Murdoch University

دانشگاه مرداک (Murdoch University):  تنها دانشگاه دولتی شهر پرث در استرالیای غربی می‌باشد که در سال ۱۹۷۳ تأسیس شد. این مرکز علمی به‌عنوان دومین دانشگاه دولت استرالیای غربی به افتخار والتر مرداک بنیان‌گذار تدریس زبان انگلیسی و نیز رئیس سابق دانشگاه استرالیای غربی، مرداک نام گرفت. است.

دانشکده‌ها:

  • دانشکده سیاست عمومی و امور بین‌الملل

  • دانشکده مهندسی و فناوری اطلاعات

  • دانشکده بازرگانی و نظارت

  • دانشکده هنر

  • دانشکده‌ی حرفه‌های بهداشت

  • دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی

  • دانشکده حقوق

  • دانشکده دامپزشکی و علوم زندگی

دانشگاه مرداک به انگلیسی  (Murdoch University) یک دانشگاه دولتی در استرالیا است که در پرت واقع در ایالت استرالیای غربی است. هم‌چنین شعبه‌هایی در سنگاپور و دبی دارد. این دانشگاه بیش از بیش از ۲۲۰۰۰ دانشجو و ۲۰۰۰ کارمند از ۱۰۰ کشور مختلف دارد. این دانشگاه به‌عنوان یکی از مؤسسات تحقیقاتی پیشرو استرالیا شناخته می‌شود.

Murdoch University

علاوه بر شهر پرث، دارای پردیس‌های دیگری در سنگاپور و دبی می‌باشد. پردیس اصلی  south street مرداک میان زیباترین محیط‌های بوته‌ای دنیا قرار دارد و بیش از ۲۲۷ هکتار را پوشش می‌دهد که آن را به یکی از بزرگ‌ترین پردیس‌های استرالیا تبدیل کرده است. دانشگاه مرداک در امر تحقیقات، آموزش و سطح رضایت دانشجویان خود در میان دانشگاه‌های استرالیا از اعتبار بالایی برخورد است. پردیس‌ها مجهز به امکانات خاصی مانند بیمارستان دامپزشکی زمین مخصوص مهندسی هواپیما، کلینیک ماساژ، تئاتر و سینما و …

تحصیل در استرالیا

طبق رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۱۸، دانشگاه مرداک، در میان ۶۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد و طبق رتبه‌بندی تایمز در میان ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد. هم‌چنین طبق رتبه‌بندی دانشگاه‌های استرالیا، ۳۰اُمین دانشگاه برتر استرالیا است.دانشگاه مرداک تنها در مقاطع تحقیقاتی برای دانشجویان خارجی تعدادی بورسیه در نظر گرفته است.

هزینه تحصیل در استرالیا ۲۰۱۸

دانشگاه مرداک

IPRS: بورسیه خاص همه دوره‌های تحقیقاتی تمام رشته‌هاست و شهریه دانشگاه و بیمه دانشجویی را تا ۳ سال برای دانشجویان دکترا و تا ۲ سال برای دانشجویان ارشد پرداخت می‌کند.

MIPS: این بورس از طرف دانشگاه است و خاص همه رشته‌های تحقیقاتی است و سالانه ۲۵۰۰۰$ جهت هزینه‌های زندگی به دانشجو پرداخت می‌کند. دانشجویانی که IPRS را دریافت کرده‌اند خودبه‌خود برای این بورس در نظر گرفته می‌شوند.

بورسیه تحصیلی در استرالیا

بورسیه تحقیق پوشش جانوری: این بورسیه که خاص دوره دکترا می‌باشد به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که در موردحفاظت و احیای پوشش جانوری به تحقیق می‌پردازند. این بورس سالانه مبلغ ۴۰۰۰$ جهت هزینه‌های زندگی و  ۵۰۰۰$ به‌عنوان بودجه تحقیقاتی پرداخت می‌کند.

بورسیه املیا ایرهارت: این بورس به یکی از دانشجویان مؤنث که در دوره‌های دکترای هوا-فضا ثبت نام کنند تعلق می‌گیرد.  این بورس ۱۰۰۰۰$ به دانشجو هدیه می‌دهد.

CSIRO: این بورس به دانشجویانی اهدا می‌شود که در مورد موضوعات مورد نیاز دانشگاه به تحقیق بپردازند. این بورس سالانه ۷۰۰۰$ پرداخت می‌کند.

بورسیه ارشد بیوتکنولوژی: این بورس نیز در مورد تحقیق در یکی از شاخه‌های بیوتکنولوژی می‌باشد که سالانه ۲۴۰۰۰$ جهت هزینه‌های زندگی به دانشجو پرداخت می‌شود.

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!