برخی از کالج‌ های کبک

کالج های کبک:این کالج در سال ۱۹۸۳ تأسیس شد و از سال ۱۹۸۹ یک کالج دولتی محسوب می‌شود که در زمینه‌های طراحی و معماری و هنرهای دیجیتال و… فعالیت می‌کند. برنامه‌های ارائه شده در Inter-Dec College به دانش آموزان اجازه می‌دهد تا مهارت‌های حرفه‌ای و توانایی‌هایی که در بازار کار موردتقاضا قرار دارند، به دست آورند و تمام آخرین تکنولوژی‌ها را یاد بگیرند.

CDI College کالج کبک

این کالج  در سال ۱۹۷۰ با عنوان مدرسۀ کسب‌وکار تورنتو تأسیس شد. در سال ۲۰۰۲ این کالج نام CDI  را به خود گرفت. این کالج بیش از ۵۰۰۰ دانشجو، ۳۵۰ اعضای هیئت‌علمی و ۱۵۰ کارمند دارد. در حال حاضر این کالج ۲۶ پردیس دانشگاهی در ۵ استان بریتیش کلمبیا، آلبرتا، منیتوبا، انتاریو و کبک کانادا دارد.

برخی از کالج‌های کبک

LaSalle College

کالج لاسل یا LaSalle College یکی از کالج‌های خصوصی کانادا است که در سال ۱۹۵۹ که در سال ۱۹۵۹ توسط Jean-Paul Morin که به پدر مد در کبک معروف بوده در مونترال تأسیس گردید است. کالج لاسل دارای ۵ مدرسه حرفه‌ای می‌باشد. کالج لاسل بیش از ۶۰ برنامه ارائه می‌دهد. این کالج همچنین دو نوع برنامه آموزشی در دوره‌های پیش‌دانشگاهی  ارائه می‌دهد.

تحصیل در کانادا

Montreal College of Information Technology

کالج مونترال یک دبیرستان خصوصی برای دانش آموزان است که واقع در مرکز شهر مونترال، کبک، کانادا هستند. این کالج به شکل امروزی خود از سال ۱۹۹۷ شروع به فعالیت کرده و به جز یک کالج دبیرستانی و پیش‌دانشگاهی، گواهینامه‌ها و دوره‌هایی مبنی بر این گواهینامه‌ها ارائه می‌دهد.

 

College Technique De Montréal Inc.

دانشکده فنی مونترال یک کالج خصوصی است که از سال ۱۹۶۷ در زمینه آموزش فن‌آوری معماری و طراحی فعالیت می‌کند. این موسسه توسط وزارت آموزش‌وپرورش و آموزش عالی با ۵۰ سال تجربه به رسمیت شناخته شده است. برنامه آن به طور مداوم در حال تکامل و تنظیم در زمینه فن‌آوری‌های جدید و نو در زمینه معماری و ساخت‌وساز است. دانشجویان این کالج توسط تعداد زیادی از شرکت‌ها در زمینه خود جذب می‌شود.

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید