تجربیات تحصیل در استرالیا

تجربیات تحصیل در استرالیا را در قالب پرسش و پاسخ برای شما قرار دادیم تا بتوانید در یک نگاه پاسخ همه سوالات خود را بگیرید.اگر در همه این سوالات نتوانستید به پاسخ سوالات خود برسید کافی است فرم مشاوره تحصیلی جامعرا پر کنید تا مشاوران موسسه بین المللی رابین با شما تماس بگیرند.

جنبه های مثبت تحصیل در استرالیا برای افرادی که میخواهند در این کشور تحصیل کنند چیست؟

استرالیا یکی از بهترین کشورها در زمینه آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان می باشد .دومین ویژگی خوب برای تحصیل در این کشور کیفیت تحصیل در کالج ها و دانشگاه های این کشور می باشد.استرالیا در زمینه کیفیت دانش یکی از پیش تازان در این زمینه می باشد.تنوع فرهنگی در این کشور بالاست و امنیت در این کشور برای همه افراد چه مهاجران چه غیر مهاجران وجود دارد.

هزینه تحصیل در دانشگاه های استرالیا چقدر است؟

استرالیا نسبت به کشورهایی چون آمریکا و انگلیس بسیار کمتر است و میزان هزینه سالانه مبلغی بین ۱۶ تا ۳۵ دلار اما هزینه زندگی برای افارد بین ۱۲ تا ۱۸ دلار می باشد.

آیا مدرکی که بعد از تحصیل در  دانشگاه های استرالیا دریافت می کنید در کشور های دیگر معتبر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله.کشور استرالیا با دیگر کشور های دیگر در دنیا نظام آموزشی مشترکی دارند.

آیا دانشگاه های استرالیا امکان دریافت بورسیه به شما می دهند؟

بله بیشتر دانشگاه های استرالیا امکان دریافت بورسیه را به شما می دهند.حتما قبل از انتخاب دانشگاه خود در باره امکان دریافت بورسیه  اطمینان پیدا کنید.

بورس تحصیلی در استرالیا

آیا می توان همزمان با تحصیل در استرالیا کار کرد؟

بله همه افرادی که دارای ویزای دانشجویی هستند می توانند کار کنند.میزان این سقف در کار ۲۰ ساعت در هفته و نیمه وقت می باشد و. معمولا بین دوترم می تواند تمام وقت باشد اما دانشجویان فوق لیسانس و دکتری می توانند تمام وقت کار کنند.

برای تحصیل در استرالیا چه مدارکی باید تهیه کرد؟

ما در مقاله تحصیل در استرالیا به شکل کامل توضیح دادیم که چه مدارکی باید تهیه کرد.به این مقاله رجوع کنید.

آیا می توانید استرالیا را با داشتن  ویزای دانشجویی ترک کنید؟

بله شما می توانید استرالیا را ترک کنید هر زمان که ویزای دانشجویی شما معتبر است، بازگردید. این یک ویزای مسافرتی چندگانه است که به این معنی است که شما از لحاظ سفر محدود نیستید.

آیا برای تحصیل در استرالیا نیاز به یک ویزای دانشجویی دارید؟

اگر به دنبال ادامه تحصیل در استرالیا هستید، یک ویزای دانشجویی استرالیا بهترین نقطه شروع است. شما می توانید برای گرفتن ویزای دانشجویی درخواست تحصیل کنید: دوره های زبان انگلیسی (عمومی انگلیسی، آماده سازی آیلتس، کمبریج، و غیره) …

آیا می توانم پس از فارغ التحصیلی در استرالیا اقامت کنم؟

با داشتن ویزای ۴۸۵، شما مجاز به اقامت در استرالیا برای مدت ۱۸ ماه برای کسب تجربه کار تنها در صورتی که حداقل دو سال تحصیل در استرالیا را انجام داده اید. … ویزای ۸۸۶ اجازه می دهد دانش آموز خارج از کشور در حالی که توسط یک کارفرما حمایت می شود برای اقامت دائم و کار بمانند.

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید