تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم :در تمامی مقالات که تا به امروز برای تحصیل در کانادا در سایت رابین مطالعه کردید بیشتر آن ها مر بوط به ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی تکمیلی بوده است اما این بار میخواهیم برای تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم صحبت کنیم .اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که دیپلم خود را گرفته اید و میخواهید تحصیلات دانشگاهی خود را در کانادا شروع کنید این مقاله را از دست ندهید

زمانی که شما بخواهید با مدرک دیپلم  برای تحصیل اقدام کنید باید دارای مجوز استادی پرمیت باشید.اگر بخواهیم بگوییم مجوز پرمیت چیست می توان گفت پرمیت همان مجوز تحصیل و زندگی در کانادا می باشد.

تحصیل در کانادا با دیپلم

هزینه تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

اگر بخواهید با مدرک دیپلم برای تحصیل در کانادا اقدام کنید باید هزینه ای در حدود ۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار را سالانه مد نظر قرار دهید.میزان شهریه شما بر اساس دو فاکتور تعیین می شود:۱-دانشگاهی که در آن درس میخوانید ۲- شهری که دانشگاه شما در آن قرار دارد.

یکی از مواردی که برای زندگی در هر کشوری باید در نظر بگیرید داشتن تمکن مالی است .تحصیل در کشور کانادا هم خارج از قانون نیست.مبلغی که در برگه تمکن مالی شما باید پوشش دهد مبلغی در حدود ۱۲۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ دلار می باشد.

هزینه زندگی در این کشور با توجه به شهری که در آن زندگی می کنید حدودا ۶۰۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار می باشد.

یکی از نکاتی که در اینجا باید خاطر نشان کرد این است که سالانه مبلغ ۶۰۰ دلار برای استفاده از بیمه سلامت باید پرداخت کنید.

آیا با مدرک دیپلم در کانادا می توانم کار کنم؟؟؟

در جواب این سوال باید گفت بله شما می توانید یک کاره پاره وقت داشته باشید .این کار پاره وقت باید در حدود ۲۸ ساعت در هفته از زمان شما را بگیرد.البته در ایام تحصیل این محدودیت ساعتی وجود دارد ولی در تابستان و زمستان که تعطیلات می باشد شما میتوانید تمام وقت کار کنید.

مجوز کار به شما زمانی داده می شود که ۴ شرط زیر را حتما داشته باشید:

۱-داشتن مجوز پرمیت

۲-یک دانشجوی تمام وقت باشید

۳-محل تحصیل شما باید توسط(designated learning institution)تایید شده باشد

۴-اگر دوره آکادمیک یا تخصصی میخوانید باید دو ویژگی داشته باشد:

الف)حداقل ۶ ماه اتمام آن به طول بیانجامد

ب)بعد از اتمام آن حتما به شما مدرک داده شود

آیا با مدرک دیپلم میتوانم برای بورسه تحصیلی اقدام کنم؟

جواب این سوال مثبت می باشد و شما میتوانبد با داشتن مدرک دیپلم به دنبال بورسیه تحصیل در کانادا باشید.برای این کار بهتر است با مشاوران متجرب و متخصص مشورت کنید.کارشناسان رابین در خدمت شما هموطنان عزیز می باشند.

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!