کالج نیوکادلونیا

کالج کالدونیای جدید (CNC) یک مؤسسه آموزشی بعد از متوسطه است که به ساکنان بخش داخلی مرکزی بریتانیا کلمبیا خدمت می کند. این منطقه حدود ۱۴۵۰۰۰ نفر جمعیت دارد و شامل سه منطقه مدرسه است: # ۲۸ (سوزن) ، # ۵۷ (پرنس جورج) و # ۹۱ (دریاچه های نچاکو). CNC شش پردیس را در پرنس جورج ، برنز دریاچه ، فورت سنت جیمز ، مکنزی ، سوزن و واندرهوف اداره می کند.

CNC اندازه کلاسهای کوچک ، بیش از ۳۷ دانشجو ، مطابق با موافقت هیئت علمی خود را ارائه نمی دهد.

CNC ثبت نام تقریبی سالانه در سراسر سیستم از ۵۰۰۰ دانشجو در علوم بهداشت ، تجارت ، مطالعات دانشگاه ، دسترسی به شغل و ادامه تحصیل را دارد.

تاریخ

این کالج در سال ۱۹۶۹ در پرنس جورج ، بریتیش کلمبیا ، کانادا ۵۳٫۹۰۵ ° N 122.782 ° W به عنوان جانشین B.C. تأسیس شد. مدرسه حرفه ای. کالج “کالدونیای جدید” نامگذاری شد ، نامی که کاشف اولیه ، سیمون فریزر به این منطقه داده بود. اولین کنفرانس ۳۷ فارغ التحصیل در سال ۱۹۷۱ برگزار شد. از آن زمان با گشایش پردیس در کلمبیا مرکزی بریتانیا گسترش یافته است.

کالج اسلحه ، حامیان ، پرچم و نشان جدید کالدونیا در تاریخ ۴ ژوئن ۱۹۹۶ در اداره هرالدک کانادا ثبت شد.

پردیس ها:

  • CNC ساختمان اصلی شاهزاده جورج.

در پرنس جورج چهار ساختمان را اشغال می کند: پردیس اصلی ، مرکز آموزش فنی ، پردیس نیکلسون و مرکز تجارت و فناوری جان A. برینک. بخش تفریحی دانشگاه پردیس جورج یک سالن بدنسازی کامل ، اتاق وزن ، دیوار تخته سنگ ، زمین های اسکواش و کلاس های یوگا را در اختیار شما قرار می دهد. این خدمات برای حضور در دانشجویان رایگان است. پردیس شاهزاده جورج همچنین دفتر مرکزی اتحادیه دانشجویان CNC است.

برنامه های كمكهای دندانپزشکی و بهداشت دندانپزشکی CNC توسط كمسیون اعتبار سنجی دندانپزشكی كانادا معتبر شناخته می شوند. از سال ۲۰۱۴ ، فارغ التحصیلان هر دو برنامه دارای ۱۰۰٪ نمره قبولی در کنکور سراسری کمیته دندانپزشکی بودند.

  • سوزن

پردیس سوزن در ۱۰۰ پردیس Way ، Asknel ، B.C قرار دارد. در سال ۲۰۱۱ ، ساخت و ساز در ساختمان دیگری به منظور ارائه تجارت و خدمات آموزش فنی آغاز شد. ساختمان تکمیل شده در سال ۲۰۱۳ رسماً مرکز فناوری وستر فریزر نامگذاری شد. این ساختمان که توسط Office of Mcfarlane Biggar Architects and Designers (Omb) طراحی شده است ، در سال ۲۰۱۲ ، جایزه استاندار عمومی معماری را به دست آورد و در حدود ۲۵۰ دانشجو معامله گر در برنامه هایی مانند ماشین کاری / میلگرد ، نجاری ، برقی ، لوله کشی قرار دارد. و مهندسی برق

  • منطقه دریاچه

پردیس ناحیه لیک CNC در Burns Lake انواع مختلفی از برنامه های آموزشی با محوریت جامعه را از سال ۱۹۷۶ ارائه کرده است. این پردیس به دلیل فعالیت های خود در زمینه اختلال طیف الکل جنین مورد توجه جهانی قرار گرفته است.

  • مکنزی

کالج دانشگاهی را در مکنزی فعالیت می کند و دوره ها و برنامه های علمی ، حرفه ای ، حرفه ای و پیشرفت عمومی را ارائه می دهد. آنها همچنین با همکاری دولت بریتیش کلمبیا مرکز خدمات اشتغال Mackenzie WorkBC را اداره می کنند.

  • نچاکو

منطقه نچاکو توسط پردیس هایی در فورت سنت جیمز  و واندرهوف خدمت می شود.

شراکت

اعتبارات را می توان به دانشگاه بریتیش کلمبیا ، دانشگاه سیمون فریزر ، دانشگاه ویکتوریا ، دانشگاه تامپسون ریورز ، دانشگاه بریتیش شمالی کلمبیا و دانشگاه رویال راز به درجه چهار ساله منتقل کرد.

کالج کالدونیای جدید و دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار یک برنامه زیبا را ایجاد کرده اند. دانش آموزان می توانند دوره های ابتدایی سال اول را در دانشگاه CNC در پرنس جورج گذرند ، سپس برای مدت سه سال به پردیس امیلی کار در ونکوور انتقال دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *