کالج (COLUMBIA COLLEGE (VANCOUER

کالج Columbia college یک کالج مدرسه ای و دانشگاهی غیرانتفاعی در ونکوور، بریتیش کلمبیا کانادا است. و محیطی بسیار حرفه ای برای تحصیل در کانادا می باشد.
Columbia college

Columbia college

برنامه‌های دبیرستان کالج Columbia college (سطوح دهم ، یازدهم و دوازدهم)

برنامه‌های دبیرستان کالج بریتیش کلمبیا دارای استانداردهای بین‌المللی است و دانش‌آموزان بین‌المللی که امید به پذیرش در دانشگاه‌های کانادایی دارند، در صورت تحصیل در یکی از برنامه‌های دبیرستان کالج، مجاز به شرکت در برنامه‌های تحصیلاتی دانشگاه خواهند بود.

کلمبیا کالج چهار گزینه مجزا برنامه دبیرستان ارائه می‌دهد. توجه داشته باشید که تنها تکمیل برنامه ثانویه ارشد به دانش‌آموز اجازه می‌دهد که مستقیماً وارد دانشگاه شود، درحالی‌که موفقیت در برنامه‌های دیگر به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد که وارد برنامه انتقال دانشگاه در کالج کلمبیا شوند.

Columbia college

Columbia college

برنامه‌ها عبارت‌اند از:

• برنامه دوره دوم متوسطه

• برنامه ثانویه ارشد

• برنامه ثانویه بزرگ‌سالان

• برنامه آمادگی دانشگاه

برنامه دروه دوم متوسطه

این برنامه مختص دانش‌آموزان مقطع نهم و دهم و یازدهم می‌باشد و پس از گذران این دوره به‌راحتی می‌توانند وارد دوره‌های دانشگاهی کالج بشوند.

دانشگاه های برتر در کانادا در سال ۲۰۱۸

برنامه ثانویه ارشد کالج Columbia college

دانش‌آموزان با نتایج قوی در دوره‌های آکادمیک در سطح ۱۰ و کسانی که مایل به اخذ مدرک لیسانس BC نیستند می‌توانند وارد برنامه پیشرفته ارشد شوند تا برای انتقال به برنامه دانشگاهی در کالج کلمبیا شوند.دوره‌های موردنیاز برای دریافت مدرک در این دوره باید تکمیل شوند پس از اتمام دوره فوق، دانش‌آموزان مدارک تحصیلی پیشرفته کالج را دریافت خواهند کرد.

مؤسسه فناوری بریتیش کلمبیا

برنامه ثانویه بزرگ‌سالان کالج Columbia college

این برنامه وزارت آموزش‌وپرورشی برای دانش‌آموزان بالای ۱۸ سال است و مسیر سریع‌تری را برای تحصیلات دانشگاهی و تحصیل در کالج کلمبیا فراهم می‌کند. دانش‌آموزان پس از اتمام این برنامه، یک دیپلم فارغ‌التحصیلی بزرگ‌سالان (Diploma of Dogwood Adult) را دریافت می‌کنند.

برنامه آمادگی دانشگاه کالج Columbia college

این برنامه مناسب دانشجویانی است که از دبیرستان فارغ‌التحصیل شده‌اند اما دارای مدارک تحصیلی خاص برای پذیرش مستقیم به دانشگاه نیستند و همچنین برنامه برای اهداف فردی دانش‌آموز طراحی شده است.این دوره معمولاً یک برنامه ترمیمی است که شامل حداکثر چهار دوره آموزشی متناسب با دانشگاه طراحی می‌شود. این دوره می‌تواند ترکیبی از دوره‌های دبیرستان و دانشگاه باشد. پس از اتمام موفقیت‌آمیز این برنامه و آمادگی برای دانشگاه، دانش‌آموزان می‌توانند در برنامه‌ی انتقال به دانشگاه کالج راه یابند.

Columbia college

Columbia college

به‌طورمعمول یک دانش‌آموز که بیش از ۲۴ واحد را با کالج کلمبیا گذرانده، نیازی به نمایش ضمیمه دبیرستان به دانشگاه موردنظر خود را ندارد. در عوض، نمرات و دوره‌های انجام‌شده در کالج به دانشگاه ابلاغ می‌شود.

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!