اقدامات مهم برای تحصیل در کانادا

اقدامات مهم برای تحصیل در کانادا -مرحله ۴: درخواست برای دانشگاه
اکنون وقت آن است که با فهرست انتخابی خود از دانشگاه ها تماس بگیرید، بسته های کاربردی خود را بدست آورید و تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. داشتن انتخاب تقاضا برای چندین دانشگاه می تواند سودمند باشد، اما شما باید مبلغ درخواست که از ۱۰۰ تا ۲۵۰ دلار متغیر است را در نظر بگیرید.

دانشگاه های برتر در کانادا در سال ۲۰۱۸

تصادفی و بدون تحقیق درخواست نکنید و گزینه های خود را مقایسه کنید، دوره و موسسه مورد نظر خود را شناسایی کرده و یک یا دو گزینه را به عنوان پشتیبان انتخاب کنید.
هنگام پر کردن فرم درخواست، مراقب باشید و اطمینان حاصل کنید که اطلاعات دقیق را با شواهد مستند ارائه می کنید. هنگامی که این کار انجام می شود، وقت آن است که صبر کنیم تا زمانی که جواب پذیرفتن خود را دریافت کنید. هنگامی که علاقه خود را تأیید می کنید، دانشگاه یک نامه پذیرش را ارسال می کند که نقش مهمی در فرایندهای پیش رو دارد.
مرحله ۵: درخواست برای اجازه تحصیل
اکنون که شما موسسه ای را برای پذیرش تحصیلی انتخاب کردید، وقت آن است که درخواست مجوز مطالعه کانادا را درخواست کنید. شما می توانید درخواست خود را بصورت آنلاین بفرستید یا به موسساتی و شرکت هایی چون رابین (لاوند) که این کار را انجام می دهند بسپارید . درخواست شما باید همراه با نامه پذیرش در مرحله قبل، پاسپورت شما و مدارک مستند باشد که برای تحصیل در کانادا هزینه های کافی داشته باشید. ویزای توریستی کانادا
مرحله ۶: زمان سفر
هنگامی که نامه شما پذیرش شده و مصاحبه، در صورت لزوم، انجام شده است و تایید اجازه تحصیل شما به دستتان رسید. اکنون زمان شروع برنامه ریزی سفر به کانادا است. مجوز شما یک تاریخ شروع دارد، که تاریخی است که مجوز ورود شما را به کانادا تعیین می کند. به یاد داشته باشید که قبل از این تاریخ اجازه ورود به کانادا را نخواهید داشت. برنامه سفر خود را بر اساس این تاریخ برنامه ریزی کنید
مرحله ۷: مدت زمان تحصیل
مهمور مهاجرت مدرک شما را از این نظر که مدت زمان تحصیل شما چقدر است مورد بررسی قرار خواهد این مرحله نهایی مراحل مربوط به مهاجرت است و اکنون می توانید شروع سفر خود را به عنوان دانشجوی بین المللی در کانادا انجام دهید.