کالج‌های تورنتو

کالج های تورنتو در این مقاله برای افراید که میخواهند در آن تحصیل کنند قرار داده شده است.شما می توانید در این مقاله بعضی از مهمترین کالج های کانادا را بشناسید.

Seneca College

کالج هنرهای معاصر و تکنولوژی سنکا یک کالج عمومی واقع در تورنتو، انتاریو، کانادا است. این کالج برنامه‌های تمام‌وقت و نیمه‌وقت را در غالب گواهینامه، دوره‌های دیپلم، کارشناسی (در سال ۲۰۰۱ کالج‌ها توانایی ارائه مدرک لیسانس را دریافت کردند) و… ارائه می‌دهد. SENECA بیش از ۱۴۵ برنامه تمام‌وقت و ۱۳۵ برنامه نیمه‌وقت، ۱۴ نوع مدرک لیسانس و ۳۰ نوع گواهینامه را داراست.

تحصیل در کانادا

HUMBER COLLEGE

موسسه فناوری پیشرفته هامبر که معمولاً به‌عنوان کالج هامبر شناخته می‌شود، در سال ۱۹۶۷ تأسیس شد. هامبر یک دانشکده دولتی با بودجه دولتی در تورنتو، انتاریو، کانادا است. کالج هامبر دارای سه محوطه اصلی، محوطه هامبر شمالی (Humber North Campus)، دانشگاه لکسور (Humber Lakeshore Campus) و دانشگاه‌هامبر اورنجویل (Humber Orangeville Campus) است. در کالج هامبر ۲۵،۰۰۰ نفر تمام‌وقت و ۵۷،۰۰۰ نفر نیمه‌وقت فعالیت می‌کنند.

کالج های تورنتو

CENTENNIAL COLLEGE

کالج هنرهای معاصر و تکنولوژی واقع در تورنتو، انتاریو کانادا است. یکی از قدیمی‌ترین دانشکده‌های دولتی در انتاریو است. محوطه دانشگاهی آن عمدتاً در قسمت شرقی شهر، به‌ویژه در اسکاربرو ، با یک مرکز هوافضایی جدید در حال ساخت در مرکز شهر زیر نظر وزارت آموزش‌وپرورش است. کالج سنتنیال به عنوان یکی از مؤسسات با رشته‌های متنوع در دبیرستان‌های انتاریو شناخته می‌شود.

SHERIDAN COLLEGE

کالج شریدان واقع در استان انتاریو کشور کانادا است. شریدان یک بنیاد آموزش عالی در هنرهای فنی و صنعتی می‌باشد، تقریباً ۱۵،۰۰۰ دانشجوی تمام‌وقت و ۳۵،۰۰۰ دانشجوی تحصیلات تکمیلی دارد. شهرت این کالج بیشتر برای رشته‌های انیمیشن ، تصویرسازی، تئاتر موزیکال، سینما، هنر و طراحی می‌باشد.

GEORGE BROWN COLLEGE

کالج جورج براون که در منطقه مرکزی تورنتو می‌باشد، یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین کالج‌های استان انتاریو است. این کالج برای دانشجویان سراسر جهان از طریق آموزش آنلاین با اینترنت می‌توانند دوره‌های این کالج را بگذرانند.

LAMBTON COLLEGE

کالج لامبتون کالج هنر و تکنولوژی کاربردی در سارنیا، انتاریو، کانادا است. حدود ۳۵۰۰ دانشجو تمام‌وقت، ۶۵۰۰ دانشجو نیمه‌وقت و ۵۰۰ دانشجوی بین‌المللی دارد. کالج لمبتون دارای بیش از ۹۰ برنامه کمکی و برنامه‌های کارآموزی، ارتقاء آکادمیک، دوره‌های کارشناسی ارشد، برنامه‌های نیمه‌وقت و برنامه‌های آموزشی و… است.

NORTHERN COLLEGE

کالج شمالی کالج هنرهای کاربردی، معمولاً به عنوان کالج شمالی شناخته می‌شود، کالج هنرهای کاربردی و تکنولوژی در شمال انتاریو است. این کالج سالانه حدود ۱۵۰۰ دانشجوی تمام‌وقت و ۱۱،۰۰۰ دانشجوی نیمه‌وقت دارد.

ST. CLAIR COLLEGE

کالج هنر و تکنولوژی کاربردی سنت کریل در جنوب غربی انتاریو است. در سال ۲۰۱۴ این کالج در انتاریو به عنوان یکی از کالج‌های برتر رتبه‌بندی شده است. کالج سنت کریل بیش از صد نوع گواهینامه، مدرک تحصیلی، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می‌دهد.

CAMBRIAN COLLEGE

کالج کامبرین کالج هنرهای کاربردی و تکنولوژی در انتاریو، کانادا است. کامبرین در سال ۱۹۶۷ تأسیس شده و توسط استان انتاریو به صورت دولتی تأمین مالی می‌شود. کامبرین با هیئت‌مدیره مدارس، مؤسسات آموزشی، دانشگاه‌ها و مؤسسات دیگر محلی، ملی و بین‌المللی به منظور ارائه فرصت‌های تحصیلی اضافی و به اشتراک گذاشتن تخصص و منابع همکاری دارد. این کالج همچنین خدماتی ویژه‌ای در زمینه دانشجویان معلول اراده می‌دهد.

CANADORE COLLEGE

کالج کانادور واقع در شمال انتاریو، کانادا است. این کمپانی در سال ۱۹۶۷ تأسیس شد. این کالج در سال ۱۹۷۲ یک موسسه مستقل شد. این کالج بیش از ۶۵ برنامه تمام‌وقت پس از دوره متوسطه، متمرکز در چندین بخش مهم آکادمیک، تکنولوژی حمل‌ونقل هوایی، کسب‌وکار و مدیریت، عدالت اجتماعی و مطالعات پلیس، هنر آشپزی، مطالعات محیطی و بیوتکنولوژی، بهداشت، مراقبت از انسان و سلامتی، مطالعات بومی؛ زبان، دسترسی و مطالعات پیشین؛ رسانه، طراحی و هنرهای نمایشی و… ارائه می‌دهد.

Georgian College

کالج Georgian کالج هنرهای کاربردی و فناوری در انتاریو کانادا می‌باشد. در این دانشگاه مدارس داخلی و ۱۵۰۰۰ دانشجوی بین‌المللی از بیش از ۶۰ کشور در هفت پردیس دانشگاهی مشغول به تحصیل‌اند. کالج Georgian ارائه‌دهنده آموزش آکادمیک، آموزش کارآموزی، گواهی‌نامه، دیپلم، گواهینامه فارغ‌التحصیل، برنامه‌های دانشگاهی و مطالعات نیمه‌وقت در زمینه‌هایی مانند مطالعات بومی، تجارت خودرو، مطالعات کسب‌وکار و مدیریت، امنیت اجتماعی، مطالعات کامپیوتری، طراحی و هنرهای تجسمی، فن‌آوری مهندسی و مطالعات محیطی، مطالعات بهداشتی و سلامتی، مهمانداری، گردشگری و تفریحی، خدمات انسانی، هنرهای لیبرال و غیره می‌باشد. در این دانشگاه کلاس‌ها به‌طور متوسط شامل ۲۶ نفر می‌باشند. تمام اعضای هیئت‌علمی و رؤسای بخش‌ها استادان کامل هستند.

Mohawk College

کالج هنرهای معاصر و فناوری Mohawk یک کالج عمومی واقع در همیلتون، انتاریو، کانادا است. این دانشگاه دارای سه محوطه اصلی است: پردیس فینل در کوه همیلتون، دانشگاه پردیس کریک در استونی کریک، و موسسه علوم پزشکی کاربردی موهاک مک کارتر در دانشگاه مک کارستر. در سال ۲۰۱۷، حدود ۱۲،۵۰۰ دانشجوی تمام‌وقت، ۴،۰۰۰ کارآموز، ۴۶،۰۰۰ ثبت‌نام دوره‌های آموزشی و ۱۸۰۰ دانشجوی بین‌المللی در بیش از ۱۳۰ برنامه‌های پس از دوره متوسطه و کارآموزی، در این کالج وجود داشتند. از زمان تأسیس آن در سال ۱۹۶۶، بیش از ۱۱۵،۰۰۰ دانش‌آموز از کالج Mohawk فارغ‌التحصیل شده‌اند.

Algonquin College

کالج هنر و تکنولوژی کاربردی الگونیا و عضو پلی‌تکنیک کانادا واقع در اتاوا، انتاریو، کانادا است. این کالج به منطقه سرمایه‌گذاری ملی و مناطق دورافتاده انتاریو شرقی و کبک خدمت می‌کند. این کالج دارای سه محوطه دانشگاه اصلی است. یک پردیس واقع در اتاوا، انتاریو، و دو پردیس دیگر واقع در پرت و Pembroke، انتاریو است. این کالج دارای مدرک کارشناسی، دیپلم و گواهینامه‌های کالج در رشته‌های مختلف و تخصصی است. این کالج در میان ۵۰ کالج تحقیقاتی برتر در کانادا رتبه‌بندی شده است و به‌عنوان یکی از کالج‌های نوآورانه کانادا شناخته‌شده است.

Conestoga College

کالج کانستوگا یک کالج عمومی واقع استان انتاریو کانادا است. این کالج دارای ۱۱۰۰۰ دانشجوی تمام‌وقت و ۳۰۰۰۰ دانشجوی پاره‌وقت است. این کالج در سال ۱۹۶۷ با نام کالج هنرهای کاربردی و فناوری کانستوگا به منظور آموزش برنامه‌های مهارت گرا و فنی- حرفه‌ای و اعطای دیپلم و گواهینامه‌های مربوطه تأسیس شد. در سال ۲۰۰۲ این مؤسسه آموزش عالی به کالج کانستوگا تغییر نام پیدا کرد. به‌مرورزمان برنامه‌های آموزشی تکمیلی مانند دوره ام‌بی‌ای با همکاری دانشگاه وینزور یا دوره کارشناسی پرستاری به خدمات این کالج اضافه شد.

Fanshawe College

دانشکده هنرهای کاربردی Fanshawe، یک کالج عمومی در جنوب غربی انتاریو کانادا است. یکی از بزرگ‌ترین کالج‌های کانادا می‌باشد که دارای حدود ۴۳۰۰۰ دانش‌آموز و بیش از ۲۰۰ برنامه آموزش عالی دارد. همچنین یک کالج جامع در منطقه لندن بزرگ است که با ارائه ترتیبات آموزشی انعطاف‌پذیر و فرصت‌های آموزش تجربی در پاسخ به نیازهای بازار کار توسعه می‌یابد.

Fleming College

کالج فلمینگ، کالج هنرهای تجسمی و تکنولوژی انتاریو واقع در پیتربورو، انتاریو، کانادا است. این کالج دارای بیش از ۵۸۰۰ دانش‌آموز تمام‌وقت و ۱۰ هزار دانش‌آموز نیمه‌وقت است. کالج فلمینگ دارای بیش از ۱۰۰ برنامه تمام‌وقت در زمینه‌های هنر ، علوم تجربی، علوم محیطی و منابع طبیعی، توسعه عدالت و… می‌باشد.

Niagara College

کالج هنرهای تجسمی و فناوری نیاگارا یک کالج علمی کاربردی هنر و فناوری در منطقه نیاگارا جنوبی انتاریو کانادا است. این کالج دارای سه محوطه دانشگاهی است: پردیس Welland در Welland، پردیس نایگارا در دریاچه نایگارا بر روی دریا و پردیس طیف در Ta’if، عربستان سعودی. این کالج با ۹۰۰۰ دانش‌آموز تمام‌وقت، ازجمله بیش از ۵۰۰ دانشجوی بین‌المللی از بیش از ۶۰ کشور، مدارک کارشناسی و برنامه‌های پیشرفته ارائه می‌دهد.

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید