برچسب ها

تماس با ما

تهران – خیابان گاندی جنوبی – خیابان ۲۱ ام

پلاک ۱۱ واحد ۴

Tel : +98 21 8608 0112

Tel : +98 21 8608 0126

Mob : +98 912 5393752

دانشگاه‌های برتر نیوزیلند ۲۰۱۸

نیوزیلند یک کشور در اقیانوس آرام است که حدود پنج میلیون نفر جمعیت دارد. نیوزیلند یکی از کشورهای مشترک‌المنافع است و پیوندهای پایدار آن با انگلیس باعث شده زبان انگلیسی به‌عنوان زبان اول کشور و زبان استاندارد برای دانشگاه‌های آن باشد.
هشت دانشگاه برتر در نیوزلند در بین بهترین دانشگاه‌های دنیا قرار دارند و پنج‌تا از این دانشگاه‌ها در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۸ در بین ۳۰۰ دانشگاه برتر جهان می‌باشند.

newzealand_University

newzealand_University

۱- University of Auckland
این دانشگاه در سال جاری رتبه ۸۲ را کسب کرده. University of Auckland به‌طور مرتب بالاترین رتبه در بین دانشگاه‌های برتر نیوزلند را دارد. بزرگ‌ترین و جامع‌ترین دانشگاه در کشور است که بیش از ۴۰،۰۰۰ دانشجو در شش دانشگاه و هشت دانشکدۀ آن ثبت نام کرده اند. پنج مجتمع دانشگاهی آن در بزرگ‌ترین شهر نیوزیلند (اوکلند) و ششم مجتمع آن در شمال ترین شهرهای این کشور واقع‌شده است.

Auckland_University_of_Technology

Auckland_University_of_Technology

۲- University of Otago
این دانشگاه دارای رتبه ۱۵۱ در سال ۲۰۱۸ در بین دانشگاه‌های جهان را داراست. قدیمی‌ترین دانشگاه کشور می‌باشد (که در سال ۱۸۶۹ تأسیس شد)، Otago در شهر دانین در جزایر جنوبی مستقر است. این دانشگاه حدود ۲۰،۸۰۰ دانشجوی ثبت نام کرده دارد و همچنین معماری و باغات زیبا همواره این دانشگاه را در لیست زیباترین دانشگاه‌های جهان قرار داده است.

University_of_Otago

University_of_Otago

۳- University of Canterbury

دانشگاه Canterbury در سال جاری در رتبه ۲۱۴ قرار دارد و یکی دیگر از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های نیوزیلند است که در سال ۱۸۷۳ تأسیس شد. دانشگاه Canterbury در بزرگ‌ترین شهر جزایر جنوبی، در حدود ۱۴،۹۰۰ دانشجو دارد که ۱،۱۰۰ نفر آن بین‌المللی است.

University_of_Canterbury

University_of_Canterbury

۴- Victoria University of Wellington

دانشگاه Victoria در سال جاری تاکنون در رتبه ۲۱۹ قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۹۷ تأسیس شد. این دانشگاه ۹ مکان را داراست. و دانشگاه دارای طیف وسیعی از برنامه‌ها و به‌ویژه برای دروس قانون، علوم انسانی و علوم اجتماعی قوی است.

Victoria_University_of_Wellington

Victoria_University_of_Wellington

۵- University of Waikato
دانشگاه دیگری که فرایند رو به رشدی داشته و به‌تازگی رتبه‌اش ۳۲ رتبه تغییر داشته و در رتبه‌بندی جهانی به رتبه ۲۹۲ رسیده. این دانشگاه به‌طور عمده در شهر هامیلتون در جزیره شمالی واقع‌شده است. و در سال ۱۹۶۴ تأسیس‌شده است .

University_of_Waikato

University_of_Waikato

۶- Massey University
رتبه این دانشگاه در میان دانشگاه‌های برتر جهان ۳۱۶ می‌باشد. همچنین تنها دانشگاه نیوزیلند است که برنامه‌های مربوط به حمل‌ونقل هوایی، حل اختلافات، پزشکی، دامپزشکی و علوم نانو را ارائه می‌دهد. این دانشگاه برای ماهیت کاربردی برنامه‌های خود و ارتباطات نزدیک با جامعه شناخته شده است.

Massey_University

Massey_University

۷- Lincoln University
دانشگاه Lincoln موقعیت خود را در رتبه‌بندی در سال ۲۰۱۸ بهبود داده و ۲۴ رتبه بالا رفته و به جایگاه ۳۱۹ جهانی رسیده. Lincoln متخصص در بهبود دانش، ثروت و بهره‌وری زمین در نیوزیلند است و در میان ۵۰ دانشگاه برتر جهان درزمینهٔ کشاورزی و جنگلداری می‌باشد.

Lincoln_University

Lincoln_University

۸- Auckland University of Technology
دانشگاه Auckland (AUT) رتبه ۴۴۱-۴۵۰ در جهان را داراست. ابتدا در سال ۱۸۹۵ به‌عنوان مدرسه فنی و مهندسی اوکلند تأسیس شد و در سال ۲۰۰۰ AUT به دانشگاه تبدیل شد. AUT از نظر پذیرش دانشجویان بین‌المللی در رتبه ۲۹ نیوزیلند قرار دارد.

Auckland_University_of_Technology

Auckland_University_of_Technology

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!

studying_in_australia