کالج langara college

langara college

langara college

کالج langara college: واقع در بریتیش کلمبیا کانادا می‌باشد. و ۲۲۰۰۰ نفر دانشجو دارد. کالج لانگارا برنامه‌ها و دوره‌های دانشگاهی را ارائه می‌دهد و مدارک مختلفی را شامل می‌شود، ازجمله مدرک کارشناسی، دیپلم، گواهینامه‌ها و …

نظام آموزشی و تحصیل در کانادا

کالج لانگارا برنامه‌های حرفه‌ای را ارائه می‌دهد که منجر به صدور گواهینامه یک‌ساله، دیپلم دوساله و چهار سال کارشناسی در رشته‌هایی می‌شود که منجر به حرفه‌های کسب‌وکار، صنعت، خدمات اجتماعی و هنر می‌شود. اگرچه بعضی از برنامه‌های حرفه‌ای لانگارا نیاز دانشجویان را در یک دوره زمانی مشخص تکمیل می‌کنند، بسیاری از برنامه‌ها را می‌توان به‌صورت نیمه‌وقت کامل کرد.

langara college

langara college

مطالعات پیوسته
بخش مطالعات مدرسه کالج Langara بیش از ۷۰۰ دوره و ۳۵ برنامه و گواهی در طول سال ارائه می‌دهد و هدف استراتژیک این بخش ارائه فرصت‌های یادگیری مادام‌العمر برای رفع نیازهای فردی دانشجویان است. در ترم پاییز سال ۲۰۱۶، ۴۴۷۹ دانشجوی مطالعاتی در این کالج مشغول بوده‌اند.
درزمینهٔ آموزش بین‌المللی لانگارا بیش از ۱۲۰۰ دانشجوی بین‌المللی را از بیش از ۳۰ کشور جهان برای تحصیل در کانادا دارد.

دانشکده هنرهای تئاتر کالج لانگارا، تئاتر حرفه‌ای را برای بازیگران و پرسنل تولیدی ارائه می‌دهد. این برنامه در سال ۲۰۰۶ در پنج دانشکده تئاتر در کانادا رتبه‌بندی شده است.در این دانشکده صدها نفر از سراسر کانادا را هر ترم شرکت می‌کنند اما تنها شانزده دانشجو در هر ترم به پذیرش می‌رسد. مدرسه حدوداً ۷۲ دانش‌آموز برای هر دو برنامه سه‌ساله و برنامه تولید دوساله در مجموع می‌پذیرد. مدرسه هنرهای تئاتر در حال حاضر توسط مدیر هنری کاترین شاو هدایت می‌شود.

langara college

langara college

کالج Langara برنامه‌ها و دوره‌هایی در زمینه‌های زیر ارائه می‌دهد:
• هنر
• کسب‌وکار
• سلامتی
• علوم انسانی و خدمات اجتماعی
• علم و فناوری

langara college

langara college

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!