کالج کامسون

کالج کاموسون کالج جامعه ای است که در ویکتوریا بزرگ ، بریتیش کلمبیا ، کانادا واقع شده است. این دانشکده دارای دو دانشگاه ، Lansdowne و Interurban ، با ثبت نام ۲۰،۰۰۰ پوند دانش آموز (شامل آموزش مداوم) است. کالج Camosun همچنین آموزش های قراردادی را برای مشاغل محلی فراهم می کند. خدمات تحقیق ، نوآوری و نمونه سازی برای صنعت؛ و دانش آموزان تعاونی را برای کارفرمایان آموزش داده اند.

پردیس ها

  • پردیس Lansdowne برنامه های انتقال و دسترسی دانشگاه و همچنین برنامه های شغلی ، فنی و حرفه ای را در زمینه های هنری ، علوم ، تجارت ، بهداشت و خدمات انسانی ارائه می دهد. پردیس بین شهری برنامه هایی را در تجارت ، فن آوری ، تجارت ، ورزش و آموزش ورزش و برنامه های دسترسی ارائه می دهد. این کالج همچنین میزبان یک مقاله دانشجویی به نام The Nexus است.

پردیس Lansdowne در Saanich ، در گوشه ای از Lansdowne و Foul Bay Roads ، مشرف به شهر ویکتوریا و کوه های المپیک واقع شده است. در هر ترم ، پردیس Lansdowne میزبان دانشجویانی است که در انتقال دانشگاه ، برنامه های مقدماتی و دسترسی به کالج و همچنین برنامه های شغلی در هنر ،  علوم ، تجارت ، بهداشت و خدمات انسانی ثبت نام کرده اند.

امکانات پردیس توسط محوطه های درختی احاطه شده است. کتابخانه آلن بتی ، که در سال ۱۹۹۱ افتتاح شد ، برجسته در مرکز پردیس واقع شده است. مرکز آموزش بهداشت دندانپزشکی ، که در سال ۱۹۹۰ افتتاح شد ، روبروی کتابخانه است. جدیدترین تأسیسات دانشگاه ، ساختمان ویلنا توماس با فرهنگسرای مجاور آن است.

ساختمان ایزابل داوسون مرکز اکثر خدمات دانشجویی شامل اطلاعات و ثبت نام ، مشاوره تحصیلی ، کمک های مالی ، ارزیابی ، خدمات پشتیبانی از معلولیت ، خدمات بین المللی دانشجویی ، مشاوره و مرکز منابع شغلی است. ساختمان فیشر ، کتابفروشی دانشگاه و کافه تریا و همچنین کلاسهای درس ، آزمایشگاهها و دفاتر پرستاری ، زیست شناسی ، فیزیک ، شیمی و سایر رشته ها را در خود جای داده است. ساختمان پل و خانه ریچموند همچنین فضایی را برای کلاسها ، آزمایشگاهها و دفاتر فراهم می کنند. مرکز مراقبت از کودکان حدود ۲۵ کودک را در محوطه دانشگاه نگه می دارد.

در گوشه جنوب شرقی پردیس خانه Dunlop یک ساختمان میراثی است که رستوران دانشجویی با برنامه مدیریت هتل و رستوران را در خود جای داده است. بر خلاف تمام امکانات موجود در محوطه دانشگاه ، ساختمان جوان ۱۹۱۴ با برج ساعت و معماری رنسانس ایتالیایی ، در گوشه جنوب غربی پردیس قرار دارد و یک شهر تاریخی تاریخی است.

برنامه موسیقی کالج کاموزون و هنرستان موسیقی ویکتوریا از سال ۱۹۹۱ بنایی را در پردیس Lansdowne به اشتراک گذاشتند.

در سپتامبر ۲۰۱۲ افتتاح شد ، مرکز تصویربرداری پزشکی Camosun یک برنامه دو ساله در فناوری رادیوگرافی پزشکی ارائه می دهد.

  • پردیس بین شهری در یک منطقه ساانیچ روستایی ، تقریباً ۱۵ دقیقه تا مرکز ویکتوریا واقع شده است. دانشجویان در کلاس های Interurban در مراکز تجاری ، فناوری ، تجاری و یا برنامه های دسترسی شرکت می کنند. این محوطه دانشگاه با جنگل های طبیعی ، مزارع و مسیرهای پیاده روی احاطه شده است.

مرکز پردیس واقع در کنار جاده بین شهری ، مرکز پردیس اطلاعاتی در مورد برنامه ها و خدمات Camosun ارائه می دهد. این ساختمان همچنین شامل ثبت نام ، مرکز منابع شغلی ، مشاوره تحصیلی ، مشاوره ، خدمات اشتغال دانشجویی و فارغ التحصیلان ، کتابفروشی ، کتابخانه ، مرکز تناسب اندام ، دفاتر انجمن دانشجویی و تعدادی دفتر اداری ، سالن اجتماعات و کلاسهای درس می باشد. در حیاط ساختمان ، برج ساعت با قطب حکاکی شده مخصوص کاموزون توسط ریچارد هانت ، به عنوان بخشی از میراث بازی های مشترک المنافع ۱۹۹۴ ، روبرو شده است.

در وسط محوطه دانشگاه ، مرکز آموزش Helmut Huber Cook واقع شده است ، که در آن برنامه بنیاد هنرهای آشپزی قرار دارد. جامعه دانشگاه و عموم مردم می توانند صبحانه و ناهار تهیه شده توسط دانشجویان را خریداری کنند و عصرانه بخشی از کافه تریا به رستوران کلاس تبدیل می شود. در سال ۲۰۱۸ برنامه هنرهای آشپزی گسترش یافت تا شامل عملکرد کامیون مواد غذایی باشد.

در انتهای شمالی محوطه دانشگاه ، ساختمانهای جک وایت و جان خشکسایل دفاتر آموزش مداوم و آموزش قرارداد و بیشتر برنامه های تجاری Camosun را در خود جای داده اند. چندین برنامه ورودی ، کارآموزی ، کارآموزی قبل از اشتغال و ارتقاء در طول سال انجام می شود ، همه اینها ترکیبی از یادگیری درون کلاس و کارهای فروشگاهی را فراهم می کند.

مرکز فناوری و مرکز تجارت و دسترسی مشرف به دانشگاه است. در ساختمان وسط ، این ساختمانها دارای دهلیزهای پر از گیاه هستند. این ساختمان همچنین شامل یک مرکز مراقبت روزانه برای نوزادان ، کودکان نوپا و پیش دبستانی ها است.

در پشت پردیس ، پارک فناوری جزیره ونکوور واقع شده است و امکان دسترسی اساتید کاموزون و دانشجویان را برای مشارکت با صنعت و پروژه های تحقیقاتی محلی فراهم می کند. در سمت جنوب دانشگاه ، مؤسسه تعالی ورزش اقیانوس آرام (PISE) ، مرکزی برای دانشگاهیان و دو و میدانی ، در سپتامبر ۲۰۰۸ تکمیل شد. این مرکز همکاری بین کالج Camosun و Pacific Sport Victoria است و محلی و ملی را گرد هم می آورد. تحصیلات عالی ، ورزشی ، رهبری ، تحقیق و توسعه ورزش زیر یک سقف

با بودجه استانی دریافت شده در سپتامبر ۲۰۱۲ ، [۱۱] مرکز آموزش و نوآوری تجاری Camosun (CTEI) توسط B + H Architects طراحی و توسط CitySpaces Consulting ساخته شد و پیش بینی می شد در اوایل سال ۲۰۱۵ تکمیل شود. این مرکز جدید شامل یک دریایی است. و مرکز معاملات فلزی برای جوشکاری ، ورق های فلزی ، ساخت فلز ، ساخت و تعمیرات کشتی و ساخت کشتی و همچنین یک مرکز بازرسی مکانیکی برای برنامه های تکنسین حمل و نقل سنگین / تجاری کامیون ها و خدمات خودرو. یک مغازه برقی نیز وجود دارد

ورزش ها

کالج کاموسون دارای پنج تیم ورزشی است (همه آنها را شارژر می نامند): بسکتبال مردان ، بسکتبال بانوان ،  والیبال مردان ، والیبال بانوان و گلف مردان. همچنین یک تیم حلزونی وجود دارد.

کلوپ ها

بسیاری از باشگاه ها در این کالج برگزار شده اند ، از جمله: Club Associate Degree Club ، لیبرال های جوان لیبرال کاموون ، بریتانیا ، کلمبیا ، کالج سبز ، کالج کاموسون ، باشگاه فارسی ، مباحثه ، باشگاه روانشناسی ، کلوپ فرانسوی ، باشگاه مکالمه چینی ، باشگاه فالون گونگ ، باشگاه بین المللی ، دانش آموزان برای آگاهی از محیط زیست ، باشگاه مکالمه ژاپنی ، باشگاه مکالمه کره ای ، Carpe Diem / Ballroom Dance ، Camosun NDP ، یاران Inter Varsity Christian ، Club of مهندسان مکانیک ، Poker Club ، Bob Wrenchman و Club Camosun Cashflow.

امور دانشجویی

اتحادیه دانشجویی در پردیس جامعه دانشجویی کالج Camosun است ، که در آن مدیران برای مدت یک سال انتخاب می شوند. انتخابات هر ماه مارس / آوریل و انتخابات آتی در اکتبر برگزار می شود.

Nexus روزنامه رسمی دانشجویی Camosun است و از نظر تحریریه جدا از انجمن دانشجویی Camosun است. این عضو مطبوعات دانشگاه کانادا است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *