دانشگاه منیتوبا

دانشگاه منیتوبا (UMB) یک دانشگاه عمومی در منیتوبا کانادا است. در winnipeg واقع شده و در سال ۱۸۷۷ تاسیس شد، اولین دانشگاه غربی تحصیل در کانادا بود. این دانشگاه شهرت خود را به عنوان موسسه آموزش عالی پس از دوره عالی تحقیقاتی حفظ می کند و سالانه تحقیق بیشتری نسبت به هر دانشگاه دیگری در منطقه انجام می دهد. این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه های کانادا از لحاظ محوطه و تعداد ثبت نام دانشجویان میباشد که در مجموع ۲۷۰۰۰ دانشجو دارد و اکثر واحدهای دانشگاهی را به برنامه های تحصیلات تکمیلی و مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری ارائه می دهند.

دانشگاه یورک

کالج هادانشگاه منیتوبا:

کالج سنت بونيفس – کالج سنت جان – کالج سنت پاول – کالج سنت اندرو

دانشکده های دانشگاه منیتوبا:

حقوق – پزشکی – کشاورزی و علوم غذایی – معماری – هنر – محیط زیست، زمین و منابع – دندانپزشکی – بهداشت دهان و دندان – آموزش و پرورش – مهندسی – آموزش پیشرفته – دانشکده تحصیلات تکمیلی – دانشکده علوم انسانی این دانشگاه در سال ۲۰۱۸ در رتبه ۲۱ کانادا و ۵۵۱-۶۰۰ جهانی میباشد.

University of Manitoba

University of Manitoba

در سال تحصیلی ۲۰۰۷-۲۰۰۸ دانشگاه بیش از ۱۵۰ میلیون دلار درآمد حاصل از تحقیق را دریافت کرد. این دانشگاه دارای ۴۸ صندوق تحقیقات داشگاهی در کانادا است. این مراکز تحقیقاتی باعث افزایش بورس تحصیلی مشارکتی شده است.

نظام آموزشی و تحصیل در کانادا

موزه ها، کتابخانه ها و آرشیو ها

شامل موزه آزمایشگاه انسان شناسی در UofM ، جمع آوری موجودی ها و نمایش آثار از جمله مواد نقشه برداری، چاپ، نقشه ها، و پرونده های متنی از منطقه منیتوبا. مجموعه تاریخ بشری شامل اشیاء باستان شناسی و مراسم ها و… است. آثار علوم طبیعی شامل علوم زیست شناسی، زیست شناسی، آبزی، علوم زمین، مجموعه زمین شناسی و پالئونتولوژیک است.

University of Manitoba

برنامه های فوق برنامه
دانشگاه مانیتوبا سالانه برنامه های تفریحی را شامل برنامه شنا، کلاس های بزرگسالان و برنامه های تابستانی برای کودکان ارائه می کند. مرکز فرانک کندی، مرکز مکس بل و گروه ورزشی ورزشکار گروه شامل ورزشگاه های استخر، استخر شنا، امکانات تفریحی و یک مجموعه ی بین المللی یخ هاکی، و همچنین بسکتبال، والیبال، اسکواش و مسابقات را دارا می‌باشد. مرکز فرانک کندی همچنین اتاق های رقص، رزمی و ژیمناستیک و زمین های تنیس داخل سالن را میزبانی می کند.

بورس:
بورس تحصیلی به طور معمول به دانش آموزان تمام وقت بر اساس دستاوردهای تحصیلی و دوره ای ارائه می شود و نیازمند پذیرش مجدد دانشجو در سال های بعد در دانشگاه منیتوبا است.
در این لینک میتوانید با انواع بورس های این دانشگاه آشنا شوید:
http://umanitoba.ca/faculties/graduate_studies/funding/international.html

منابع:
http://umanitoba.ca/faculties/graduate_studies/funding/104.html
https://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Manitoba

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!