قیمت خانه‌های تورنتو در سال ۲۰۱۸

قیمت خانه‌های تورنتو در سال ۲۰۱۸:قیمت خانه‌ها در منطقه تورنتو همچنان به نشانه‌هایی از ثبات نرسیده و پیش‌بینی می‌شود که شهر در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ رشد اقتصادی را در این زمینه تجربه کند.

قیمت خانه‌های تورنتو

قیمت خانه‌های تورنتو

هیئت املاک و مستغلات تورنتو (TREB) گفته که متوسط قیمت خانه‌ها در منطقه بزرگ تورنتو در ماه مارس به مبلغ ۷۸۴،۵۵۸ دلار فروخته شد که در مقایسه با ماه گذشته و در ماه مه ۱۴ درصد از سطح رکورد در ماه مارس گذشته بود.

درباره کانادا

بااین‌حال، متوسط قیمت فروش در ماه مارس در مقایسه با ماه فوریه امسال ۲٫۲ درصدی بوده است که با رشد متوسط در قیمت خانه‌های جداگانه رشد می‌کند. این سومین ماه متوالی است که میانگین فروش در ماه ژانویه در GTA افزایش‌یافته است، هرچند که تعداد فروش ماهانه برای تغییرات فصلی تنظیم‌نشده است.

زندگی در کانادا

جانپ پاسیس، رئیس شرکت Realsociy Realty Inc. در تورنتو گفت، انتظار می‌رود بازار تورنتو از مقررات و قوانین تضمین کیفیت وام‌های جدید در تاریخ ۱ ژانویه پیروی کند، اما این تغییرات به نظر نمی‌رسد تأثیر عمده‌ای داشته باشد و به‌طور متوسط قیمت در سه ماه اول سال جاری بالا می‌رود.
“اما وقتی به قیمت‌ها نگاه می‌کنید، درواقع واقعاً پایدار هستند. آن‌ها از ماه ژوئیه بین ۷۳۰،۰۰۰ تا ۷۸۰،۰۰۰ دلار افزایش‌یافته‌اند. قیمت‌ها چند ماه گذشته روند خوبی را تجربه کرده‌اند و احتمالاً به یک پایداری خوبی برسند.

تحصیل در کانادا

TREB گفت که کاهش ۱۴ درصدی قیمت‌های متوسط از سال گذشته بخشی از ترکیب متفاوت فروش در سال ۲۰۱۸ در مقایسه با سال ۲۰۱۷ بود؛ تعداد خانه‌های جداگانه‌ای که در سه‌ماهه اول سال جاری فروخته شد کمتر از سال گذشته بوده و فروش خانه‌های با قیمت بالا بیش از ۲ میلیون دلار در مقایسه با سال گذشته کاهش یافته است.

درحالی‌که قیمت‌ها در ماه‌های اخیر نسبتاً پایدار باقی‌مانده‌اند، حجم فروش همچنان ضعیف است، زیرا بسیاری از خریداران و فروشندگان در حاشیه قرار دارند.

قیمت خانه‌های تورنتو

قیمت خانه‌های تورنتو

TREB اعلام کرد که ۷٫۲۲۸ خانه در ماه مارس فروخته‌شده است که به ترتیب ۴۰ درصد از ۱۱۹۵۴ فروش در همان ماه گذشته است. فروش خانه‌های ویلایی ۴۶ درصد کاهش یافت، درحالی‌که فروش آپارتمان ۳۳ درصد کاهش یافت.

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید