مدرسه بادول:بادول مدرسه شبانه روزی مختلطی است که از سال  ۱۹۹۱میلادی تاسیس گردیده است. کلیه برنامه های این دبیرستان دربرگزیده پایه های هشتم تا دوازدهم و هم چنین دوره پیش دانشگاهی می باشد. تنوع ملیتی دانش آموزان این دبیرستان باعث گردیده که در کانادا برنامه های آموزش آن را به محیطی مطلوب تبدیل نماید. جهت آشنایی با فرهنگ و خصوصیات بومی سایر ملل، در طول هر سال به بیش از ۶۰۰ دانش آموز از ۴۰ کشور مختلف دنیا پذیرش می دهد. اکثر فارغ‌ التحصیلان این دبیرستان پذیرش به دانشگاهای معتبر دریافت می کنند و بسیاری از آنها کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند

در عین تلاش برای بارآوردن هدف اصلی آموزش که کسب دانش علمی است، بر رشد جسمانی، هنری، و فرهنگی دانش آموزان هم تمرکز دارد که آنها را تبدیل به جوانانی  فرهیخته و متوازن نماید

بیدول با وزارت آموزش و پرورش بی.سی. همه دانش آموزان بدوول که با موفقیت برنامه ۱۲ آکادمیک ما را تکمیل می کنند، دیپلم Dogwood، یک گواهینامه جهانی فارغ التحصیلی صادر شده توسط استان بریتیش کلمبیا را دریافت خواهند کرد.

برنامه درسی دبیرستان Bodwell 

برنامه‌ی درسی دبیرستان Bodwell با دقت متنوع، معنی‌دار، تایید و متوازن شده است، و از همه مهم‌تر این‌که ارتقادهنده متوازن رشد بدنی، عقلانی و فردی است  Bodwell به‌طور پیوسته از پیشرفت و تبعیت برنامه‌اش مطابق استاندارهای وزارت آموزش ‌و پرورش بریتیش کلمبیا اطمینان کسب می‌نماید.

 Bodwell خود را متعهد به نوآوری در تحصیلات می داند و به همین دلیل لپ تاپ هائی در اختیار تمام دانشجویان قرار می دهد که برای پژوهش های علمی بهینه سازی شده و مجهز به نرم افزارهای ضروری مانند, Microsoft Office 365 Adobe Creative Cloudاست. گروه اختصاصی فن آوری اطلاعات IT این دبیرستان خدمات جامع پشتیبانی ارائه کرده و برنامه ریزی و پایش اینترنت پرسرعت را برای مطالب و محتوای متناسب انجام می دهد. بدوول دارای انتظارات و استانداردهای بالایی است که دانش آموزان مورد بازبینی قرار می گیرند.

تحصیل در کانادا

در حالی که برنامه درسی دقیق به طور کامل به دانش آموزان چالش می زند، این دبیرستان از یک روش انعطاف پذیر و متعادل برای تدریس استفاده می کند، به دانش آموزان اجازه می دهد تا به طور مستقل موضوع مطالعه را کشف کنند یا از طریق آن هدایت شوند. دانش آموزان قادر خواهند بود سبک و سبک خود را برای یادگیری خود پیدا کنند، در حالیکه پشتیبانی همیشه در کلاس، در گروه های مطالعه و آموزش فردی در دسترس است

معلمان Bodwell مشوق دانش آموزان در ارائه نوآوری هستند، و در رشد مهارت رهبری و رویکردهای ابتکاری به حل مشکلات به آن‌ها کمک می‌کنند. دبیرستان مشاوران باتجربه‌ای نیز دارد، که همیشه آماده شنیدن و کمک هستند.

تمام دانش آموزان ملزم به شرکت در برنامه‌های فوق ‌برنامه  ورزشی و سایر فعالیت‌ها هستند. مدرسه طیف وسیعی از برنامه‌های تفریحی و فرهنگی دارد، از جمله رفتن به سینما و تئاتر، رقابت‌های ورزشی، سفر به دیگر شهرهای کانادا و غیره.

مقاطع تحصیلی در کشور کانادا

تمام دانش آموزان علاوه بر ۳۰ ساعت کلاس های درسی خود در روزهای دوشنبه تا جمعه، هر شنبه صبح سه ساعت کلاس تقویتی خواهند داشت. دانش آموزان هر ترم، در دوره ای که شنبه ها برگزار خواهد شد، در یکی از موضوعات زیر ثبت نام خواهند کرد: -تقویت زبان انگلیسی – شهروندی جهانی – چشم اندازهای شغلی – آموزش های فضای آزاد و ورزش – رسانه های جدید و هنرهای نمایشی. دانش آموزان هر ترم برای انتخاب و ثبت نام در یک دوره مخصوص روزهای شنبه راهنمائی خواهند شد، و این دوره ها دارای نمره بوده و در کارنامه گنجانده می شوند.

 • ۲ ترم در دوره / جولای

یک دوره اختیاری جولای به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های انگلیسی خود را تقویت کرده و با   دانش آموزان دیگر در یک سال به طور منظم ادامه دهند.

 • اندازه کوچک کلاس

 این دبیرستان هر كلاس را به ۲۴ دانش آموز محدود می كند كه میانگین آنها ۱۸ است. كلاس های آمادگی زبان انگلیسی و کلاس های انگليسی حتی برای كمك به تسلط کامل بر زبان انگليسی كم جمعیت تر هستند.

 • معلمان با تجربه

معلمان این دبیرستان دارای تخصص برای حمایت از طیف گسترده ای از دانشجویان بین المللی، بسیاری از آموزش و زندگی در خارج از کشور می باشند. هرکدام از آموزگاران دارای حدود ۱۵ دانش آموز هستند که از حمایت فردی و موفقیت آتی حمایت می کنند.

 • یادگیری فعال

دستیابی به درک واقعی از یک موضوع باید از طریق مشارکت فعال انجام شود. از طریق کارهای اجتماعی، سفرهای حوزه و تحصیل در مقطع کارشناسی، دانش آموزان تجربه ارزشمندی و کنترل یادگیری خود را کسب می کنند.

 • غنی سازی شنبه

دانش آموزان هر روز شنبه صبح سه ساعت در کلاس غنی سازی در یکی از زمینه های زیر حضور می یابند: غنی سازی انگلیسی، شهروندی جهانی، قرار گرفتن در معرض شغلی، آموزش و پرورش در فضای باز، ورزش های جدید و هنرهای نمایشی.

 • استفاده از تکنولوژی

دانش آموزان تحقیق و همکاری را از طریق لپ تاپ های موجود در مدرسه که می تواند Office365، Adobe Creative Cloud و Lynda.com دسترسی داشته باشد فرا میگیرد. هیئت مدیره هوشمند در کلاس های مختلف، دانش آموزان را قادر می سازد تا مفاهیم برنامه درسی را مدل سازی کنند.

 • باشگاه / فعالیت ها

باشگاه ها و فعالیت های باشگاه بادول چالش ها و دانش آموزان را از لحاظ جسمی، ذهنی و احساسی ارائه می دهد.

 • الهام بخش بیرونی

دانش آموزان می توانند به پارک های مختلف ملی و استانی دسترسی پیدا کنند که در آن می توانند در فعالیت های فضای باز در طول سال شرکت کنند. دانشجویان سفرهای آموزشی به این پارک ها برای افزایش یادگیری در کلاس درس به روش معنی داری انجام می دهند.

خوابگاه

دانش آموزان درخوابگاه‌های داخل محوطه دبیرستان زندگی می‌کنند. (که برای بیش از ۵۰۰ نفر طراحی‌ شده‌اند). اتاق‌ها (با ظرفیت ۴-۲ نفر) مناظر فوق‌العاده‌ای از کوه‌ها و ساحل دارند. دخترها و پسرها در بخش‌های جداگانه‌ای از خوابگاه و تحت نظارت دائم مشاوران متخصص جوانان زندگی می‌کنند.

دانش آموزان شبانه روزی مهارت های زندگی را در چهار زمینه کسب می کنند: مراقبت شخصی، مهارت های بین فردی، برنامه ریزی شخصی و رهبری.

 

برنامه Homestay

تمام دانش آموزان جدید از شبانه روزی شروع می کنند. بعد از تکمیل برنامه شبانه روزی، دانش آموزان می توانند جهت انتقال به اقامت خانگی Bodwell درخواست بدهند.

هیچ راهی بهتر برای به دست آوردن درک از یک فرهنگ متفاوت وجود دارد تا اینکه به طور کامل در آن غوطه ور شود. دانش آموزان خانواده های خانه دار در مورد فرهنگ کانادا با غذاهای جدید، آداب و رسوم و شیوه های یادگیری آشنا می شوند. دانش آموزان مهارت های شنیداری و صحبت کردن خود را از طریق تعامل روزانه با خانواده میزبان خود علاوه بر گرفتن معیار استقلال و مسئولیت، بهبود می دهند.

بادول میزبان را با دقت بررسی می کند که به نیازهای خاص دانش آموزان رسیدگی کند و هر دانش آموز یک خوابگاه خصوصی در یک محل اقامت در نزدیکی مدرسه داشته باشد. کارکنان برنامه اختصاصی نیز در این دبیرستان با همکاری دانش آموزان و خانواده ها برای اطمینان از روابط خوب و شرایط زندگی دانشجویی عالی، کار می کنند

برنامه اقامت در منزل –یکی دیگر از گزینه‌های اقامتی ماندن با خانواده‌های کانادایی است که به‌دقت انتخاب می‌شوند، در آنجا دانش آموزان اتاق اختصاصی خود را خواهند داشت.

 • آموزش دائمی

دانش آموزان خانواده در خانه می توانند زبان انگلیسی خود را تقویت کنند و تجربیات فرهنگی منحصر به فرد خود را از طریق غرق شدن در محیط زندگی کانادایی با یک خانواده میزبان بهبود بخشند.

 • آزادی و حفظ حریم خصوصی

دانش آموزان میزان استقلال، آزادی و حفظ حریم خصوصی خود را در خانه اش یاد می گیرد. دانش آموزان با اتاق خواب خود و برنامه یاد خواهند گرفت که چگونه زمان خود را به طور موثر مدیریت کنند. این یک راه عالی برای یادگیری مسئولیت شخصی است.

 • برنامه نویسی در منزل

تیم آموزش و پرورش دانشگاهی و حرفه ای ارتباطات قوی با موسسات پس از دوره متوسطه در کانادا، U.S.A. و دیگر کشورها ایجاد کرده است که طبیعت منحصر به فرد بادول و فارغ التحصیلان مختلف را به رسمیت می شناسند.

برنامه های ورزشی

تجربه ورزشی بدوول در میان مدارس دیگر نادر است، زیرا تیم های ما از ورزشکاران از سراسر جهان تشکیل شده اند. در بسکتبال، زمین فوتبال و استخر شنا، ورزشکاران ما در سطح جهانی بازی می کنند و برنده می شوند. تیم های ما مسابقات قهرمانی زیادی را در میان انجمن های شمال شرقی ساحلی (NSSAA) و دانشکده های ورزشی ونکوور مستقل مدرسه ای (GVISAA) رقابت می کنند. این اعتبار به مربیان و ورزشکاران واجد شرایط ما است که تنوع استعداد و شخصیت خود را به موفقیت های ورزشی تبدیل می کنند.

 • بسکتبال

برنامه بسکتبال بدوول به دو گروه پسر و دختر تقسیم می شود. این برنامه غنی از تاریخ است، با چهار گروه برنده ی مسابقات چندگانه.

 • والیبال

برنامه والیبال برای پسران و دختران تقسیم شده است. تیم بادول مانند برنامه بسکتبال از لحاظ تاریخی قوی است و چندین سال در مسابقات قهرمانی خود باقی مانده است.

 • دو میدانی

 • فوتبال (پسران)

برنامه ی فوتبال این دبیرستان بسیار رقابتی و موفقیت آمیز است، زیرا بسیاری از عناوین قهرمانی بدست آورده و سهمی از ضررهای دلهره آور را به همراه دارد.

 • شنا

دختران و پسران باشگاه شغلی رقابتی اعضای خود را در برابر رقابت شدید با سایر مدارس دبیرستان BC قرار می دهند. این برنامه جایزه های بسیاری را به دست آورده است.

 • بدمینتون

یک ورزش هماهنگ که پویایی تیمی منحصر به فردی را در بین جنس ها ایجاد می کند. اعضا باید از طریق volleys vigorous با یکدیگر همکاری کنند و به سرعت ذخیره شوند.

 • دو سراسری

پسران و دختران می توانند عناصر شجاع خود را در شرایط سخت در حال اجرا در سراسر کشور تست کنند. بسیاری از پیروان و بازیکنان میدان نیز برای این چالش و تهویه به این تیم می پیوندند.

 • اسکی و اسنوبورد

این برنامه برای پسران و دختران است، در حالیکه در مقایسه با دیگر ورزش های بادول نسبتا جوان است.

برنامه های هنری:

 • هنرهای زیبا
 • موسیقی
 • موسیقی بخشی از زندگی است که دانشجویان بادول تلاش می کنند تا از آن الهام بگیرند. دانش آموزان می توانند گروه یا گروه موسیقی یا گروه DJ’ing را تجربه کنند و موسیقی متنوعی را گسترش دهند و ذهن را گسترش دهند و روحیه خود را افزایش دهند.

 • اجرا
 • بعضی از دانش آموزان بیشتر به تئاتر یا رقص علاقه دارند. بادول آنها را با کلاس ها و باشگاه ها تقویت می کند که نه تنها مهارت های بازیگری و رقصیشان را تقویت می کند، بلکه دانش آنها را نیز بررسی می کند.

برنامه های تابستان:

 • برنامه دانشگاه ها:
 • ونکوور | برنامه ها @ UBC
 • تم برنامه: جشن تنوع
 • این برنامه یک دیدگاه مثبت جهانی را در میان جوانان ایجاد می کند. دانش آموزان متوجه خواهند شد که ما از طریق تجارب جهانی مشترک به هم پیوند می خوریم و بنابراین باید با احترام متقابل یکدیگر را در نظر بگیریم. دانش آموزان در ابتدا، چگونه ماندن در شهر چند قومی، چند فرهنگی مانند ونکوور را تجربه می کنند.
 • ونکوور و ویکتوریا | برنامه ها @ UBC و UVic
 • تم برنامه: کشف طبیعت
 • ساحل غربی زیبای کانادا به عنوان زمینه ای برای دانش آموزان برای یادگیری در مورد طبیعت، محیط زیست و پایداری می باشد. خارج از منزل شامل تماشای نهنگ در اقیانوس آرام و بازدید از زیستگاه های طبیعی گیاهان و حیوانات در پارک ها، جنگل ها و ساحل در اطراف ویکتوریا است.
 • ونکوور و ویستلر / ساکامیش | برنامه ها @ UBC & Quest University
 • تم برنامه: توسعه رهبری
 • مناطق ویستلر و Squamish از BC شامل دریاچه های نفس گیر و کوه های زیبا و کوه های برف است. این دانش آموزان محيط زيستی هستند که آنها را به سمت کوه ها، اسب سواری، قایقرانی و گلف سوار می کنند. درس های انگلیسی شامل سخنرانی ها، پروژه ها و فرصت های سخنرانی عمومی است. هر دو در داخل و خارج، هدف آن تقویت و توسعه رهبری است.
 • ونکوور، ویکتوریا و ویستلر / Squamish | برنامه های @ UBC، UVic، & Quest University
 • تم برنامه: رشد از طریق جشن تنوع، کشف طبیعت و ایجاد رهبری
 • دانش آموزان انواع مختلفی از فعالیت های طبقاتی، فعالیت ها و استراحت ها را انجام می دهند که به طور گسترده ای در توسعه مهارت های زندگی انگلیسی، رهبری و زندگی شخصی دانش آموزان افزایش می یابد.
 • برنامه ی آمادگی تحصیلی:
 • آماده شدن برای بیدول و فراتر از آن
 • برنامه آمادگی آکادمیک (APP) مقدمه ای برای برنامه درسی دبیرستان کانادا برای دانش آموزان سنین ۱۳-۱۷ سال است. با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر موضوع برای ایجاد یک محیط یادگیری جذاب، دانش آموزان مهارت های انگلیسی خود را به سرعت بهبود می بخشند. این کلاس ها شامل ریاضیات، علوم، مطالعات اجتماعی و هنرهای زیبا و همچنین آموزش فیزیکی است.
 • EXCURSIONS
 • APP گشت و گذار زیادی در شهر ونکوور ارائه می دهد. گشت و گذار به دانش آموزان اجازه می دهد تا خارج از کلاس درس بیاموزند و فرهنگ و مردم کانادا را تجربه کنند. دانش آموزان از مکان های معروف، جاذبه ها و شهر دیدن خواهند کرد.
 • پانسیون
 • این برنامه در محل اقامت دبیرستان، با اتاق های پذیرایی ۲-۴ دانش آموز. اتاق های خواب دارای منظره ای کوهستانی به شمال است. در سالن های دانشجویی با تجهیزات صوتی و تصویری، کامپیوتر و آشپزخانه برای تنقلات وجود دارد. محل اقامت توسط مدیران و سرپرستانی که در پانسیون زندگی می کنند مدیریت می شود همچنین سه غذای مغذی و یک میان وعده غذایی شبانه روزی توسط کافه تریا مدرسه ارائه می شود.
 • خدمات:
 • مشاوره

مشاور ارتباط بسیار اساسی بین دانش آموزان، معلمان، کارکنان خوابگاه، خانواده های خانوادگی و والدین است. مشاوران دانش آموزان را در زمینه دانشگاهی، برنامه ریزی ، سلامت و رفاه شخصی، و نیز کار بر روی مهارت های حل مسائل عاطفی / ارتباطی، مشاوره می کنند. کارکنان مشاوره تأمین کننده احساسی روزمره را به ذهن جوانان می رسانند تا راه خود را برای بزرگسالی پیدا کنند.

مشاوران بادول چند زبانه هستند. اسپانیایی، روسی، چینی، ژاپنی و کره ای، دانش آموزان و والدین می توانند به آسانی با مشاوران خود در زبان های مورد علاقه خود صحبت کنند. از روز اول تا آخر ، دانش آموزان بادول پشتیبانی خود را از مشاوران ما پیدا می کنند

مشاوران به موقع به دانشجویان کمک می کنند و از زندگی علمی و نوجوانان حمایت کنند. مشاوران می توانند مشکلات را به زودی شناسایی و اصلاح کنند تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان بهترین فرصت را برای موفقیت در بادول و فراتر از آن دارند.

 • سلامت / پزشکی

دفتر مدرسه پرستاری ۶ روز در هفته در روزهای معمول مدرسه برای حضور در بیمارستان ها و آسیب های جزئی باز و مراقبت در جامعه در صورت نیاز باز است. پرستار تمام وقت این دبیرستان ارزیابی، درمان، و توصیه های پزشکی را ارائه می دهد و همچنین دانشجویان را در بازدید های پزشکی همراه می کند. همچنین چندین کلینیک درمانی در نزدیکی بادول وجود دارد که بالاترین استانداردهای مراقبت را ارائه می دهند. در نزدیکی این دبیرستان مشارکت های قوی با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مختلف مانند یک کلینیک پزشکی، یک دفتر دندانپزشکی، یک داروخانه محلی و یک کلینیک فیزیوتراپی و خدمات اورژانسی و مراقبت های حاد، بیمارستان lion gates دارد، پزشکان lion  gatesدر سطح کلاس جهانی هستند و یکی از پنج مرکز جراحی مغز و اعصاب در مرکز بیوتیک است. همچنین این دبیرستان با یک پرستار بهداشت عمومی در ارتباط هستند که سالانه واکسیناسیون دانش آموزان را فراهم می کند و از کارکنان پرستاری به صورت مداوم پشتیبانی می کند.

هنگامی که دانش آموزان بین المللی وارد می شوند، آنها با بیمه خصوصی تامین می شوند. این طرح خدماتی نظیر مسکن بیمارستان، حمل و نقل آمبولانس، داروهای تجویزی، درمان اورژانس و برخی از روش های دندانپزشکی (در مقادیر مختلف تجویز) را پوشش می دهد. پس از ۳ ماه، دانشجویان در طرح خدمات پزشکی BC ثبت نام می کنند، که برای هزینه های ماهانه ای کوچک، هزینه سفرهای پزشکی و هزینه های بیمارستان را پوشش می دهد به استثنای داروهای تجویزی و کمک های پزشکی.

خدمات بهداشتی

 • پرستار تمام وقت

 پرستار بادول در طول ساعات مدرسه در دسترس است و مراقب سلامت عموم دانش آموزان است، وی همچنین درمان را فراهم می کند و توصیه هایی برای دانش آموزان ارائه می دهد.

 • Walk IN Clinic

کلینیک های پیمایشی نزدیک به دانشجویان گزینه های درمان و تشخیص بیشتری را ارائه می دهند. این کلینیک ها با پزشکان و کارکنان عالی کار می کنند.

 • بیمارستان Lion Gates

بیمارستان Lion gates خدمات اورژانسی و مراقبت های ویژه را فراهم می کند. این یک مرکز تروما و مرکز عصب شناسی می باشد

بیمه ی درمانی

بیمه پزشکی، دانش آموز را برای تمام مدت اقامت خود در Bodwell، از ۳ ماه از بیمه خصوصی اولیه تا برنامه خدمات پزشکی BC که دانش آموز را در بقیه راه پوشش می دهد، ساپورت میکند..

نمایشگاه ها

رویدادهای پست مدرن در بادول و ونکوور

بهترین روش برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسیاری از گزینه های فوق لیسانس در دسترس دانشجویان این است که آن را مستقیما از دانشگاه ها و موسسات پست مدرک خود بشنوند. هر ساله، بادول ۵۰ مدرسه کانادایی را شامل می شود، از جمله دانشگاه برتر کانادا در تورنتو ،دانشگاه بریتیش کلمبیا دانشگاه مک گیل و McMaster  .

علاوه بر این، بادول به طور منظم توسط نمایندگان دانشگاه بازدید می شود. این نمایندگان طرح هایی را به دانشجویان ارائه می دهند که موضوعات متنوعی را شامل می شوند،  همانند فرایند پذیرش به برنامه های درسی موجود در دانشگاه هایی که آنها نمایندگی می کنند. همچنین نمایشگاه های سالهای گذشته که در طول سال در ونکوور اتفاق می افتد.

 

تجربه ی زندگی در بادول:

برنامه شبانه روزی بادول فراتر از اتاق خواب و غذا است. بادول یک برنامه توسعه در نظر دارد که بر بهبود خود در سطح بین المللی تمرکز دارد. بادول یک محیط زندگی ایمن، فعال و فراگیر فراهم می کند که دانش آموزان مهارت های زندگی خود را برای موفقیت در مدرسه تقویت می کنند و به شهروندان مسئول جهانی تبدیل می شوند.

چند فرهنگی

جوانان از سراسر جهان برای تشکیل یک جامعه که برای تحمل و درک تلاش می کنند، همدیگر را ملاقات می کنند. از طریق راهنمایی تیم مشاور جوانان، دانش آموزان یاد می گیرند چگونه با تفاوت ها برخورد کنند و احترام و دوستی را در میان یکدیگر تقویت کنند.

پشتیبانی کننده

زندگی شبانه سازی ساختار یافته و تحت نظارت است، در حالیکه دانشجویان اجازه می دهند که میزان استقلال خوبی داشته باشند. دانش آموزان تشویق می شوند تا با مشاوران جوان خود ارتباط برقرار کنند و در فعالیت هایی که سازماندهی می کنند شرکت کنند.

انعطاف پذیری

مشاوران جوان در بادول تلاش می کنند تا دانش آموزان را مبنایی برای رشد دادن به یک فرد موفق و مستقل به دانش آموزان آموزش دهند. مشاوران جوان از طیف وسیعی از زمینه های حرفه ای می آیند که دانشجویان را با دیدگاه های مختلفی آشنا می کند.

بی خطر

ایمنی دانشجویان  همیشه اولویت شماره یک برنامه شبانه روزی است. امکانات بادول تحت نظارت و کار ۲۴ ساعته ، تنظیم مجوز منع رفت و آمد، یک پرستار در تماس تلفنی و یک تیم مشاوره با کمک های اولیه کمک کار می کند.

ساختار شخصیت

هر هفته فعالیت ها و خروجی ها برای ساحه ها تنظیم می شود تا به تدریج مرزهای خود را تحت فشار قرار دهند و خود را در مکان ها و منافع ناآگاه قرار دهند که شامل رویدادهای تحصیلی مانند درس های آشپزی، مسابقات ورزشی و اجرای موسیقی است که معمولا در محوطه دانشگاه برگزار می شود می باشد، همچنین شامل باشگاه های رسمی بیشتر با ارائه رشته  های مختلف مانند هنرهای رزمی و عکاسی می باشد

امکانات

 • سالن های تعطیلات جداگانه

پسران و دختران در سالن جداگانه در طبقه و بال های مختلف زندگی می کنند. هر سالن یک محله کوچکی است که توسط یک مشاور اجرا می شود، که به عنوان یک والد سوارکاری عمل می کند و به دنبال نیاز هر دانش آموز است. هر سالن دارای دفتر مکالمه خصوصی و مشاوره از کارکنان است. تمام سالن ها دارای یک سالن دانشجویی با یک آشپزخانه، همراه با حمام معمولی، ماشین لباسشویی و ذخیره سازی است.

 • کافه تریا

غذاهای سالم و چند فرهنگی روزانه همراه با میان وعده های غذایی سرو می شود. همیشه شام ​​برای چند شام انتخاب می شود و با یک نوار سالاد تازه همراه است. ما انتظار داریم دانش آموزان هر روز با دانشجویان و کارکنان دیگر غذا بخورند و رابطه ای سالم با غذا برقرار کنند و حتی برخی از مهارت های آماده سازی اولیه غذا را یاد بگیرند.

 • اتاق های خواب

همه اتاق خواب ها دارای پنجره هایی برای نور طبیعی هستند و اکثر آنها دارای منظره ای نفیس از آبشار یا کوه هستند. کارکنان شبانه روزی براساس عوامل مانند سن، زبان اول و عادات شخصی تعیین می شوند. اتاق های خواب در طراحی و تعدادی هم اتاقی ها متفاوت است، بیشتر از ۲ تا ۴ مجاور. هر دانش آموز تخت، میز و کمد لباس خود را دارد.

 • خانه داری

خانه داران پس از تمیز کردن لباس خواب و همچنین بهداشت عمومی مراقبت می کنند، در حالی که Dorm Matron اتاق های نظافت را بازرسی می کند. انتظار می رود دانش آموزان لباس های خود را انجام دهند و فضای تمیز و سازمان یافته را در همه زمان ها حفظ کنند.