اقدامات مهم برای تحصیل در استرالیا

اقدامات مهم برای تحصیل در استرالیانکته: برای رعایت الزامات تحصیلی مدارک تحصیلی دبیرستان استرالیا، در نظر گرفتن دوره پایه را در نظر بگیرید. همچنین مطالعات پلانگذاری نامیده می شوند، دوره های فشرده ای هستند که به شما در پذیرش شرایط ورود کمک می کند که معمولا یک سال طول می کشد و توسط بسیاری از موسسات آموزش عالی ارائه می شود.

دانشگاه های برتر در استرالیا ۲۰۱۸

۲-مهارت لازم در زبان انگلیسی:
در برخی موارد ممکن است لازم باشد که نتایج آزمون زبان انگلیسی خود رابه دانشگاه مورد نظر خود ارائه دهید. توجه داشته باشید که سطح مهارت زبان انگلیسی مورد نیاز یک دانشگاه می تواند متفاوت از سطح مهارت مورد نیاز برای درخواست ویزای دانشجویی شما باشد. شما باید با دقت اطلاعات ویزای دانشجویی در هر دو وب سایت وزارت امور داخلی و وب سایت موسسه برای سطح زبان انگلیسی مورد نیاز را بررسی کنید.
۳-نیازمندی های ویزا
ویزای دانشجویی شما بستگی به دوره تحصیل انتخاب شده شما دارد. موارد ضروری و کلیدی مورد نیاز برای مصاحبه با شما عبارتند از:

  • گواهی الکترونیکی تایید ثبت نام (eCoE)
  • ملاقات با شخص حقیقی
  • بودجه کافی برای قیمت هواپیما، هزینه های دوره و هزینه های زندگی(تمکن مالی)
  • مهارت در زبان انگلیسی
  • داشتن گواهی سلامت داوطلبان خارج از کشور
    تحصیل در استرالیا

۴-بیمه خدمات درمانی خارج از کشور (OSHC) قابل قبول است
استرالیا یک سیستم ویژه برای بیمه خدمات درمانی برای دانشجویان بین المللی تحت عنوان بیمه خدمات درمانی (OSHC) دارد. این بیمه شما برای مراقبت های پزشکی یا بیمارستان ای که ممکن است برای شما در استرالیا تحصیل می کنید و همچنین هزینه اکثر داروهای تجویزی و یک آمبولانس در شرایط اضطراری کمک خواهد کرد. هنگام تحصیل در استرالیا، شما برای خودتان و هر خانواده ای که با شما مسافرت می کنید قبل از اینکه وارد می شوید، به OSHC نیاز خواهید داشت. این بیمه مورد نیاز به ویزای دانشجویی شما است که شما OSHC را برای مدت زمان خود در یک ویزای دانشجویی در استرالیا نگه دارید.
۵-مدارک مالی برای حمایت از تحصیل شما
تمکن مالی که تایید می کند شما از نظر مالی می توانید هزینه های مورد نیاز خود را پرداخت کنید. زندگی در استرالیا
چند رشته محبوب برای تحصیل در دانشگاه های استرالیا که می توانید آن را مد نظر قرار دهید:
MBA ,داروسازی,حسابداری,دندانپزشکی,قانون,مهندسی,علم محیط زیست