کالج Centennial college را بیشتر بشناسیم

کالج(Centennial college) : سنتنیال اولین کالج جامعه‌ی انتاریو با پنج دانشکده در منطقه‌ی تورنتو بزرگ است. سنتنیال به‌عنوان یکی از مؤسسات فرهنگی متنوع پس از دوره متوسطه در کانادا شناخته شده است.

Centennial college

کالج در سال ۱۹۶۶ تأسیس شد و برنامه‌های مربوط به کسب‌وکار، هنر ارتباطات، خدمات اجتماعی و خدمات مصرفی، محاسبات کاربردی، تکنولوژی مهندسی، علوم بهداشتی، انیمیشن، تئاتر موسیقی، فیلم و طراحی را ارائه می‌دهد. کالج سنتنیال از ثبت‌نام ۲۲،۰۰۰ دانش‌آموز تمام‌وقت و ۱۹،۰۰۰ دانش‌آموز نیمه‌وقت پشتیبانی می‌کند.

تحصیل در کانادا

پردیس‌ها:

  • Morningside Campus
  • Progress Campus
  • Ashtonbee Campus
  • Story Arts Centre
  • Downsview Aerospace Hub
  • Suzhou Centennial College دانشگاه Centennial college

این کالج بیش از ۱۷۰ مدرک دیپلم، برنامه کارشناسی و گواهینامه ارائه می‌دهد و اولین موسسه دولتی انتاریو می‌باشد. سنتنیال برنامه‌های کاربردی و حرفه‌ای گوناگونی دارد که بسیاری از آن‌ها شامل همکاری و فرصت‌های کارآموزی در طول تحصیل است. شروع ترم‌های این کالج در شهریور، دی و اردیبهشت هر سال است.

مقاطع تحصیلی در کشور کانادا

دانشکده‌های کالج سنتنیال:

مدرسه بازرگانی

دانشکده ارتباطات، رسانه، هنر و طراحی

دانشکده مطالعات اجتماعی و سلامت

دانشکده مهندسی فناوری و علوم کاربردی

دانشکده هتلداری، گردشگری

دانشکده هنرهای زیبایی

دانشکده حمل‌ونقل

در این کالج رشته‌های زیر به‌طورکلی وجود دارد:

هنرهای آکادمیک – بازاریابی و روابط عمومی-هوافضا و هوانوردی-هنر انیمیشن – طراحی خودرو و موتورسیکلت-زیست شناسی-محیط زیست- علوم غذایی-کسب‌وکار-خدمات اجتماعی -خدمات اورژانس، قانون و دادگاه-غذا و گردشگری-بهداشت و سلامتی- مربی‌گری -مدیریت مهمان نوازی-فناوری اطلاعات، شبکه و مهندسی نرم افزار-رسانه و ارتباطات -نویسندگی-طراحی پایدار و انرژی‌های نو

برنامه‌های کالج سنتنیال

کارآموزی: یک فرم آموزش شغلی که شما را قادر می‌سازد تا با انجام این کار یاد بگیرید. شما به‌عنوان یک شاگرد که مایل به یادگیری است تحت نظارت یک فرد ماهر کار می‌کنید. این فرد به شما می‌آموزد که چگونه کار را انجام دهید. به‌عنوان بخشی از آموزشتان شما جزوه‌ای در این زمینه دریافت می‌کنید.

بورسیه تحصیل در کانادا

گواهینامه: برنامه‌هایی که نیاز به گذراندن حداقل یک‌ترم مطالعه را دارند. برنامه‌های گواهینامه پیش از دوره آموزشی برای اکتشاف حرفه‌ای یا برای آمادگی و آشنایی بیشتر با برنامه‌های اصلی در جورج براون ارائه می‌شود.

گواهی‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی: این دوره‌ها برای ارائه می‌دهد آموزش‌های تخصصی برای دانشجویانی می‌باشد که قبلاً مدرک معتبری را کسب کرده‌اند. این دوره‌ها حداقل دو سال می‌باشند.

مدرک لیسانس افتخاری یک دوره تحصیلی هشت ترم (چهارساله) است.

دیپلم: برنامه‌های دیپلم منظم نیاز به تکمیل حداقل چهار ترم (دو سال) مطالعه دارد. یک دیپلم پیشرفته نیاز به شش‌ترم (سه سال) تحصیل دارد.

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!