کالج کوست مانتین coast mountain

کالج ساحل کوه (CMTN) یک مؤسسه آموزشی معتبر پس از دوره متوسطه است که به جامعه شمال غربی  بریتانیا کلمبیا خدمت می کند. در سال ۱۹۷۵ در تراس تأسیس شد. در ابتدا تحت نام کالج Northwest Community (NWCC) تأسیس شد ، در ۱۸ ژوئن سال ۲۰۱۸ به کالج ساحل کوه تغییر نام داد.

محوطه دانشگاه

CMTN دارای پردیس هایی در پنج جامعه شمال غربی بریتیش کلمبیا است: هزلتون؛ هاییدا گوائی؛ پرنس روپرت؛ فرستنده ها و تراس. پردیس اصلی در ۳۰ هکتار تقریباً ۵ کیلومتری از مرکز شهر تراس واقع شده است. در انتهای جنوبی محوطه دانشگاه Waap Galtsap ، طبقه بلندخانه دانشگاه قرار دارد. Longhouse در درجه اول برای فعالیتهای دانشجویی محور و فرهنگی مورد استفاده قرار می گیرد و رویدادهای مختلفی در طول سال برگزار می شود.

CMTN از نوسازی ۱۸٫۴ میلیون دلاری مدرن در ساختمان تجاری Waap Amgam (خانه سرو) در سپتامبر ۲۰۱۸ پرده برداشت. کالج ساحلی کوه در هفت ملت اول در شمال غربی بریتیش کلمبیا خدمت می کند: هاییدا ، تسیمشیان ، نسگا ، هایسلا ، گیتسسان ، وت توووتان و تختلان و تأیید می کند که قلمرو سنتی در پردیس های آن ساکن است.

بومی

CMTN ، از طریق شورای اول ملل خود ، با Nisga’a Wilp Wilxo’oskwhl Nisga’a (“خانه یادگیری Nisga’a”) ارتباط برقرار کرده است تا بتواند ساکن منطقه Nass Valley را ترویج و قادر سازد. آموزش متوسطه

پردیس تراس

CMTN یک مجوز و برنامه مدرک را در هنرهای زیبای First Nations از طریق مدرسه Freda Diesing از Northwest Coast Art در پردیس تراس ارائه می دهد. مدرسه Freda Diesing در آموزش سبک شمالی سواحل غربی هنر اول ملل تخصص دارد. این برنامه اولین بار در نوع خود در آمریکای شمالی است ، دوره های معتبری را که توسط دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار شناخته شده است ، ارائه می دهد.

بورسیه ها و بورس های تحصیلی

دولت کانادا از یک ابزار جستجوی Bursaries Aboriginal Bursaries حمایت می کند که در آن بیش از ۶۸۰ بورس تحصیلی ، بورس تحصیلی و سایر مشوق های ارائه شده توسط دولت ها ، دانشگاه ها و صنعت برای حمایت از مشارکت در بعد از دوره متوسطه است. بورسیه های کالج کوه ساحلی برای دانشجویان بومی ، ملل اول و متیس شامل موارد زیر می باشد: جوایز برای زنان بومی. کالج ساحل کوه از دانشجویان پشتیبانی می کند و از طریق برنامه های جوایز CMTN ، Bursaries و بورس های تحصیلی موفقیت های خود را کسب می کند.

برنامه ها

بوم شناسی کاربردی ساحلی

مدیریت کسب و کار

برنامه جرم شناسی

مراقبت و آموزش اولیه کودکی

هنرهای زیبا ملل اول

کارشناسی پرستاری کارشناسی کارشناسی ارشد پرستاری (NCBNP) – ثبت نام پرستار

مددکار خدمات اجتماعی

برنامه اعتباری دانشگاه

بنیاد جوشکاری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *