آشنایی با CDI College

CDI College :ین کالج  در سال ۱۹۷۰ با عنوان مدرسۀ کسب‌وکار تورنتو تأسیس شد. در سال ۲۰۰۲ این کالج نام CDI  را به خود گرفت. این کالج بیش از ۵۰۰۰ دانشجو، ۳۵۰ اعضای هیئت‌علمی و ۱۵۰ کارمند دارد. در حال حاضر این کالج ۲۶ پردیس دانشگاهی در ۵ استان بریتیش کلمبیا، آلبرتا، منیتوبا، انتاریو و کبک کانادا دارد. رتبه این کالج در کانادا ۱۸۳ در سال ۲۰۱۸ می‌باشد.

دانشکده‌ها CDI College:

  • دانشکده کسب‌وکار
  • دانشکده هنر و طراحی
  • دانشکده مراقبت‌های بهداشتی
  • دانشکده آموزش خردسالان
  • دانشکده تکنولوژی

برای گرفتن پذیرش در هر کدام از رشته‌های این کالج وجود یک مدرک زبان با نمره قابل قبولی که در سایت کالج آمده است، الزامی است. همچنین این کالج برای دانشجویان بین‌المللی فقط یکبار در سال زمان پذیرش می‌گذارد.این کالج این امکان را فراهم می‌کند تا دانشجویانی که توانایی ندارند که در یک مرحله تمام پول ترم را پرداخت کنند، در چند مرحله پرداخت نمایند.

خوابگاه‌های کالج CDI College :

  • این کالج ۵ خوابگاه برای دانشجویان دارد.
  • تمامی این خوابگاه‌ها امکانات تخت خواب ، میز، صندلی و آب و برق و گاز و اینترنت ، ماشین لباسشویی و غیره را دارند.
  • هزینۀ این خوابگاه‌ها به‌طور متوسط برای اتاق‌های تک‌نفره ۱۱۹۵ دلار در ماه و برای اتاق‌های دونفره ۷۲۳ دلار در ماه است.

این کالج در زمینه های کسب و کار، فن آوری و مراقبت های بهداشتی، آموزشی و…. کمک شایانی به دانشجویان میکند و همچنین آنها را برای ورود به بازار کار آماده میسازد زیرا بسیاری از آموزشها به صورت عملی میباشد و دانشجویان بهتر تعلیم میبینند.

دانشکده کسب و کارCDI College :

در مدرسه کسب و کار CDI، دانشجو ما جنبه های کلیدی کسب و کار را می آموزند که می تواند در مورد هر صنعت کاربرد داشته باشند. دانشکده بازرگانی CDI ابزارهایی برای موفقیت در دنیای کسب و کار ارائه می دهد. شما نیروی کار را با طیف گسترده ای از گزینه های حرفه ای در نوک انگشتان خود وارد کنید، از جمله مدیریت کسب و کار، مدیریت دفتر، منابع انسانی، حسابداری و بازاریابی. کالج CDI دارای سابقه ای طولانی در ارائه خدمات حرفه ای به کارفرمایان است. برنامه درسی ما نیازهای جامعه کسب و کار را نشان می دهد و ما متعهد به دادن مهارت هایی هستیم که حرفه شما را پیش می برد.

تحصیل در کانادا

دانشکده فنی CDI College :

تقاضا برای متخصصان IT ماهر در حال افزایش است تا نیازهای کارفرمایان پیشرو را برآورده سازد. در دانشکده فناوری CDI، ما دانشجویان خود را برای برنامه درسی متمرکز شده در زمینه صنعت، که از جدیدترین نرم افزارها و برنامه های کامپیوتری، ارائه می کنیم، بهره می برند. آیا شما در حال دنبال کردن مسیر شغلی جدید یا ارتقاء مهارت های خود هستید، می توانید در آموزش CDI خود اطمینان داشته باشید. دانشجو این حوزه هیجان انگیز تقاضای زیادی برای آموزش تخصصی خود در شبکه، برنامه نویسی، برنامه های کاربردی وب و پشتیبانی از کامپیوتر دارند. پس از فارغ التحصیلی، شما می توانید با موفقیت برای موقعیت هایی مانند تکنسین های رایانه، طراحان وب، متخصصین پشتیبانی فنی و…. آماده باشید

تحصیل در کانادا رابین

دانشکده بهداشت و درمان CDI College :

نه تنها مراقبت های بهداشتی یکی از پرطرفدارترین مسیرهای شغلی است، بلکه بسیار پرتقاضا است. کالج CDI متخصص در آموزش دانشجو برای جلب فرصت ها در زمینه مراقبت های بهداشتی می باشد. به عنوان یکی از بزرگترین کالج های بهداشت خصوصی در کانادا، ما به طور مرتب گروهی از افراد مختلف را جذب می کنیم که به دنبال پیشرفت حرفه خود هستند

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید