کالج الگونكويين

کالج الگونكويين:کالج هنر و تکنولوژی کاربردی الگونكويين و عضو پلی‌تکنیک کانادا واقع در اتاوا، انتاریو، کانادا است. این کالج به منطقه سرمایه‌گذاری ملی و مناطق دورافتاده انتاریو شرقی و کبک خدمت می‌کند. این کالج دارای سه محوطه دانشگاه اصلی است.

کالج الگونكويين

مقاطع تحصیلی در کشور کانادا

یک پردیس واقع در اتاوا، انتاریو، و دو پردیس دیگر واقع در پرت و Pembroke، انتاریو است. این کالج دارای مدرک کارشناسی، دیپلم و گواهینامه‌های کالج در رشته‌های مختلف و تخصصی است. این کالج در میان ۵۰ کالج تحقیقاتی برتر در کانادا رتبه‌بندی شده است و به‌عنوان یکی از کالج‌های نوآورانه کانادا شناخته‌شده است.

تحصیل در کالج الگونكويين

تحصیل در کانادا

تمرکز الگونكويين در هنر و فن‌آوری است و تمرکز قوی بر تئوری کاربردی و تجربه عملی است. بیش از ۱۹،۰۰۰ دانش‌آموز تمام‌وقت در بیش از ۱۸۰ برنامه وجود دارد. ۱۵۵ برنامه دانشگاهی ، ۱۸ برنامه کارآموزی، ۱۶ برنامه همکاری، ۶ برنامه درجه همکاری و ۶ برنامه کارشناسی وجود دارد. برخی از این مدرک‌ها از طریق همکاری مستقیم با دانشگاه کارلتون و دانشگاه اتاوا داده می‌شود.

الگونكويين برنامه‌های تحصیلات تکمیلی زیر را ارائه می‌دهد:

  • لیسانس طراحی داخلی
  • لیسانس بازرگانی (مدیریت زنجیره تأمین)
  • لیسانس مدیریت مهمانداری و مدیریت گردشگری
  • لیسانس امنیت عمومی
  • لیسانس فناوری اطلاعات – فناوری شبکه
  • لیسانس علوم پرستاری
  • لیسانس آموزش ابتدایی و توسعه جامعه
  • لیسانس علوم انسانی

برخی از رشته‌های تحصیلی  کالج الگونكويين:

·       دوره های کارآموزی

·       هنر و طراحی

·       کسب‌وکار

·       جامعه و خدمات اجتماعی

·       کامپیوترها و فناوری

·       آموزش‌های شرکتی

·       مهندسی و معماری

·       علوم محیط‌زیست

·        

·       هتلداری، گردشگری و سلامتی

·       زبان

·       رسانه‌ها و ارتباطات

·       ایمنی عمومی

·        مطالعات حقوقی

·       ورزش و تفریح

·       حمل‌ونقل و وسایل نقلیه

·       علوم بهداشتی

 

 

مقاطع تحصیلی کالج الگونكويين:

مدرک تحصیلی(۴ سال)

ترکیبی از برنامه‌ها و درس‌های تئوری و تجربی (عملی) می‌باشد و با برخی از دانشگاه‌های کانادا همکاری دارد. در این برنامه از اساتید برجسته تحقیقات کاربردی استفاده می‌شود.

دیپلم (۲ سال)

برنامه‌های دیپلم کمک می‌کند تا شما برای یک تخصص کاری آماده شوید و شامل یک پایگاه گسترده‌ای از اطلاعات می‌باشد و فارغ‌التحصیلان را قادر می‌سازد تا کارهای حرفه‌ای مختلف را دنبال کنند.

دیپلم‌های پیشرفته(۳ سال)

این برنامه‌ها به توسعه دانش، مهارت‌ها و نگرش‌ها کمک می‌کند تا فارغ‌التحصیلان بتوانند در طیف گسترده‌ای از عملکردهای فنی و یا مدیریتی در بسیاری از زمینه‌های شغلی کار کنند.

گواهینامه‌ها (۱-۲ سال)

این برنامه‌ها سطح مهارت‌ها و دانش را برای کمک به فارغ‌التحصیلان در انجام فعالیت‌های مشخصی توسعه می‌دهد. برنامه‌ها همچنین دانشجویان را در برخی موارد یادگیری در رشته‌های خارج از رشته تحصیلی خود آماده می‌کنند.

گواهینامه تحصیلات تکمیلی(۱ سال)

برای شرکت در این برنامه شما باید حداقل مدرک لیسانس را دارا باشید و در زمینه تخصصی شغلی و یا تحصیلی  خود ادامه تحصیل دهید.

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!