University of New South Wales

دانشگاه نیو ساوت ولز به نام UNSW یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی استرالیایی واقع در حومه سیدنی می‌باشد. همچنین در حال حاضر چهار دانشگاه در رتبه ۴۵ جهانی قرار دارند که این دانشگاه یکی از آن‌هاست و برای تحصیل در استرالیا در رتبه سوم قرار دارد. دانشگاه (UNSW) در سال ۱۹۴۹ تأسیس شده و بیش از هر دانشگاه دیگری بازدهی افراد میلیونر داشته است. این دانشگاه در جهت رسیدن به دانشگاه جهانی استرالیا با بیش از ۲۰۰ دانشگاه در سراسر دنیا همکاری دارد. محوطه اصلی UNSW، که اکثر دانشکده‌ها در آن قرار دارد، در کنزینگتون، سیدنی است.

University of New South Wales

University of New South Wales

دانشکده‌ها دانشگاه نیو ساوت ولز:

• دانشکده مهندسی
• دانشکده حقوق
• دانشکده هنر و طراحی
• دانشکده هنر و علوم اجتماعی
• دانشکده طراحی محیط
• دانشکده بازرگانی
• دانشکده UNSW کانبرا
• دانشکده علوم پایه
• دانشکده علوم پزشکی

University of New South Wales

University of New South Wales

این دانشگاه دارای تعدادی از امکانات تحقیقاتی خاص است که شامل موارد زیر است:
مرکز تحقیقات سرطان Lowy UNSW یک مرکز در دانشگاه است. این مرکز نخستین مرکز استرالیا است که با همکاری محققان در زمینه سرطان‌های دوران کودکی و بلوغ و همچنین یکی از بزرگ‌ترین مؤسسات تحقیقاتی در زمینه سرطان می‌باشد، که تا ۴۰۰ پژوهشگر را داراست.
مرکز تحلیلی Mark Wainwright مرکز دانشکده‌های علوم، پزشکی و مهندسی است. برای مطالعه ساختار و ترکیب مواد بیولوژیکی، شیمیایی و فیزیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تعدادی از سالن‌های تئاتر و موسیقی در دانشگاه وجود دارد که بسیاری از آن‌ها برای استخدام عمومی به کار می‌روند. مرکز تناسب‌اندام و آبزیان UNSW امکانات و خدمات بهداشتی و تناسب‌اندام را برای هر دو دانش‌آموز و عمومی فراهم می‌کند

University of New South Wales

University of New South Wales

تحصیل مجازی دانشگاه نیو ساوت ولز:

در UNSW دوره‌های آموزش از راه دور در مقطع‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می‌شوند. زمینه‌های تحصیلی این دوره‌ها هنر، کسب‌وکار، مدیریت، علوم مهندسی، فناوری اطلاعات، عملیات فضایی، عملیات فضایی و مهندسی سیستم‌ها هستند. درس‌های مربوط به هر دوره از طریق کلاس‌های مجازی و سخنرانی‌های علمی ضبط‌شده برای دانشجویان ارسال می‌شوند.
اکثر مطالب آموزشی به‌صورت آنلاین در دسترس هستند، و مطالب چاپی به محل زندگی دانشجو ارسال می‌شود. انجمن‌ها و وبلاگ‌های آنلاین برای دانشجویان امکان تعامل با همسالانشان را فراهم می‌کنند. علاوه براین، دانشجویان به یکی از بهترین کتابخانه‌های کشور با مجله‌ها و کتاب‌های آنلاین فراوان دسترس خواهند داشت. مطالب چاپی شامل DVDها نیز برای دانشجویان ارسال می‌شوند.

آقاي تنوير شاهيد مدير دپارتمان خاورميانه در دانشگاه مک کواری در استراليا

برای ارزیابی مدارک و مشاوره رایگان همین الان اقدام نمایید!

دانشگاه تاسمانیا