مدیره محلی مدرسه ، روند ایجاد یک مدرسه حرفه ای محلی را آغاز کرد.

کالج جامعه Kootenay شرقی در ۸ مه ۱۹۷۵ با حکمی از طرف دولت تأسیس شد که پردیس اصلی در کرانبروک ساخته شود. تعداد دانش آموزان ثبت نام شده در سال اول ۳۵۱ نفر در کرانبروک ، ۶۴ نفر در کیمبرلی ، ۵۲ نفر در فرنی ، ۳۹ نفر در طلایی و ۳۷ نفر در اینورمره بودند.

بودجه برای ساختمان دانشگاه دانشگاه ۱٫۴ میلیون دلاری در فوریه ۱۹۷۸ اعلام شد. چرخش سود برای این تسهیلات در آوریل ۱۹۸۰ انجام شد. در حالی که ساختمان جدید دانشگاه ساخته می شد ، کالج از ۱۷ مکان مختلف در کرانبروک اداره می شد.

دهه ۱۹۸۰

افتتاح رسمی پردیس کرانبروک در ۲۰ سپتامبر ۱۹۸۲ صورت گرفت و طی یک دهه امکانات جدید نیز برای پردیس اینورمر (مارس ۱۹۸۸) و پردیس فرنی (اکتبر ۱۹۸۹) تکمیل شد. [۶]

دهه ۱۹۹۰

گسترش کالج در دهه ۱۹۹۰ ادامه داشت و ساختمانهای جدید دانشگاه برای گلدن (مه ۱۹۹۲) ، و کرستون (مه ۱۹۹۵) و اضافه شدن بیش از ۳۰،۰۰۰ فوت مربع (۲۸۰۰ متر مربع) به پردیس کرانبروک برای احداث یک بال بهداشت ، حرفه ای کوک امکانات آموزشی و یک فروشگاه مکانیک.

مدارک تحصیلات تکمیلی هنر و علوم برای اولین بار در سال تحصیلی ۱۹۹۳ ارائه شد و اقامتگاه دانشجویی خانه پورسل در سال ۱۹۹۵ به پایان رسید.

در سال ۱۹۹۵ کالج عمومی Kootenay Community نام خود را به College of the Rockies (COTR) تغییر داد. اولین دوره آنلاین COTR ، روشهای تحقیق کاربردی ، در ژانویه ۱۹۹۷ ارائه شد.

در سال ۱۹۹۷/۹۸ ، کالج تیم های والیبال والیبال مردان و زنان بهمن را به عنوان آخرین اعضای انجمن دو و میدانی کالج های BC معرفی کرد.

علامت تجاری با کلمات “کالج راکی” در تاریخ ۱۵-۱۰-۱۹۹۷ به بانک اطلاعات مارکهای تجاری کانادا ارسال شد.

قرن ۲۱ ام

کالج اسلحه راکی ​​ها در تاریخ ۱ مارس ۲۰۰۰ در اداره هرالتیک کانادا ثبت شد.

این کالج همچنان بر ارائه طیف گسترده ای از برنامه ها و خدمات با کیفیت تمرکز دارد. یک مرکز مراقبت از کودک جدید ، کودکان در محوطه دانشگاه ، در اکتبر ۲۰۰۲ تکمیل شد. در نوامبر ۲۰۰۴ ، یک شبکه بی سیم برای لپ تاپ های دانشجویی در پردیس Cranbrook معرفی شد.

در سال ۲۰۰۷ ، پردیس Cranbrook 16.2 میلیون دلار (CDN) با ساختمان جدید آکادمیک و امکانات جدید Trades تکمیل کرد.

در سال ۲۰۰۹ ، COTR به عنوان بخشی از برنامه زیرساخت دانش ، به منظور گسترش و ارتقاء ساختمان ها در محوطه دانشگاه کرانبروک ، ۱۲٫۷ میلیون دلار (CDN) از دولت های فدرال و استان ها اعطا شد. این پروژه قبل از برنامه در اکتبر ۲۰۱۰ به پایان رسید.

جمعیت دانشجویی

در سال آموزشی ۲۰۱۱/۱۲ ، کالج راکی ​​۲،۲۸۲ دانشجو معادل تمام وقت خدمت کرده است – ۱،۷۶۹ وزارت امور خارجه آموزش پیشرفته و دانشجویان با بودجه توسعه بازار کار ، ۱۱۲ دانش آموز دوره آموزش ورودی و ۴۰۱ کارآموز و همچنین ۱۳۷ بین المللی تمام وقت دانشجویان معادل ۳۰ کشور.

بورسیه ها و بورس های تحصیلی

دولت کانادا از یک ابزار جستجوی Bursaries Aboriginal Bursaries حمایت می کند که در آن بیش از ۶۸۰ بورس تحصیلی ، بورس تحصیلی و سایر مشوق های ارائه شده توسط دولت ها ، دانشگاه ها و صنعت برای حمایت از مشارکت در بعد از دوره متوسطه است. بورسیه های کالج Rockies برای Aboriginal ، Na Na

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *